През МАЙ при теб ще се явя, но ще поритам аз сега (28)

  • 12 107
  • 267
  •   1
Отговори
# 75
Здрвейте пак от мен  Mr. Green

Преди малко си получихме бебефончето и съм супер щастлива  Party. Модела е на Филипс - 361.Дадоха ни и камера с монитор за визуално наблюдение,но е малко повредена и сега мъжо ще я ремонтира. Embarassed

Иначе нямам търпение да идва 25-ти и да решаваме с докторката как ще раждам.Пфуууу нямам търпение вече да идва бебчо да си го гушна.  Hug Blush

Анетка,мила не се обиждай че така питаме,но аз се стреснах че времето лети и момента все повече наближава  Whistling

Мушмороче,ама и ти как се подреди точно на Велик ден да си в болницата...  ooooh!

Айде пак чао от мен до по късно.   bouquet

# 76
  • Мнения: 425
Понеже виждам 4е има доста мами с планово секцио,които знаят датите на раждането.Ако искат да ги сложим на първа страни4ка както правят в другите теми4ки и да си ги знаем Peace

Леле
mu6morok ,и ти ли?? Heart EyesА май си с по-дале4ен термин?Как се 4увставаш?страх ли те е?


# 77
  • Мнения: 1 792
аз да ви кажа ще гледам преди великден ама да видим.иначе ми  изтръпва пипирутката от притеснение ама да минава.нямам търпение.че то и с този голям корем не се издържа вече.нощите са просто ад.тъй че да излиза и да се почва цирка Crazy

# 78
  • Мнения: 73
mu6morok и аз  newsm10 почва се вече тумбачета baby
Aleksi bdbaloni да ти е жив и здрав и много да ви радва
mutzunkata разбира се че не съм се подразнила споко, не сме тук да се сърдим и цупим а за да си помагаме
камелия трябва да си избера вестителка права си ще погледна на първа страница. Alabala теб си избрах ако нямаш нищо против като гледам сме почти адашки пък си и от любимиия ми град
А относно повиването снаха ми ползва едно приспособление, което купиха допълнително и го слагат върху кошарата. Много е удобно изобщо не си тормозиш кръста а и малкия вече е на 7 месеца не е падал е не го оставят без надзор.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 4 969
mu6morok и аз  newsm10 почва се вече тумбачета baby
Aleksi bdbaloni да ти е жив и здрав и много да ви радва
mutzunkata разбира се че не съм се подразнила споко, не сме тук да се сърдим и цупим а за да си помагаме
камелия трябва да си избера вестителка права си ще погледна на първа страница. Alabala теб си избрах ако нямаш нищо против като гледам сме почти адашки пък си и от любимиия ми град
А относно повиването снаха ми ползва едно приспособление, което купиха допълнително и го слагат върху кошарата. Много е удобно изобщо не си тормозиш кръста а и малкия вече е на 7 месеца не е падал е не го оставят без надзор.
Естествено, че нямам нищо против.Напротив даже, ще съм много щастлива да съобщя прекрасната новина  Hug

# 80
  • Мнения: 258
mutzunkata разбира се че не съм се подразнила споко, не сме тук да се сърдим и цупим а за да си помагаме

 newsm10 newsm51 точно  Peace

аз да ви кажа ще гледам преди великден ама да видим.иначе ми  изтръпва пипирутката от притеснение ама да минава.нямам търпение.че то и с този голям корем не се издържа вече.нощите са просто ад.тъй че да излиза и да се почва цирка Crazy

айдеее, ПОЧНА СЕ
Стикаме и на теб палци, мушморок, вие с Анетка май ще сте под номер 3 и 4 в "ония" списък...

Като написах ПОЧНА СЕ, та се сетих за един любим виц, който, ако позволите, ще ви споделя.

Някакъв младеж влиза в един бар и вика на бармана : "Сипвай едно голямо уиски, докато не се е почнало". Барманът му сипал, нашият юнак го изпил и пак вика на бармана "Сипвай още едно голямо, докато не се е почнало". Барманът го погледнал, пак му сипал едно голямо, без нищо да каже. След като изпил и него, младежът поискал още едно и пак му вика "Не ме гледай, ами сипвай още едно голямо, докато не се е почнало" , барманът пак сипва и така още няколко пъти. Накрая барманът му казал : "Всичко добре, ама кога ще плащаш?", а младежът " Ей го на ... ПОЧНА СЕ!"  Joy

# 81
  • София
  • Мнения: 376
Привет мамчета, като ви слушам май снощи никой не е спал, а си мислех, че само аз будувам Tired, и какво стана изведнъж -  всички почнахме да раждаме, нали сме майски мами, аз все още се чувствам супер неподготвена за момента newsm78, то вярно, че после са само празници ама....
Ние също ще купуваме легло със плот за повиване, дано да ни върши работа Peace
Ох, а аз утре съм при доки да видим той какво ще ни каже, да не ме изненада само с някоя новина за скорошно раждане  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 37
Привет мамачета!
Малииии до като се усетя тя новата тема ще свърщи бравууууу на вас вктивни сте   bouquet


# 83
  • Мнения: 84
 Hug  и този месец се очаква да е ДОООООСТА ДЪЖДОВЕН.

Да се обадиме в БТВ на синоптиците и да съобщим ,че се очакват страшни дъждове,от БЕБОЦИ
Браво бе момичета,вече има насрочени дати за секцио,за предизвикано раждане

plampetq  ,за коя дата ти е секциото? Ще устискаш споко.

Всичко е ОК

НО коя ли мама ще роди спонтанно?-без секцио и без предизвикване   Party Crazy Naughty

Ох, нещо тръпки ме побиват само

А Деси къде се изгуби наистина? Никаква я няма да каже какво е станало.

 

# 84
  • София
  • Мнения: 448
Ще си имаме май доста априлски бебоци.

Чудя се как е maminka_sladinka.Мисля,че повече от 2 месеца не е писала.Дано са добре!

# 85
  • София
  • Мнения: 376
Мамчета, да ви питам тези които имат опит, колко шишета евентуално ще ни трябват първоначално за бебоците newsm78

# 86
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Аз не съм от мамите с опит, но попитах няколко човека, включително и доки и отговора беше 2 шишета!

# 87
  • Мнения: 2 123
А Деси къде се изгуби наистина? Никаква я няма да каже какво е станало.

Аз знам  Whistling, щото Деси ми е много любима приятелка, обаче -  smile3505 гроб съм  Wink Тя да си каже  smile3534

# 88
  • Мнения: 1 492
А Деси къде се изгуби наистина? Никаква я няма да каже какво е станало.

Аз знам  Whistling, щото Деси ми е много любима приятелка, обаче -  smile3505 гроб съм  Wink Тя да си каже  smile3534
Само кажи дали празнува Grinning

# 89
  • София
  • Мнения: 3 271
Момичета, влизам да Ви кажа, че Никси роди на 13.04 - момченце, 3.400кг, 49 см, добре са и двамата. Раждането е минало леко. Hug
Да са живи и здрави!


Леко раждане на всички Ви Peace

Общи условия

Активация на акаунт