М & БИ - 65

  • 26 360
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 800
Деси, каква ти сватба, буря ще има,дошло е ВРЕМЕ РАЗДЕЛНО. Сега сме се заключили, да не вземе тоя да се върне, още по-ожесточен. А момчето сега излезе от вцепенението, осъзна какво се е случило и чака последствията, пали цигара след цигара и язвата пак го сграпчи, чака наказанието му какво ще бъде. На чичото му стана неудобно,нали и неговата жена е бг, знае, че и за нея така говорят, добре че беше той да хване и изкара вуйчата на вън, серизоно казвам, кръв щеше да се лее, и то аз щях да почна първа.
 

Да видим утре, аз на работа, а тук какво ще се вихри. Ще има ли отлъчване от племето. А аз гръмнах всички мостове към Сирията. Тия дни ако набарам сестрата в месинджъра и на нея няма да простя. Момчето само казва, имаш право за всичко, ама се мъчи за последствията...

Мани, мани, поредната каша надробих, но вече не мога да се сдържам на явни нападки и подигравки. А ако беше казал, още нещо щях да стана от леглото и да го заплюя в лицето.

Айде, стискайте ми палци за хаир. И дано се успокоя и си върна оптимизма . Аллах е свидетел, че тяхната омраза ме накара да постъпя така

# 241
  • Мнения: 3 804
кате
 споко може и за добро да е Praynig,а за сватбата не се измъквай-ще 4ерпиш bowuu-хващай мом4ето и в общината
http://www.videoarab.com/stream/media/702/Fares_Karam-Gouli_La_Bouki/
http://www.videoarab.com/stream/media/2029/Essam_Karika_-_Bolika/
ето малко музика за добро настроение
кате тази е само за теб-накарй мом4ето да ти я преведе
http://www.videoarab.com/stream/media/1696/Jawad_Al_Aly_-_Yegelak_Youm/
рени защо не спиш newsm78

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 01:12 от dtti

# 242
  • Мнения: 48
здравей  dtti нещо не ми се спи чета какво сте писали ама май и на теб не ти се спи. Simple Smile Simple Smile

# 243
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Ей, момичета! Моите младежи заспаха, а аз тука подсмърчам  smile3545 и ви пиша по късна доба - голяма маниачка съм, а?  hahaha

Мароканско Кате, голям късметлийски ден си имала ти. Браво! Много мило ми става като се сещаш за мен  Embarassed

Абра, ние имахме 2 такива рибочета преди, но в отделни аквариуми, защото наистина се бият. Много са красиви иначе. В единия аквариум имаше табелка No Fishing  Mr. Green Именцето Крум много му отива на младежа  Mr. Green Нашите бяха Долфи и Шарки  Flutter

Лили, студовете минаха, ама доста рязко и май хванахме нещо от площадката и двамата. Видях аз, че едно от дечицата кашляше, ама реших да не се паникьосвам, но ето имало за какво. Мишлето ми вдигна леко температура следобяд, но утре сутринта сме на доктор иншалла да не е нищо сериозно.  Praynig

Кате, браво - айде стига са те разигравали, крайно време е да си кажеш какво ти е на сърцето. То бива бива да се съобразяваш и търпиш, но и търпението си има граници. В крайна сметка си на хапчета от тия хора  #Cussing out Дано наистина момчето е на твоя страна. Много деликатна ситуация наистина - в кофти ситуация е младежа, не го карай да избира между вас, нека сам види кое е добро и кое е лошо - и ще избере ТЕБ  Heart Eyes

Вал, как си?  Wink

# 244
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Хайде сега да видим на кой не му се спи в крайна сметка Laughing,здравейте моми4ета.
4ета ви и направо ви се радвам за ентусиазма който има в пове4ето от вас  bouquet  bouquet  bouquet.

Другар4е,много се смях на твоята история сьс златката,то сега е смеШно ,но сигурно на теб хи4 не ти е било смеШно като те е нападнала Confused
Дезьрт,мила 4ета от много време какво пиШеШ и направо ми става много жал Cry,стига с тези депресии бе моми4е,няма да доведат до никьде.....само лоШо си правиШ на теб самата......света е голям.....и както ти беШЕ казал някой по рано"намери си мьж който да те оби4а пове4е отколкото ти него".Зная 4е в на4алото боли и не искаШ да видиШ никой ,но помисли си , ДО КОГА.....живота е прекалено кратьк за да ГУБИМ време за хора които не го заслужават Naughty.
Кьсмет  bouquet Hug

МАРСИ,на теб не зная какво ти е ,но дано скоро отмине  bouquet Hug  bouquet

Моми4ета желая на вси4ки ви усмихнати дни и най_ве4е здаве на вас и на децата ви Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet,това е най_важното.....




TarikMom ,видя ме ти Wink,ниЩо не ти отбягва от полезрението Hug,ами...нали виждаШ и аз тук се редя между неспяЩите в 5 4аса сутринта Laughing.......
Хайде стига подсмьр4а ами вземи неЩо и пий,аспирин,аналгин....все тая  неЩо да те упои Laughing, Wink

# 245
  • Мнения: 110
Добро утро, красавици!

Катенце, адаш.... Стискам палци и се моля за тебе. То не ти е било лесно да кажеш такива неща - още понеже последствията са ясни - голям скандал, но  пък Ахмед ако те обича -какво да кажа: женете се.

Това, че сме от различни светове е вярно, но не означава, че и те трябва да се държат зле с теб именно защото сме от различни култури, а да те уважават заради момчето.

Рали, кафтаните са такива пищни и красиви и зашеметяващи, каквито показва Лили, но аз предпочитам по-скромни и функционални -виж, моят показан, номер 3 е с повече бродерии. А и нали е берберска сватба -по-различни са дрехите. Няма толкова блясък. Виж, бижутата от свеки са много забелегителни, понеже са различни. То тези кафтани, коитосъм сложила на снимката, приличат на рокли. Хахахах, току-виж по някое време пищеш, че една арабелка си видяла с тюрбан и кафтан.

Вижте още ежедневни и интересни дрехи - има 2 рокли с узбекска бродерия - ммм. Красота!

 http://www.shukr.co.uk/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Pr … ode=women-dresses

 http://www.shukr.co.uk/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Pr … ode=women-dresses

Хаяти, здравей! Да, на http://www.thehijabshop.com/ писах, добавиха и България в списъка със страните, до които изпращат стоки.

From: Support @ Dukkaan <support@dukkaan.net>
Replied: Apr 21, 2008, 6:53 PM
Assalamu Alaikum,

Bulgaria has now been added to the shipping destinations.  InshaAllah
you should now be able to order online.

Please be aware the prices on the site are in GBP (£), you can go to
www.xe.com for approximate conversion rates.

Any problems please let us know, JazakAllah.

Wa'Salaam
www.TheHijabShop.com


Лили, за наемането на кола в България - ще ти пратя днес 4-5 линка -имаме в служебните компютри. Зависи много от фирмата - каква политика има, вида на колите - дали по-обикновена или джип, дори някои фирми предлагат да се наемат коли със шофьор.

На всички, които не успях да спомена сега, лек и успешен ден! Усмихнете се!   



          

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 07:34 от akhyal_katya

# 246
  • Мнения: 502
добро утро Кате! добро утро момичетааа!
и аз съм на линия- рано се кукнахме и сега ще правя закуска и кафене! хайде да отивам че зверчето напира!

# 247
  • Мнения: 800
добро утро, а дали е добро......

Деси,няма сватба бе, ако не ни разделят така ще си живеем, те не ни разрешват , на тях да тежи тоя грях, и техните дъщери да подмятат така.

Тарикмам, и дума не съм му издумала да избира между мен и тях, те са тези, които го правят.

Абе много е зле положението, ама споко, тия дни ще стане още по-зле.

Ели, много рано твойта Ивканаучи я да поспива.

Кате, аз от албума ти харесах оня първия кафтан, черен със златисти цветенца по ивицата.

Поздрави на всички , отивам при дружката да си потъгуваме колко са лоши хората, а   после може да ви разкажа една романтична истинска история за Мем и Зин Peace

# 248
  • Мнения: 216
Добро утро
с такова кафенце и сладоледена торта ви черпя днес-в мини количество,за тези от вас с диетите Wink


а вижте тази типична чашка за арабско кафе-това навярно показва количеството кафе,което се готви да изпие човека отзад-такива чашки има в почти всяка къща в Ливан

Мароканско Кате-разгледах сайта   bouquetти как си Heart Eyes

Кате-да разкажеш -и после какво?-тоест какво ще стане днес-с родата Wink

Лили-Фарах е превода на истинското ти име-ако бях на твое място -това щеше да е моя ник-в бг вариянта си-то има и такова радио   bouquet-значи хубаво е името ти-а ти от кой бг град си,родителите ти как приеха твоята промяна-ако искаш на лични Wink...моето име-можеш ли да се сетиш Wink-има такъв град в бг,такова кисело мляко,такова филе hahaha...и др.неща-що е то Wink-загадка за всеки-но често срещано у нас

Рабаб се събуди-до скоро

# 249
  • Мнения: 800
Дуа, като каза кисело мляко се сетих само за Данон и Пършевица, ама някак си не ти отиват, добре, че беше бонуса за филенцето,ммммм Елена Simple Smile

Дай пак някой сервиз радост за очите, моляяяяя


Аз си купих едни порцеланови чашки за сладолед с лъжичка, сещата ли се, в тъмно синьо със златисти орнаменти и малка елипосвидна картинка на двама вкюбени, в далечината се вижд и нещо като минаре на джамия, а момчето носи чалма newsm78 .  После си взех и същия поднос с каничка за сметана и захарничка. Сега чакам да докарат и комплекта за чай и кафе, но не идва същия модел, има рзминаване  в картинките  Sad


Я да ви кажа моето име Joy  Аз съм Айше, така ми казваше чичо като малка, защото съм черна Joy татко ми бил Рамадан, а брат ми е бял и не го броим з аот родата, сега ми е смешно, но колко съм ревала като ме бъзикаха. А пък не съм толкова черна, лекооо мургава и малко по-различно излъчване.

# 250
  • Мнения: 177
  Привет и от мен.Първо да почерпя,че днес сестра ми и зет ми имат годишнина от сватбата -20 години.Та довечера сме на голям купон.През април при нас нямат край празниците...Вече нито мога да се наспя,нито смогвам с великденското чистене.Сабинка,ще сложа снимки от празниците в най -скоро време.Успях да ги прегледам най-после,но понеже фотографи бяха Махмуд и Хамуди не са от най-добрите.Дано днес не забравя фотоапарата.
На всички Ви хубав ден!

# 251
  • Мнения: 216
Кате,успешно разкри загадката,Печелиш ето този сервиз за кафе Wink


с това се надявам да те мотивирам за бебенце-подарък от менhttp://www.customlabels4u.com/images-BA/hatbox-frog-L.jpg

това е подарък за нанасянето ви в новата къщаhttp://www.exbali.com/images/Frog_Set_A.jpg
ето и вратовръзиhttp://www.artsoul.com/images/ph14.gif
тазе е по-готинаhttp://web.dollarsbydesign.com/briteties/images/1096.jpg
Въобще,Жаби да искашhttp://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.froggifts.com/w … 6hl%3Dbg%26sa%3DN

# 252
  • Мнения: 468
Хелоуууу, как сте майчета и кандидат такива?  bouquet Heart Eyes

Магда, ами радвай се, че имаш забавления. Grinning

Акхиал, и аз го разгледах сайта, даже тука колегите се пулеха какво гледам. Joy Ти мажеш ли с нещо наранената ръка? newsm78

Вал, много сте ранобудни бе, това хич не го умея. Peace Детето ми вика, че все ми има нещо - или ми се спяло, или ми било студено, или ме боляло нещо.  Joy

Лили, беше питала за Асаля, ама забравих да го попитам моичкия отново, та да опресня инфото, мисля, че не харесва това, че се е възгордяла. А и мъжът й явно също така мисли..... newsm78 Искаш или не носиш титлата Модистка на форумаMr. Green

Ясминке, къде се изгуби? newsm78

Рени, много си кратичка. Ами Креми къде е да разкаже как е работата и Самито? newsm78

Ние в събота ще боядисваме яйца, научих няколко нови метода, надявам се да станат хубави. Ако някой иска ще кажа какви. Не че ги свързвам точно с Възкресението, ами по навик и да е шаренко. Joy Дядо ми от Великден събираше по няколко кофи яйца. За какво му е да работи на човека.  Mr. Green
А ми се иска да курдисам майка да меси козунаците.  Mr. Green Че много ми се хапват, но ужасно ме мързи.  Tired

Айде, лек ден и от мен.   bouquet

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 11:15 от amal

# 253
  • Мнения: 100
Добро утро! 
 Кате маруоки, ето това пък си харесах аз от тоя сайт. Нали съм си по бялото...  Grinning
http://www.shukr.co.uk/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&St … oduct_Code=wD6701
Определено пищните кафтани хващат окото, ама не ми е ясно освен на сватбата кога ги носят друг път?? И въпреки "непрактичността" им - аз бих искала да имам такъв, като на колажа ми, и много се радвам, защото моя приятел ми обеща да ми изпрати... а той пък си поръча часовник Суоч  Laughing Абе да живеят куриерските фирми...  Laughing
Пък много ще се радвам да видя свежа арабелка във кафтан и тюрбан... и аз ще сложа моя кафтан като пристигне, един хиджаб ще си поръчам сега от сайта за хиджаби (харесах си даже няколко вече), и направо ще си чукнем една среща... Да съберем погледите... ама май си права - по-добре е тая беличката рокля да сложа за срещата...  newsm78  Дет` викаш ти - по-практична е Simple Smile А Кате, можеш ли да покажеш как се връзва хиджаб, но като на Жади - обиците да са отвън и да се виждат Simple Smile  Party
А да, и как става поръчката от сайта за хиджаби и от сайта с роклите? (ако искаш на лични)

Ох, принцеса Дала днес посреща майчето и синчето, дано пътуват добре и благополучно!! Направо им завиждам благородно за цялото пътешествие, което ги очаква!!   Nature Sunny

Благодаря на Дуа за кафенцето и на Магда за почерпката - направо се нахвърлям на тортичката.. Още два пъти по толкова години им пожелавам на сестра ти и зет ти, изпълнени с любов и хармония!!  Hug

Кате, много е лошо да си между чука и наковалнята, разбирам го твоето момче... Както каза Деси - той сам ще избере по-доброто за него, а и както виждам - вече е направил избора още преди 5 години. Inshallha всичко да се нареди...  Praynig

Aааааа Дуаааааааа искам го и аз тоя сервиз за кафеееееееее  Party Party Party

 Joy  Joy Оказва се, че и Амр ми подхожда не по-зле от кафтана  Joy  Joy


Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 13:31 от Eye of Ra

# 254
  • Мнения: 800
Дуа, мн е сладък сервиза с жабките. И аз си имам чашка и паничка и бельо с жабки Embarassed

Тези вратовръзки, не ми допаднаха, само онази шарената веселяшката става, ама нямам на какво да я нося. Трябва за някаква тениска да се разровя, ама да е свежа и сладка.

Брей, много жабешка модата. Мойте жабете са от 3 години почи, а сега като гледам магазините са пълни с жабоци.
Аз днеска такъв агресивен стил на обличане извадих, колан с огромен скорпион, кожено яке, мани мани, всичко по пътя си помитам, като буря минавам из коридорите. Наистина забелязах, че настроението ми се отразява на начина на обличане, когато съм ядосана и зла, когато съм спокойна, когато съм просто тъжна, или пък ми е леко и радостно, някак си инстинктивно посягам  към дрехата, а чак по-късно откривам защо нея съм избрала.

Снежанка тази сутрин не се разписа  Sad  дано да си спинкат още с бебо в коремчето й, и той да не се бунтува, за да не повръща мама.

Свеар,и вие се губите. Добре е решила каката. Татко колко искаше аз да съм фармацефт,ама не е настоявл де, само си мечтаеше, мен пък ме мързеше Embarassed

Деситка,стига прахте чорапи, че свърши течния сапун. Всички деца много обичат да се ровичкат из вода. Ние като малки се пръскахме с шишета от веро Joy

Сабинке, и вас ви няма.

Отпускарски сезон ли настъпи Grinning

Общи условия

Активация на акаунт