Имате ли още стационарен телефон в къщи?

  • 12 870
  • 228
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 13 512
На ден ми се събират поне по час-час и половина лакърдисване, което никакви безплатни минути не могат да ми го компенсират. Naughty
Час, час и половина след като пресметнах, че на около 3 мин отчита 13,5ст, се получава около 4-5лв. на ден.
вечер не са ли безплатни разговорите? Както и в почивните дни?

# 211
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На ден ми се събират поне по час-час и половина лакърдисване, което никакви безплатни минути не могат да ми го компенсират. Naughty
Час, час и половина след като пресметнах, че на около 3 мин отчита 13,5ст, се получава около 4-5лв. на ден.
вечер не са ли безплатни разговорите? Както и в почивните дни?
Така е. Но соларис казва на ден, което аз разбирам като всеки ден. Ако отпаднат събота и неделя, остават двайсетина дни по 5 лева, смятай ги тогава.

# 212
  • Мнения: 13 512
На ден ми се събират поне по час-час и половина лакърдисване, което никакви безплатни минути не могат да ми го компенсират. Naughty
Час, час и половина след като пресметнах, че на около 3 мин отчита 13,5ст, се получава около 4-5лв. на ден.
вечер не са ли безплатни разговорите? Както и в почивните дни?
Така е. Но соларис казва на ден, което аз разбирам като всеки ден. Ако отпаднат събота и неделя, остават двайсетина дни по 5 лева, смятай ги тогава.
ба,ще ги смятам! За мен да имам телефон е прескъпа глупост.

# 213
  • Мнения: 67
мдааа, имам заради нета

# 214
  • Мнения: 5 140
Не изключих го.

# 215
  • Мнения: 149
Ами имаме си,но май никой не го ползва.

# 216
  • Мнения: 1 710
Имаме, но скоро си мислих, че единственото му приложение е да викам такси, което ми се налага много често, защото съм с малко бебе и работещ мъж. Но иначе не се сещам от кога не съм го ползвала за дълги разговори с приятели например. Скайпа напълно го замени. Но пък е удобство, когато трябва да се говори с институции и други подобни, които разполагат със стационарен телефон.

# 217
  • София
  • Мнения: 408
Моят отговор го няма в анкетката- Имам,но ще го спирам.

# 218
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
От 01.05. нямам.

# 219
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Нямам и не искам да имам.

# 220
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Да , но рядко го използвам

# 221
  • Мнения: 2 331
Имаме, само че не е към БТК.Използваме 10лв. предплатени и доплащаме при нужда.Слушалката ни изписва номера, който ни търси и мога да преценя да вдигна или не.Удобно ни е.

# 222
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
То и БТК я имат тази услуга с изписването на номера и то отдавна. Друг е въпроса, че примерно от спалнята трябва да се вдигна до хола за да видя, че непознат номер ме търси и като отговоря да разбера, че е грешка.

# 223
  • Мнения: 1 393
Имам(е) и то поради една мн. основателна причина.
Поне тук (САЩ), ако не дай боже, се случи нещо и искам да се обадя на полицията или бърза помощ, ако го направя от домашен тел, те ме локализират по сателит до абослютно точната къща, в която съм и пристигат до 3-5 мин, барабар с пожарна и линейка.
С мобилен телефон ме откриват само в приблизителен радиус, нещо от типа на 100-200м.
Сложихме стационарен тел. обратно (нямахме от поне 5 год), когато се роди дъщеря ми. Преценихме, че си струва с оглед на горното, ако не дай боже се случи нещо и имаме спешна нужда от бърза помощ или нещо такова.

# 224
  • София
  • Мнения: 2 432
Честно казано, ако има такава услуга в Бг и аз бих си сложила стационарен телефон... Тук от него полза не намирам.

Общи условия

Активация на акаунт