Надомна работа

  • 103 384
  • 165
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 207
И аз се записвам , за да следя темата . Интересувам се от ръчна работа -  плетене на  една кука , гоблени и др. 

# 151
  • Мнения: 418
Доста интересно, като цяло.
Аз също се интересувам от надомна работа в къщи т.к.  ми предстои раждане и гледане на детенце, а знаете какви са майчинствата ако са ви осигурявали работодателите на минимума за длъжността  Twisted Evil

# 152
# 153
  • Мнения: 5
Записвам се и аз да следя темата, много ми се иска да  мога да изкарвам допълнително по - нещо отгоре

# 154
  • Мнения: 1
malko off /то така или иначе  май това става/: страхотни обувки  VIKI_I Wink

мерсаж Simple Smile Много са "фетски " нали

Абе, то и дупето е хубаво, ама защо никой не си казва мнението ?!....

# 155
  • Пловдив
  • Мнения: 349
И аз съм от търсещите.
Съвсем случайно преди време попаднах на една обява за надомна работа - пращат ми рецепти по скайп, редактирам ги, оформям ги и ги качвам на сайта - 5 ст. на рецепта, заради добрата и бърза работа станаха 10 ст., като средно за 1 рецепта отнема от 5 до 15 мин., сами си направете сметката. До скоро се занимавах с това, но за съжаление вече работата свърши. Хората бяха собственици на сайта и изключително коректни. Не забогатях от тази работа, но за допълнителен доход става - 200-300 лв може да се изкарат месечно.

Работила съм и за друг сайт, за който трябваше да оправям снимки на фотошоп, да им намалям размерите, след това да ги ъплоудвам в сайта в съответни категории. Но и там работата приключи вече.
Гледах и сайтовете за фрилансъри, но ми се вижда сложно с бид-ването и омайването на клиента, ако все пак някой се интересува може да види българския форум - http://freelanceforum-bg.com. Поназнайвам доста неща свързани с работа на компютър, но не съм специалист в нещо конкретно. А и по тези сайтове индийците са завзели всичко.

Надомна работа има, но все още много рядко се срещат обяви от коректни работодатели. Не сме дорасли явно до това.

Арт мама, доста разглеждам и вашия сайт, засичали сме се в шивашката тема. Мога да шия, но кроенето не е за мен явно. С удоволствие бих се пробвала за някакви по-простички неща. Ако може да ми предложиш нещо, пиши ми на лични, да не спамим темата.

# 156
  • Мнения: 1
Здравейте,

Аз съм от хората, които предлагат работа Simple Smile Отварям агенция за преводи - ако някой има интерес да пише на лични Simple Smile

# 157
  • Мнения: 197
Хммм, интересна темичка... Май съм я пропуснала  Grinning Хайде и аз тук, ако на някого му трябва преводач от полски и руски,редактор, коректор, или " печатар" ( за дипломни, курсови и прочие  Grinning) да свирка  Whistling

# 158
  • Мнения: 89
Хммм, интересна темичка... Май съм я пропуснала  Grinning Хайде и аз тук, ако на някого му трябва преводач от полски и руски,редактор, коректор, или " печатар" ( за дипломни, курсови и прочие  Grinning) да свирка  Whistling

Желязна ръка къде си учила полски Simple Smile имам голямо желание да го уча, но не намирам къде

# 159
  • Мнения: 197
Хммм, интересна темичка... Май съм я пропуснала  Grinning Хайде и аз тук, ако на някого му трябва преводач от полски и руски,редактор, коректор, или " печатар" ( за дипломни, курсови и прочие  Grinning) да свирка  Whistling

Желязна ръка къде си учила полски Simple Smile имам голямо желание да го уча, но не намирам къде
Ами при мен  Laughing Шегувам се! В университета, разбира се  Simple Smile Мисля, че може да се обърнеш към Полския институт на ул. "Веслец", те май организират някакви курсове  newsm78

# 160
  • Мнения: 89
Аз съм от Бургас  Cry

# 161
  • София
  • Мнения: 6 262
Здравейте,

Аз съм от хората, които предлагат работа Simple Smile Отварям агенция за преводи - ако някой има интерес да пише на лични Simple Smile
oпитах се да изпратя ЛС, но "Съобщението не може да бъде изпратено. 'Gittanna' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения."

# 162
  • Мнения: 2 558
а някой пробвал ли е тук www.trivago.bg

# 163
  • Мнения: 3 020
Desex, в тази тема има доста изписано по въпроса: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332974.0

# 164
  • Кукуландия
  • Мнения: 106
Здравейте,

Аз съм от хората, които предлагат работа Simple Smile Отварям агенция за преводи - ако някой има интерес да пише на лични Simple Smile
oпитах се да изпратя ЛС, но "Съобщението не може да бъде изпратено. 'Gittanna' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения."
Мммдааа, и при мен така Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт