Цветя за България (София) от чужбина

  • 3 262
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 176
И аз доста години ползвах flowerstobulgaria.com но след една доста неприятна случка се зарекох - повече никога  Naughty Бях поръчала за рождения ден на майка ми орхидея в саксия - поръчката пуснах може би 2 дни предварително, обикновено това не е проблем. (Те ползват локални цветарски магазини, тоест за провинцията цветята не пътуват от София...)

На самата дата (следобеда мое време, тоест в България вече след полунощ) получавам имейл: Уважаема еди си коя, поръчката ви не може да бъде изпълнена защото орхидея в саксия не можем да доставим в провинцията, но ако желате, ще изпратим стрък орхидея на букет (ммм, нали същото е, че и с един ден закъснение....  doh). Същевременно си проверявам сметката на кредитната карта и какво да гледам - взели ми паричките, симпатягите, нищо че нито доставката е направена, нито евентуално биха доставили това което съм поръчала и за когато съм го поръчала. Естествено, обадих им се да отменя поръчката и много им се навиках. (И вярно че тона ми не беше особено любезен, ама и те се държаха много нагло...) Парите ми ги върнаха благодарение на оплакване до Мастъркард.

После поръчах от друг сайт, всично мина гладко, ама да ме убие човек не се сещам кой беше....

# 16
  • Мнения: 3 932
http://gift.bg/index.php?lng=&sub=110

Оттук съм поръчвала и то с доставка в провинцията, страшно съм доволна, даже се обадили предварително на майка ми да я предупредят да не мърда от вкъщи до 15 минути, без да провалят изненадата разбира се.

# 17
  • Мнения: 27 524
Минравата, благодаря ти,  Hug май ще се спра на твоя сайт, цените са добри, харесах едно шоколадово изкушение. Само че ще помоля сестра ми да свърши работата от мое име, ще стане по-лесно  Simple Smile Мернах някъде в друг сайт кутия с Рафаело за 52 долара  Shocked ooooh! Тук струва 3 евро  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 256
Блонди, аз поръчах миналия месец цветя, плюшена играчка и балони за моята ... незнам как се казва, на мъжа ми сестра, роди момченци и ги занесоха в болницата. Flower House, така се казва фирмата, поръчва се онлайн за същия ден.   Излезе ми около 50 бг лв.

# 19
  • Мнения: 27 524
Мерси, Валя. Поръчах от сайта на Минервата (сори за сгрешеното име в предния пост, Минерва   bouquet), сестра ми се обади, поръча, днес ще плати, надявам се всичко да е ок  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 29
Мента,и на мен ми стана интересно:би ли споделила заЩо не си доволна от www.flowerstobulgaria.com
Аз праЩах на майка ми цветя за РД ( в София )4рез тях и вси4ко беШе ок.Цветята бяха супер,доставката бърза и коректна .с плаЩането не съм имала никакви проблеми... Thinking
Аз също не останах доволна от тях , преди 2 години сыпруга ми редовно ми изпращаше цветя чрез тях , почти нямаше случай когато цветята да са свежи Sad, а и полученото не отговяряше на описанието в сайта

# 21
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Мента,и на мен ми стана интересно:би ли споделила заЩо не си доволна от www.flowerstobulgaria.com
Аз праЩах на майка ми цветя за РД ( в София )4рез тях и вси4ко беШе ок.Цветята бяха супер,доставката бърза и коректна .с плаЩането не съм имала никакви проблеми... Thinking
Аз също не останах доволна от тях , преди 2 години сыпруга ми редовно ми изпращаше цветя чрез тях , почти нямаше случай когато цветята да са свежи Sad, а и полученото не отговяряше на описанието в сайта

Брех,по4вам да се 4увствам късметлийка ,4е поръ4ката ми е била изпълнена то4но и безпроблемно Thinking Друг път ако ми се наложи Ще взема да пробвам с margaritaflowers Щом отзивите тук са добри. newsm78

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Благодаря за инфото на всички   bouquet и аз другия месец ще се възползвам от услугите на Flower House

# 23
  • Мнения: 3 932
Мерси, Валя. Поръчах от сайта на Минервата (сори за сгрешеното име в предния пост, Минерва   bouquet), сестра ми се обади, поръча, днес ще плати, надявам се всичко да е ок  Simple Smile

А-а-а, няма проблем за грешката, даже не бях я и забелязала...

Пиши за качеството на услугата, интересно ми е дали аз съм била късметлийката или фирмата е сериозна наистина.

# 24
  • Мнения: 27 524
Утре е РД, като разбера кое как, ще пиша  Hug

# 25
  • Мнения: 27 524
Нищо не стана  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Досега бонбоните ги няма, на телефона им цял ден никой не вдига, накрая сестра ми намерила управителя, в чужбина бил, казал й, че сигурно не била попълнила електронните данни вярно, което не е така, защото поръчката е направена 3 дни по-рано по телефона, платено е, има бележка, че плащането е получено и нищо. Мизерници гадни. Кой знае кога ще я доставят и за какво си давам парите, за дни по-късно.  Crossing Arms Бясна съм и се чудя кога и у нас ще се научим да сме коректни и точни  Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 3 932
Баси, явно откъдето и да поръчваш, принципа на некоректността се запазва  Twisted Evil
Сори, че те подведох, но при нас просто чудсно се представиха...

# 27
  • Мнения: 27 524
Сори, че те подведох, но при нас просто чудсно се представиха...

Глупости, ти изобщо не си виновна  Hug
Здраве да е, дано поне утре ги доставят, да видим, пак ще пиша  Confused

# 28
  • Мнения: 27 524
Грешката не е в техния телевизор била, сестра ми е оплескала нещо нещата. Сутринта се обадили, изяснили се, любезни били, днес на обяд ще занесат бонбони, но други, тези, дето съм ги бях избрала са ръчна изработка и няма да станат за днес, така че фирмата си е ок  Peace

# 29
  • Мнения: 780
Грешката не е в техния телевизор била, сестра ми е оплескала нещо нещата. Сутринта се обадили, изяснили се, любезни били, днес на обяд ще занесат бонбони, но други, тези, дето съм ги бях избрала са ръчна изработка и няма да станат за днес, така че фирмата си е ок  Peace

Блонди, накара ме да се усмихна!  Grinning  bouquet

Сигурна съм, че майка ти ще оцени жеста, няма нищо, че бонбоните ще идат с малко закъснение.

Моят баща звучеше много приятно изненадан и развълнуван (аз изпратих пари на сестра ми да купи и поднесе подарък от наше име).

Общи условия

Активация на акаунт