Подискали ли са самочувствието ви свекървите

  • 4 275
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
мило момиче ,много добре те рразбирам.Имам си същото съкровище вкъщи,но не си го слагам на сърце и да ти кажа ми е много добре!
Значиии,маман много честоми чете нещо като отчет,колко големи гърди имала предишната приятелка на мъжа ми ,колко много се учела (милата тя,мисли си ,че хората се делят на вишисти и не вишисти), баща й бил еди какъв си директор,майка й била "докторица" Joy
Може би иска да ме накара да се чувствам като някоя дива селянка ,дошла в града за да се намърда в апартамента а милото й синче .Ама не - опъвам й се яко и хич не ми пука.Дори я контрирам много често с изказвания от рода на "Ти се радвай ,че аз го взех ,защото иначе на  снаха нямаше да се радваш"
Същата работа сме."Как видиш ли Миленчето била много добра,колко много се обичали със сина и ,ама незнайно защо се скарали и се разделили,а почти били стигнали до свадба.Отначалото само за това говореше."Ти,<към мъжо>виждаш ли Милена в града,срещахте ли се,а говорихте ли си,и кафе да сте пили няма нищо лошо..."Веднъж даже се изтапанчи и каза за една репортерка по БТВ "Леле ела да видиш колко мн.прилича на Мими..."А тя тая репортерката си беше бая грозничка Mr. GreenПа като ми писна веднъж и като яхнах метлата и се разфучах,край вече забрави и Милена и Гергана и всякоя друга.Като толкова ги е обичала предишните защо не го е оженила за някоя от тях.

# 61
  • Мнения: 4 753
Ми не е... мойта свеки е обикновена селска женица... малко ме дразни като повтаря едно и също нещо 100 пъти, ама иначе не се закача...

# 62
  • Мнения: 4 292
Не! Свекърва ми е достатъчно възпитана да не си позволява подобно отношение спря мен. А и няма основание.  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 730
Никога не съм и позволявала /и не само на нея/ !

Общи условия

Активация на акаунт