ВРАЦА - 14

  • 8 774
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 68
И аз все си мисля,че суеверията ги е измислял някой,който се е чудел с какво да се оправдае за дадено нещо.Лично аз не съм суеверна.Нашите козунаци ще ги прави майка ми,някога имахме фурна и ги правеше страхотни та сега съм и заръчала 3 колкото да отбием номера Simple Smile

# 226
  • Мнения: 159
Направих 3 козунака- вече са 2, дали до утре ще остане нещо  Thinking
Колкото до Мездра- лежала съм там, на 3 стаи се пада по 1 тоалетна и една 1 баня ( всяка стая има между 3 и 4 легла). Въпросната баня ( с тоалетна) не видях да я мият никога  Sick . Има 2 ВИП стаи, които са добри, но ако се случи да са заети... ( струват по 7 лв. - това говорим за лятото). Колкото до персонала, нямам оплаквания- но незнам, аз когато лежах в болницата беше само др Цанова, която е прекрасен човек, др Цеков беше в отпуска, но поне по мое мнение е добър лекар. Това си е твоя работа, но определено в Врачанска болница имат повече апаратура и възможности. Най- малкото имат апарат за фототерапия ( при дечица с жълтеница). Все пак е и по голяма болница...

# 227
  • Мнения: 41
Bube дай рецептата за козунака може да се позанимавам и без това се чудя какво да правя по цял ден,
А за болницата тука не съм чак толкова разочарована, вярно в патологията е обща тоалетната и банята за всички стай но не е чак пък болка за умиране newsm78

# 228
  • Мнения: 301
Момичета помагайте искам да си купя сигурни яйца от къде да си ги купя newsm78
Ще видите как ще остана без яйца

# 229
  • Мнения: 2 425
litle angels радвам се че се оправяш  Flutter 
Я си  боядисайте яйцата и не ги мислете тези бабините деветини. Аз на някои вярвам и това ми пречи на много неща, но мисля да не се съобразявам вече с тези щуротии  Whistling

# 230
  • Мнения: 1 462
Момичета помагайте искам да си купя сигурни яйца от къде да си ги купя newsm78
Ще видите как ще остана без яйца

Пробвай от Билла. Мисля че не се задържат там и ще са пресни  Peace

# 231
  • Мнения: 159
afroditka1783, ето от тук я взех рецептата ( тази която я е дала Tandoori - рецептата на Скарлет О"хара) Но да ти кажа още не мога  да се разхладя #Onfire в продължение на 4 часа климатика работеше на 30 градуса  Whistling Аз не знам доколко е добре вие бременните да се напрягате с толкова месене...
А колкото до яйцата от Била, срока им на годност беше до 2 май ( по принцип им дават срок на годност 1 месец- сама си направи извода колко са пресни).

# 232
  • Мнения: 728
Ние вчера като минахме покрай яицата в била миришеше на запъртъци, а годноста им беше 10 дни, което значи че са застояли.
По-добре копувайте от някъде където ще сте сигурни че ще са пресни. Все пак трябва да стоят  до неделя.
А аз миналата година бях бременна и боядисвах яица  Mr. Green , пък нищо ми няма.

# 233
  • Бургас
  • Мнения: 27
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=219734
сложих снимчиците:)
приятен дееееееееен:)

# 234
  • Мнения: 159
Е Муци, браво- голяма хубавица малката, защо викаш че е марсианка ? Simple Smile Ама супер и се вижда личицето  Laughing

# 235
  • Мнения: 556
аз добре си поспах,но сега ще ходим горе до наште да търся амбулаторната си карта,след което утре да я заверя при джипито и да я занеса в болницата за да ми дадат болничния лист.

# 236
  • Мнения: 117
И аз поспах следобяда. Нещо в последно време се чувствам адски изморена- времето ли ми действа така, не знам newsm78 Аз съм чувала, както за Врачанската болница много негативни и позитивни мнения, така и за тази в Мездра. Наистина предпочитам да е във Враца, защото ще е по-удобно за всички да идват. Ще си помисля още малко, но май ще си остане за Враца. Мерси за съветите, момичета Hug
Муци, бебока наистина е много сладък. На кой прилича повече? Grinning

# 237
  • Мнения: 159
качих снимка на козунака Simple Smile

# 238
  • Мнения: 117
качих снимка на козунака Simple Smile
Брей, че си кулинар  chef Много вкусен изглежда... сега ще нагъна нашия на ядене че огладнях от гледката Blush hahaha

# 239
  • Мнения: 41
bube много вкусен изглежда smile3501 а и на вид е супер, да ви е сладко аз определено ще се опитам да направя но май ще е утре newsm78

Общи условия

Активация на акаунт