ВРАЦА - 14

  • 8 760
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 906
Ето нашите произведения.Боядисахме 60 яйца,в това число и за бабите.Цял следобед ни отне ooooh!

# 241
  • Мнения: 117
 smile3501 Браво. Много са красиви. Ние ще ги боядисаме в събота...е аз май ще гледам отстрани като генерален директор smile3506

# 242
  • Мнения: 0
 newsm74супер са #Crazyа и козуначето на бубето си го бива eatаз във събота ще боядисвам

# 243
  • Мнения: 556
чудесни са и яйцата и козунака yes аз да питам знаете ли нещо по въпроса,че днес и утре не се къпе newsm78

# 244
  • Мнения: 117
ауууу, ами аз току-що се изкъпах и като го прочетох това се сетих, че наистина май имаше нещо такова newsm78 ooooh! Ама вече мина...  Blush

# 245
  • Мнения: 159
Добро утро, снощи се разбрах, че в сряда не се къпело- казвали му "луда сряда" ( можело да полудееш  Crazy ) . Аз лично тия неща с некъпането и непрането хич ги недолюбвам, и в интерес на истината не ги спазвам много.  А знам че в четвъртък и събота можеш всичко да правиш за да се подготвиш за празника, само в петък ( разпети петък) нищо не се прави. Така, че аз лично смятам днес да помързелувам и да се занимавам само с малката беля Малинка Simple Smile .

# 246
  • Мнения: 68
Здравейте и от мен,аз да ви кажа какво казаха сутринта по ТВ-то и се хванах за главата.Днес не трябва нищо да се прави,това си го знаете,НО също така не трябва да се яде и пие абсолютно нищо,дори и вода...сами си правете извода.Ако седнем да правим всичко което всеки се сети направо трябва по цял ден да седим да не ядем и нищо да не правим. Извинявам се ако не съм особенно приятна с тези неща,но аз не вярвам на тези суеверия и ми е много странно когато излезе нещо ново.Просто моето мнение и гледна точка. Извинявам се и се надявам да не съм обидила някой.Иначе ние утре ще боядисваме яйца с моята свекърва и за пръв път ще правя с кристали ще видя какво ще стане.Пожелавам ви приятен и хубав ден на всички.   bouquet

# 247
  • Мнения: 41
здравейте момичета, вярно е че днеска не се къпе пере, плете и въобще работи, ама какво ще правя целия ден направо се чудя. Simple Smile. Но до колкото знам за които има малко дете не се отнася може ли да не го окъпеш или изпереш

# 248
  • Бургас
  • Мнения: 27
Бубе79, мерси за Бебка:). Ми доктора каза, че приличали на марсианчета и аз оттам- Марсианката почнах да и викам, щото недооформено такова..с голяма глава:)
Ми6енце, прилича на мени:)хихихи
Аз имам път до пощата днес, ако някой иска, може да дойде с мен, да пием кафе. Simple Smile

# 249
  • Мнения: 556
ее,какви са тези работи,аз имам 2 перални за пране,искам да се къпя и какво ли още не Sad

# 250
  • Мнения: 41
Муциту към колко ще ходиш към пощата че и аз имам малко работа из града и търся да пия кафе с някого. можем да се уговорим

# 251
  • Бургас
  • Мнения: 27
здравей, афродитка..ами мога в 14ч примерно или 14.30..живея в блока над Флирт заведението, близо до Романс където е..ако искаш там някъде..или?

# 252
  • Мнения: 41
дай най добре за да не те карам да чакаш че бъда в 15 и 30 на пощата до пуканките ако някои има желание да доиде аз ще съм там тел. съм си го пратила като лично съобщение ако има нещо пиши или звънкаи

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 27
По-добре 15ч, както си писала в бележката. Не знам къде са пуканките, ама ще ги намеря! Simple Smile

# 254
здравейте мили мами.Искам и аз да се включа във вашия форум

Общи условия

Активация на акаунт