Кървене

  • 1 724
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 827
За жалост luminous е направила спонтанен, така че може да се заключи темата Sad Много съжалявам миличка Hug

# 31
  • Мнения: 4 753
Много жалко....  Sad Защо толкова често се случва и то на жени, които искат деца???  Sad

# 32
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
много кураж и сили до следващия път! ще имаш бебче, щом го желаеш. кураж!! Hug

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Съжалявам!  Cry Знам какво е, но гледай напред! Всичко ще е наред следващия път Hug

# 34
  • Мнения: 256
Здравей, честито за двете чертички! Колко отдавна ми се струва, че видях моите.  Wink

При мен се появи кафеникаво зацапване някъде през втория месец. Веднага разбира се бях при доктора, който ме успокои и каза, че е нормално. Въпреки всичко ми пусна болничен, за да си полежа вкъщи. Лекарства не ми е изписвал.

Лека бременност!

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Наистина съжалявам!!! Sad
Стискам палци да има втора бременност скоро,която да е лека и безпроблемна!  Praynig

# 36
  • Мнения: 1 006
Много съжалявам, мила SadИскрено се надявам много скоро пак да видиш двете чертички и бременността ти да бъде лека и безпроблемна Praynig

# 37
# 38
  • София
  • Мнения: 17 592
luminous,  Sad
Дано следващия път всичко да е наред...  Praynig

# 39
  • София
  • Мнения: 1 524
 Cry

Много съжалявам.
Пожелавам ти скоро да се похвалиш и да изкараш лека и безпроблемна бременност.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 891
Здравей, честито за двете чертички! Колко отдавна ми се струва, че видях моите.  Wink

При мен се появи кафеникаво зацапване някъде през втория месец. Веднага разбира се бях при доктора, който ме успокои и каза, че е нормално. Въпреки всичко ми пусна болничен, за да си полежа вкъщи. Лекарства не ми е изписвал.

Лека бременност!

Хубаво е да се прочитат и предните мнения,преди да решим да пишем.

# 41
Здравейте!
Благодаря на всички!
Ами, да, аз се опитвам да съм оптимист (колкото и да ми е криво) Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 516
Здравейте!
Благодаря на всички!
Ами, да, аз се опитвам да съм оптимист (колкото и да ми е криво) Simple Smile

luminous, точно там е истината - да бъдеш оптимист. Прегръщам те , момиче, бъди силна- след страшна буря, винаги изгрява слънце  Hug!

# 43
  • Мнения: 3 069
Съжалявам за загубата ти!
Радвам се, че си оптимист и ти пожелавм скоро да се радваш на прекрасна бременност! Peace

Общи условия

Активация на акаунт