Имате ли още стационарен телефон в къщи?

  • 12 867
  • 228
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 919
ония ден го закрихме Laughing

# 226
  • Мнения: 7 263
Спрях го още през 2003. Месечната такса превишаваше в пъти парите за разговорите, които водех тогава - по 2-3 на седмица с нашите. Откакто ги направихме мобилни изобщо не ми трябва и не ми липсва стационара.

# 227
  • Мнения: 1 043
нашият е само за да ни се обаждат - плащаме по 3 лева месечно / това е така от поне 5 години /- но пък бабите са доволни като ни звънят от чужбина  Peace на мобилните им излизало доста по скъпо

междо другото го затворихме защото ни излязоха няколко оредни страшно високи сметки - без да сме го използвали и накрая като си ги платихме решихме че нямя да плащаме повече нечии разговори и така ... не ми е много тъжно за него - не се и замислям вече каде точно звъня от мобилния си - мисля че при толкова много оператори и предлаганите от тях тарифи вече е безсмислено да се ползва домашен

# 228
  • Мнения: 411
Не,но искам да си имаме.Поне по селата като завъня да не е от мобилния,че доста скъпо идва.И свекъра и моите родители живеят на село.А и те да може да се обаждат когато имат желание.Ще гледам тази година да си прекараме,само ако офертата е добра. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт