Дамската чанта - бутик или битак?

  • 4 921
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 491
...
Но имам една приятелка, която в чантата и е страхотен ред, но тя е страшно подредена попринцип и действията винаги и са пресметнати, дали чантата не олицетворява вътрешната ни подреденост, в смисъл мислите ни и действията....... Винаги съм си мислила, че имат връзка?
Да, имат връзка.

# 106
  • Мнения: 824
...кофти е само, когато вместо цигарите си извадя ОБито... Crazy

Ха-ха,и на мен ми е случвало,преди като пътувах с градски транспорт,докато си търся билетче да ми изпаднат.
А палила ли си си цигарата с тампон, а? Mr. Green Joy

 Joy Joy Joy

# 107
  • Мнения: 22 963
В мойта чанта е някаква трагедия...например, вадя кабела със слушалките за телефона, а на него са нанизани ключове, слънчеви очила, ластичета за коса....
А като ми звънне телефона, трябва да си навра цялата глава в чантата-торба, за да видя от къде свети- с опипване е абсурд да го извадя...  ooooh!
Peace така съм и аз.Трагедия.

# 108
  • Мнения: 919
Моята чанта е винаги подредена. bowuu
Съвсем сериозно. Peace

# 109
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
в една дамска чанта можеш да намериш всичко.Само 1 нещо липсва - РЕД. Peace

# 110
  • някъде
  • Мнения: 979
Колкото по-голяма чанта си купя,толкова повече полезни неща събирам вътре.И всичко ми е нужно.Пък и в повечето случаи си имам помощница в пълненето на чантата,та мястото винаги ни идва недостатъчно.Знаете ли какъв зор е да се опиташ да натъпчеш количката за кукли в чантата на мама ooooh!

# 111
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз обичам големите чанти и съм се примирила че трудно ще си намирам нещата но пък нищо няма да забравям в къщи. Иначе хаоса вътре е пълен и до червилата ми (4-5 на брой, въпреки че ползвам едно) може да се намери пликче с резервни гащи на малкия.

# 112
  • Мнения: 2 309
В моята цари ред.
Телефона ми стои в калъф...

# 113
  • Мнения: 2 386
По принцип цари пълен хаос, но в същия този хаос се усещам, че винаги знам кое къде е. Като го подредя- не мога да се ориентирам. Laughing

# 114
  • Мнения: 1 217
Напоследък не нося...,но мога да бъда забелязана с ученическата на сина ми Laughing По принцип никога нищо не си намирам лесно Embarassed В "дамската" ми чанта винаги е имало от телефон и червило до флумастери и играчки от шоколадови яйца Laughing Mr. Green Laughing А когато работех в училище се е случвало децата да ме питат:"Госпожо,днес носите ли си ластик?" Laughing Mr. Green Mr. Green

# 115
  • София
  • Мнения: 1 783
Ако съдя по моята - бардак.

# 116
  • Мнения: 4 447
Имам много чанти.
Понякога в тях намирам забравени разни неща.
Радвам се. Че не са загубени, не за друго.
Намирам и стотинки, въпреки, че търся книжни.

Иначе като излизам знам точно какво имам в чантата.

Въпреки, че казват: "В една дамска чанта има всичко, само не и ред".

# 117
  • Мнения: 1 212
....Знаете ли какъв зор е да се опиташ да натъпчеш количката за кукли в чантата на мама ooooh!

 Laughing
Ахъм  Confused .... с топките не е по-лесно , макар и да изглежда на пръв поглед  Sunglasses

# 118
  • Мнения: 123
Моятя,ако може така да се нарече дамска чанта е толкова малка,че в нея има място само за цигари,телефон,ключове и малко повече място оставам за парите Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт