Първа сладка тема за късмет, чак ДЕКЕМВРИ ни е ред!

  • 13 495
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 206
Каспър, честито Hug Много хубава новина, дано и мъжа ти мисли така Laughing На моя като му казах,че може да са 2 ,заяви,че си събира багажа Mr. Green
Има една статия за близнаците във форума, прочети я. Там пише ,че в зависимост кога се е  разделила яйцеклетката, еднояйчните могат да са 3 вида. Така въпреки че са в отделни плодни сакове, пак може да са еднояйчни.Само  След раждането може да се установи със сигурност(дали или не  съвпада ДНК-то им).
Лека и безпроблемна бременност Praynig
Благодаря ви за пожеланията!
Всъщност мъжът ми няма право на глас, защото това е неговия ген. В моя род близнаци няма.
Всички наоколо се радват, аз също, но ми е смесено чувството, защото си знам какво ме чака.
Живи и здрави, не ни се пращат изпитания, които не можем да понесем.
Моето момче Спасчо върви наред и се хвали "мама ще ми роди бебета, ама две" Laughing

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 302
Каспър, честито. Сестра ми има близнаци и са много готини, вярно че е по-трудно, но си заслужава.
Моя син е с варицела и тази вечер се обадих на всички лекари, които познавам, направо ще се побъркам, повечето казват, че щом съм я карала, няма риск за бебето, но аз сега пак ще умра от притеснение. Миналия път се притеснявах, сега мислех, че ще съм по-спокойна, а то пак 9 месеца ще ми е свито дали бебето ще е добре. Реших, че ще отида до София на фетална морфология като дойде време.

# 287
  • Мнения: 65
Каспър честито и от мен да са ти живи и здрави бебоците.
И аз искам много близнаци ние имаме и от двете страни.Moже пък втория път да са две  Wink Дай боже!

# 288
  • Мнения: 248
Каспар честито и от мен.
Аз ви чета отдавна,но не смеех да се запиша.Аз като Николина съм от проблемните.Във момента съм в 6 г.с. Днес ходих на док,но все още няма тупкащо сърчице.Знам,че е малко рано,но много се притеснявам.На 11.04 си направих тест и разбрах,че съм бремена.Но отогава все има едно голямо НО.С нетърпение и аз като вас чакам пулса.

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
момичета да ви   да питам  на кой ден от закъснението трябва да се вижда плодния сак,ако има бременност newsm78

# 290
  • Варна
  • Мнения: 113
Здравейте!

Бих искала да попитам онези от вас, които вече са били на първи преглед, кога точно е бил той?
Моят първи ден от последната менструация бе на 21.03. До сега съм направила 3 теста и 3те положителни,
и днес смятам да отида на лекар, тъй като съм доста нетърпелива, дали пък не е рано....

# 291
  • Мнения: 1 539
Каспър, честита двойна радост!   bouquet   bouquet

Моят първи ден от последната менструация бе на 21.03. До сега съм направила 3 теста и 3те положителни,
и днес смятам да отида на лекар, тъй като съм доста нетърпелива, дали пък не е рано....
Хипи, аз съм точно като теб - последна менструанция на 21.03 и днес съм на преглед  Peace Дано довечера и двете да се похвалим  Praynig

Момичета, заповядайте в новата темичка  Hug

# 292
  • Варна
  • Мнения: 113
Шарк, страхотно съвпадение....Дано наистина довечера чуем само хубави неща,
та най-после да се порадвам истински, в момента още ми е страшничко....А и нямам
кой знае какви оплаквания и симптоми, като изключим болките в гърдите..
Шарк, според теб това коя седмица се води?

# 293
# 294
  • Мнения: 8
Shark i Hipi, стискам палци за много добри новини.Аз бях сутринта на лекар, но за жалост не видяхме бебето.Последния ми цикъл беше на 20.03.2008, но е нередовен.Док предполага че затова не се вижда бебчо.За в момента се наблюдава натрупване на клетки ,по графиката ясно отчита натрупване на прогестерон(стабилно подържам над 37.20).Имам вече 5 положителни теста , но двете чертички се показа може би на 5 ден от закъснениетоНо за жалост ме иска след 6 дни отново за да видим (а дано плодно сакче)
Късмет на вас момичета!

# 295
# 296
  • Варна
  • Мнения: 40
Здр.,момичета много се радвам че има такъв подробен форум,защото на такива като мен които са притеснени и им е за първи път,могат да получат всякакъв съвет и инфо.И аз ако вси4ко е наред ще ствавам мама на 15 декември Grinning Grinning Grinning.Много се радвам,но и се притеснявам от всичко.Има ли майки от Варна  да препоръчат добър акущер-гинеколог.Стискам ви палци момичета всичко да стане така както го искате. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт