Имате ли хоби?

  • 5 935
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 477
Якооооо както се казва!  superuu  superuu Трябва да ги съберем всичките и здраво да подивеем!  ideauu

# 31
  • Мнения: 2 336
И аз да се впиша в темата на Киара.
В момента форумът ми е основното хоби.
Много обичам да играя на белот. Не съм играла много отдавна.  Sad
Обичам да снимам и се мъча с Фотошопа. Мъча е правилната дума, защото съм самоука и докато нацеля нещо един век е минало... Пък да чета образовятелно - нямам мерак нещо.
Да обикалям по магазините и да харча парите, които ги нямам ми е друго любимо нещо.  Crazy
Вашата  Металика не ми е страст. Не ме линчувайте.  newsm43 Обичам да слушам музика. Индийската ми е страст.  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 458
Сиска, аз обожавам индийските филми. Опиянявам се от тия танци, грим....  Crazy
На скоро гледах един страшен филм, много са им смислени и поучителни. Ох, а имат един актьор.... а как танцува само.... много е готин (играе във филма "Джандан"). За такъв бих се омъжила без да си задавам каквито и да било въпроси  Wink

Хеви групата, защо не си направите мини хеви концерт за лапетата  Wink

Иначе и аз на моите съм обещала да ги водя по концерти. Сефтето им беше мюзикъл на Бродуей и много се радваха. Някои хора направиха забележка че видиш ли от малки ги уча на най- . Аз съм на мнение че е хубаво да си запознат с най-доброто за да не се примиряваш с посредственото!  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 336
И аз харесвам индийски филми, ама съм много цивря на тях, та избягвам да ги гледам.  Crazy
Киара, като тръгнеш да се мъжиш да не ни забравиш.  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 408

Инкел, много е интересно това което казваш. Може ли малко по-подробно? Само проектираш или и произвеждаш?
Ами основното е проектирането, другото е фиксиране на материала, позициониране на фрезера, и натискане на Enter, оттам нататък, машината сама си дялка.  Laughing

# 35
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Киара,само да поотрасне Мария и я почваме,нали Морги???

# 36
  • София
  • Мнения: 17 288
Никакво хоби си нямам. Книги, музика, филми и театър - изгълтвам в големи количества и  на поразия, не се спирам, ама това са забавления, не са хобита.
Мечтата ми е имам спортно хоби, но съм прекалено мързелива.
Пробвах се с гоблени за отпускане не нервите вечер - ама не ме отпускат ...
Та нямам хоби, търся си  Wink

# 37
  • Мнения: 408
Та нямам хоби, търся си  Wink
Май имаше такава водка "Хоби".  Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 17 288
 Joy Joy Joy

То и това си е хоби, ама предполагам, че понатежава, ако много те увлече  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт