Първи стъпки към НЕ на алкохола и цигарите

  • 2 793
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 966
Vsi4ko napisano ot Pela e i viarno i ne tova za golemite magazini i za zabranata za prodajba na sigari i alkoxol e viarno, no ima i neshto drygo koeto veroiatno Pela ne znae a to e clednoto:

Tyk ima indiansi koito prodavat alkoxol i sigari na niski seni i na kogoto im padne te jiveiat ot tova ako na niakoi indianes my kajesh zashto ne iska pasport ili dryg dokyment sigorno she pomisli 4e si za lydnisata ili si niakoi ot amerikanskata polisia koito niamat nikakvi prava vav rezervata. li4no az ako imam loshia kasmet niakoe ot desata mi da propyshi bix predpo4ela da my kopyvam sigari otkolkoto da sabira fasove po ylisata ( i tova sam vijdala desa sas nad 200 dolara drexi po garba si sabirat fasove), opredeleno ne bix iskala desata mi da se razboleiat ot xepatit da re4em. I ne naposledno miasto pone za men e 4e zabranenia plod e nai vkysen, az li4no ne zabraniavam a karam po patia na ybejdenieto neznam moje i da gresha.

# 16
  • Мнения: 3 200
Радвам се, че го приеха, ама дали ще могат да го приложат!?
То навсякъде се пуши!?

# 17
  • София
  • Мнения: 830
Аз бях пушач преди 3 години,т.е. преди да забременея и повече не съм ги почвала. Така ми е 100 пъти по-добре, мъжа ми също не пуши, надявам се и Боян да не пропуши. Аз лично смятам, че цигарите трябва да са на високи цени, не че пушачите ще спрат да пушат, но няма да са достъпни или поне не толкова достъпни за подрастващите.

# 18
  • Мнения: 1 975
аз отказах цигарите преди четири години Wink  . от тогава цигара не съм помирисвала....
Като решихме да правиме бебе ........ и казах - край ........... и до днеска последната цигара си остана наистина последна  Stuck Out Tongue

# 19
  • Мнения: 1 080
И за мен тук от няколко дни са първите стъпки към НЕ-то, преди всичко на цигарите. Не съм от най-страстните пушачи, но когато има кой да подклажда огънчето и аз припалвам. Напоследък пушех по цигара максимум на ден,а от 3-4 дена хич не съм пушила. Най-трудно ще ми е да се разделя с цигарата, която пуша с кафето...а от кафето няма шанс да се откажа. Изобщо стискайте палци да задържа така положението. Дано има кой да следи за спазването на поне този закон, за пушкането на обществени места, че иначе се обезсмисля. На мен лично много ми се нрави, че ми писна от смрад!

# 20
  • Мнения: 288
Цитат на: evpraksia
Радвам се, че го приеха, ама дали ще могат да го приложат!?
То навсякъде се пуши!?


Така е, наистина се пуши навсякъде, включителни и в род. домове. Когато раждах преди 10 месеца в "Св. София" на 5 ет., в родилното отделение имаше кафене, в което се пушеше (не знам дали все още е така). Close Макар, че съм пушач, това страшно много ме възмути. Все пак там има новородени. Целият коридор беше в димна завеса. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт