Нови придобивки във вашата кухня! 2-ра част

  • 55 061
  • 529
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 46 511
...Харесаха ми и ще се разтърся и аз скоро за нещо подобно.... Simple Smile

От Метро са, това е кутията Simple Smile

# 316
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз се сдобих със страхотни огнеупорни порцеланови купички за крем-карамел и мини-тарти  Mr. Green +виличка за маслини  Sunglasses

Ама дай снимка де, не ни дръж в напрежение.
Наснимах ги, барабар с новите ми солници. Къде да кача снимки без регистрации и албуми?

# 317
  • Мнения: 183
Аз се сдобих със страхотни огнеупорни порцеланови купички за крем-карамел и мини-тарти  Mr. Green +виличка за маслини  Sunglasses

Ама дай снимка де, не ни дръж в напрежение.
Наснимах ги, барабар с новите ми солници. Къде да кача снимки без регистрации и албуми?

В prikachi.com Искам и аз да гледам!

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 11:29 от iiv

# 318
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Купички 1
Купички 2
Купички+виличка за маслини
Виличка за маслини
Порцеланови солнички 1
Порцеланови солнички 2

Извинявам се за лошото качество, снимани са с телефон. Купичките са 12броя, тук съм снимала 6 от тях.

# 319
  • Мнения: 66
аз пък си търся от приборите за хранене с пластмасова дръжка, продаваха ги в Бонжура по 39лв 24бр, но сега ги няма, с черна дръжка искам за всекидневна употреба. Ако някой има идея от къде мога да ги намеря, моля да ми каже.  Hug
Аз купих преди година и половина от тези прибори http://www.como.bg/household/cutlery/44-8.html и вече са счупени. Ползвахме ги само двамата с мъжа ми. Останаха здрави само един два ножа, които изхвърлих.

# 320
  • Мнения: 594
А пък аз си купих преса за сладки Simple Smile

и чаша сито Simple Smile

# 321
  • София
  • Мнения: 958
...Харесаха ми и ще се разтърся и аз скоро за нещо подобно.... Simple Smile

От Метро са, това е кутията Simple Smile

  bouquet

# 322
  • Мнения: 1 102
Сиренце, страхотни покупки... Flutter
m.g.n. , аз пък си мислих че има и свястни такива.  Sad

# 323
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Откога търся огнеупорни порцеланови съдинки, само керамични продават,като ги видях и веднага си взех, имат и голяма касерола, ама нея по-нататъка  Crazy

# 324
  • Мнения: 183
 Виждали ли сте тази марка http://www.svatbata.com/gifts/vicko/index.htm Някакви отзиви?Тук има малка част от това, което предлагат.Бях в техен магазин и имат доста голям асортимент и много красиви неща, но незнам дали са качествени.

# 325
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Интересни неща има, но за пръв път ги чувам, та нямам отзиви

# 326
  • Мнения: 25
стъклени дъски има в mallа до южен парк(нали сте от софияи знаете как му викат)  в магазина на Passabahce(май така се пишеше).Много са красиви и хич не са скъпи. Wink

# 327
  • Мнения: 139
murvet77 можеш да си купиш прибори от магазин ЮСК точно до Хиполенд!Има най-различни цветове аз си купих червени!

# 328
  • Мнения: 1 102
juzefina, там не съм погледнала, благодаря ти.  bouquet

# 329
  • Мнения: 2 498
Момичета, пуснах тема в На пазар и я копвам тук  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=367098.0 ....моля, ако някоя от вас има подобно нещо да сподели от къде се е сдобила с него....

Общи условия

Активация на акаунт