М & БИ - 65

  • 26 364
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
Тук започва да вали на едри капки, гръмотевици.....
    

А, Кате, и тука така  Shocked Mr. Green
На тебе явно по вода ти върви днес, та току виж наистина звъннал твоя човек на вратата.   Crazy

Аз нямам търпение да се прибера в къщи да видя Крум, че е скица безподобна, като му сложим огледало срещу аквариума започва да се ядосва, надува перки и хриле и се опитва да се сбие с отражението си  hahaha (абе, детска ми работа  Blush)

Момичета, дайте малко инфо за грима на арабките, хабибито каза, че даже и някои мъже използвали така нареченият "kohl" за да очертаят очите, това молив ли е някакъв или е течно като очната линия  newsm78  има ли разлики в начина на гримиране в различните региони например и най-вече  как се трие целият тоя грим?  Mr. Green

# 226
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте, момичета!
Днес само набързо минавам, че сме леко болни с мъничето - няма температура, но хрема и кашлица - лекуваме се уж Овреме, че дано да не стане по-лошо.
Много поздрави на всички вас!  Hug Heart Eyes

# 227
  • Мнения: 110
Дуа, аз си мислех къде да ги оставя - това също не са мои пари, но ги намерих от страната на Министерството на Образованието на улицата, не на закрито -ако това има някакво значение, затова ще почерпя... май наистина след ужасното падане в неделя - сега пък ... весели неща.

Тази чаша на DHL много хубавка, че весела, но такава Великденска - ще я подаря на някое мароканче и ще разкажа за Великден - пък те да си рисуват - да топят четките или да садят ружи - новата страст.
     
Водна лилия, и аз да ти кажа имам много забрадки и кърпи за тюрбани. Като насъбера много и сред години -съм се зарекла да ги подаря. Дрехи - не чак толкова.

Дано жената от Сирия да си има бебенце чрез инвитро.

Деси, твоята Даяна много чиста, ама с течен сапун чорапи - защо не.     

Марси, давам ти всичкия си късмет и още и още и още повече. Иншалла и на тебе да ти е леко и успешно.

Сабинка, ами Йоана хванала хляба - какво ще се занимава детето с неясни неща - прощъпулник, наричания на предмети .... я да хапне!

# 228
  • Мнения: 216
Кате -ето това бих ти подарила,но да беше златно Wink
http://www.martymagic.com/images/web%20photos%20cats,flytrap,%20 … %20pigs%20151.JPG

ехааа намерих-пръстенче и други такива


а това няма начин да не ти хареса-от всичко по малко Wink

   Жаба,диня,мече-в едър план се вижда цялата шарения-ето тук ще го намеришhttp://images.google.bg/images?q=gold+frog&gbv=2&ndsp=18 … start=72&sa=N                             

# 229
  • Мнения: 689

Момичета, дайте малко инфо за грима на арабките, хабибито каза, че даже и някои мъже използвали така нареченият "kohl" за да очертаят очите, това молив ли е някакъв или е течно като очната линия  newsm78  има ли разлики в начина на гримиране в различните региони например и най-вече  как се трие целият тоя грим?  Mr. Green


Стой сега-мъжете го ползват кола,но не като грим NaughtyМай е нещо като въглен и се маже под очите.Има противовъзпалително действие-в пустинята праха и песъчинките дразнят.Не мен лично ми харесват мъже с начернени очи-много екзотично Blush
  Арабките толкова много се гримирьосват...понякога гледам как ги гримират-толкова по-светъл ФДТ слагат Flutter,мигли,поне 3 вида сенки....Харесва ми само да гледам.Е,на една сватба и аз бях нацапана доста,но на снимките изглеждам добре Sunglasses
как ли се трие:с вряла вода и едно шише мейкъп римувър и един пакет тампони Crazy

Е,Дуа-аз си избрах Иман=Вяра=В WinkНо ти е наричай както ти харесва,то мен толкова ме преименуваха на работа,че и хората объркавам като пращам мейл или смс LaughingОт Никол до Лина...Вес и Ина...Иман,Ум Карина,Лилията,Лили,Лилия,Пиле-Лиле,В.Лили #Crazy
Леле и аз харесвам бижута-животинки Heart EyesЛюбима висулка е едно златно зайче Heart EyesАма тоя пръстен с жабата е страшен!Защо дразниш Шиланката?Сега ще ревне на момчето за злато Laughing

TarikMom -бързо оправяне,не мина ли студав тая Канада?!

# 230
  • Мнения: 110
Мили мами, сложих снимката на чашата от DHL.
Можете да видите и моите цветенца - милите, много са слабички още.
Можете да ме видите и с хиджаб.

Помолих екипа на магазина за хиджаби да добави България в списъка на страните, към които доставят пратки и вече направиха това - смело да се разкрасяваме!

Гледам какви поражения е нанесла бурята. Ужасно е наистина.

Лека вечер и целувки на децата.

Сабинка, кажи някой неотразим бисер.
ТарикМом, лекувайте се.

# 231
  • Мнения: 113
Привет и от мен  Hug
Днес моите хора ми поднесоха новината, че след десетина дни заминават за Афганистан. Изглежда много им е домъчняло, защото както са си стояли в магазина и батко ми съвсем спонтанно звъннал на летището в Истанбул да резервира билети. Не се учудвам- в момента всички останали братя са там и като си отидат и Хади и Накиб, се събира цялото семейство. Това се случва изключително рядко и за тях има огромно значение. Миналата година цялата фамилия се събра за пръв път от 18 години. А и снощи пакистанската етърва родила второ дете- момиченце, да им е живо и здраво  baby_neutral Тъкмо ще празнуват...
Кате- днес, докато бях в магазина, си харесах едно страхотно бижу- жабка, в цвят бордо и се сетих за теб. Гледам- и други са се вълнували от същата тема. Ти по- добре ли си вече?
Мароканското Кате- как са коленцата? И нагласи ли тоалета за сватбата, кога ще го зърнем?
Абе не знам за вашите мъже, ама моите хора обожават да видят гримирана жена. Уточнявам- гримирана с вкус, а не все едно е намазана с блажна боя.

# 232
  • Мнения: 110
Нафасима, здрасти! Колената са добре, но на едната ръка - на половината длан е без епидермис - извинете за уточнението.
Иначе в моя албум можеш да видиш предпочитанията ми за кафтан.
Най-хареснам първия и снаха ми нещо прави по него - нали бродира хубаво и рисува, така че ще ми е много скъп. Последният вид кафтан също ми е любим - много скромен и красив.
Предполагам с тъмно-син кафран ще ме "купят", на церемонията - с нещо червенко. 
Аз в момента нямам дреха за сватбата при мен. Имам обаче много красив шал от снаха ми - с бродирани мъниста - ще го снимам утре на светло, ако ти е интересно.   

Умело гримираната жена е радост за окото - и при нас е така.    


Пак даваха тъпата реклама за банката и таткото в командировка, който е уморен и си ляга ..... пфу....

Елисиния, вярно че работиш в Райфайзен, но тазиреклама не е правена в Бг -поне гледах такава аналогична по румънски канал май беше, а със жената, която се прави на кокошка???? Това, ужас, означава, че в няколко страни хората, които ползват услугите на банката са куковци.   

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 21:27 от akhyal_katya

# 233
  • Мнения: 502
здравейте момичета! краката ми топтят от днешния маратон- като излязохме в 11, та се прибрахме в 17ч. и цял ден търча с Ивето, та дори и в къщи. не иска това дете да си стои кротко в кошарата, а само да обикаля из стаите. а бяхме и на рожден ден на бебенце на 1 годинка. голям купонн беше за малките- въобще не се спряха за минутка, а дъщеря ми най-сетне разбра какво е това балон и как изглежда. Joy после обиколки на морксата градина, за да спят децата на "чист" морски въздух и т.н.
dua- защо сега биете 3-ия пентаксим? проблеми ли сте имали? и ние бяхме с пентаксим и нямахме никакви проблеми- нито температура ми е вдигала, нито е била раздразнителна. даже май не я заболя и не разбра какво става.
Кате- имала си много интересен ден. на мен такива работи не ми се случват- само мога да си помечтая за конференции, Шератон...... Laughing
и тука ни хвана бурята, но чак към 19 ч. сега чувам вяъра, дано да няма градушки насам.
Деси- и на мояйта Ивка рекламата с калинките й е любима. като почне песничката и спира каквото е правила, вдига ръцете и почва да подскача все едно играе в такт. голяма скица, а аз естествено припявам, а тя си вика-голяма певица. миналата година докато бях бременна не пропуснах един епизод на мюзик айдъл.....
а момичета да ви кажа, че аз работя в райфайзен банк и сега с тия тъпи реклами дето ги пускат нашите все се чудя дали майтапят колегите в офисите. че то си е за майтап де.

# 234
  • Мнения: 55
Здравейте дами и от мен днес.Току що и през Варна мина бурята ,но не валя. А какъв прах само , небето почерня чак и позахладня.

Цитат
Помолих екипа на магазина за хиджаби да добави България в списъка на страните, към които доставят пратки и вече направиха това - смело да се разкрасяваме!
Кате моля те мила, да ми кажеш за кой сайт става въпрос ,че аз нали питах точно за хиджабите от сайта  http://thehijabshop.com/information/how_to_wear.php
 А на ръката си слагаш ли нещо , щом казваш ,че е толкова наранена ,сигурно бързо изсъхва , ползвала ли си пантенолова пяна , или най безобидното- риванол. Дано бързо да ти мине.
Аз редовно като вървя по улицата и  все си изкълчвам някой крак  и все съм на косъм от падане.Хич не съм стабилна в походката. Joy
Ра ти си си допълнила отговора към мен а аз едва сега го видях    bouquet наистина много хубава песен на Амр Диабчо ,но като че ли не е много известна. Сега ще изчакам отговора на Катя и пак ще се поразровя в този сайт за хиджаби ,дали ще е много скъпа доставката  newsm78 ,иска ми се да изненадам  Hug Hug Hug
 След малко пак се връщам при вас , и Шиланке много свежарска тая жабка а мен как ме е страх от тях  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  [/color][/color]
 Да допълня и аз по темета ,която сте разчепкали за рекламите - и аз не се чувствам добре ,когато  явно си личи колко много ни подценяват като интелект и вкус. Нищо лично Ели ,но освен да дразнят ,явно искат да постигнат ефекта на "колкото по лошо  и дразни ,толкова повече прави впечатлени и се запомня ". Има една максима ,че колкото повече се рекламира един продукт ,то той крие много негативи ,знам че училите маркетинг и реклама може да ме опровергаят много умело ,това си е лично мое мнение от опит.

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 21:38 от hayati

# 235
  • Мнения: 800
Мерси за жабките, прекрасни са Hug  Май ще ви направя жабоманки Joy

Кате
, половин ръка без епидермис звучи зле:(   Мивката в банята днес е паднала, добре че не е имало никой, иначе щеше да има без 1крак , да пази Господ Praynig  От 2 седмици всеки ден казваме на домакинката да вика майстор, да я залепи, че виси на косъм. Такова безхаберие и непокизъм Sick  А плащаме двойно , защото е чужденец. В стаята екстрите и подобренията са от нас. А за френските студенти  ремонтираха специално стаи с нова дограма и т.н., ама те са французи, трябва да се докараме пред Европата...


За този грим кохл, знам, че Пророка е слагал. Виждала съм само на едно момче, арабин. Той и без това си е голям красавец, със черна къдрава дълга коса, мургав и със зелени очи.  А момчето каза, че неговата баба вечер си мажела очите отвътре с мед Shocked  и имала невероятно остро зрение и бистри очи newsm78

Тони, да оздравява палавника Praynig

Аз да ви кажа,че днес изстрелях цяла тежка артилерия. Голям скандал стана, тежки реплики се размениха, чичото и Ахмед ни призоваха да запазим мира, но ние с вуйчото не, като се отприщихме и край, война страшна беше . Тръгна си крещейки  и бутайки всичко по пътя си!   

Деси,  нищо чудно, заради мен сега, трета световна война да става, добре, че си в столицата

# 236
  • Мнения: 689
Ра-песента на Амр Диаб се казва:khalik fi qarni(спомняй си за мен),можеш да поздравиш екса с нея NaughtyНе трябваше да ти казвам Crossing Arms-крадеш ми кафтана,а??? Joy

Някой знае ли колко струва да си наемеш кола в БГ за месец?

Шилан: ooooh!  що така?Какво му наговори бе жабке?Само притесняваш момчето ти NaughtyВнимавай,да не съжаляваш после Naughty

# 237
  • Мнения: 800
Лили, не е за разправяне Embarassed 

Не съжалявам. Олекна ми. Момчето не ми се сърди, напротив, най-милите думи, които  съществуват в техния език ми каза.  Ако все пак накрая ни разделят, такава е волята на Господ, от различни светове сме, дано на другия да ни събере

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 22:05 от Шилан & Шиар

# 238
  • Мнения: 3 804
а за 4орапите който не е пробвал да пробва -изпират се идеално bowuu
катенце браво за смелостта да се изкажеш и за подкрепата на мом4ето-сега остава и сватба да стегнете-и да ни поканите естествено Flutter,за по4ерпката не се тревожи-пия безкофеиново и сода baby_neutral,а виж и дуа какъв подарък е спретнала Money Money Money,пък и с4упеното носи щастие

# 239
  • Мнения: 100
Лили, не съм откраднала кафтана... взех го на заем...  Wink (а и ти беше споменала някакъв розов, на мен тоя ми се видя тъмно червен... та не бях сигурна точно него ли имаш предвид....) Явно имаме сходен вкус Party
Мерси за името на песничката... има много песни на Амр Диаби, които не са известни, а са много хубави. Днес си открих още една такава...

Кате маруоки, браво на теб за късмета! Аз навремето си намирах така най - редовно пари, печелех на лотарии, ама явно сесията на моя късмет зависна...  Joy Не помня от кога не съм си намирала нищо, освен жълти стотинки, и оная вечер в магазина 50 стотинки...  Sunglasses
Разгледах снимките, абе аз май съм останала с грешно впечатление.... Мислех, че кафтан се казва само на тоя тип рокли, които са като на Лилето в сайта - официални и тежки материи, а тези на твоите снимки са някакви семплички, приличат на обикновени рокли... всъщност, кафтан какво означава??
За раната - бабите казват живовляк.... Е Другарче да се произнесе по билките, аз така съм чувала, или алое също - да се обели ципата и се нанася в суров вид върху раната. Но знам и че е отровно... Питай Другарче  Grinning

За рекламите - и мен ме издразни тая с мъжа в командировка, и да си призная - за пореден път се погнусих от мъжете... Оххх... а и като си помисля какво ми каза един - сама, вика, ще си останеш, щом не искаш да делиш мъжа си с друга... така или иначе - мъжа е полигамен и няма да се задоволи с една жена... Боооже, Боже...  Confused Дано Бог ми прати по-моногамен  Joy

Шиланке, хубаво си направила... Лилето те съветва да си траеш, тя е по-навътре в тия работи, ама според мен така даже повече ще те уважават!! Поне аз така си мисля, защото когато ти самата се уважаваш и не позволяваш да те тъпчат, тогава ако не друго, поне ще имат респект от теб... То коя съм и аз де, тръгнала да дава съвети, но независимо от техните порядки мисля, че на 1 място мъжа ти трябва да ги насмете, та и ти!! Не знам, дръжте се един за друг и се подкрепяйте взаимно...  Hug Дано се оправят нещата при вас!!  Praynig

На всички мами - лека нощ! Отивам да спинкам, че сутрин ми е тооолкова тежко ставането  Confused Sad Whistling

Общи условия

Активация на акаунт