Плодове и чай с мед - 27 част

  • 19 770
  • 490
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 488
Размазах се от ядене днес.  Cry Незнам какво ми става. Все едно го хвърлям зад мен. Ум не ми го побира къде го слагам. Може би имам здравословен проблем/вече това взех да си мисля/. Според вас има ли заболяване, при което ядеш и не можеш да спреш.  Thinking Леле вече взех да се плаша.  #Crazy
Хепи желанието ми е безкрайно да започна. Искам, искам, искам.  Praynig Joy

# 451
  • Мнения: 4 451
rali44ka, и аз преди да започна диета ядях мнооого и си задавах същият въпрос, дали пък не съм болна нещо. Ама споко, издържиш ли тази диетка няколко дни, съм сигурна че ще си промениш коренно начина на хранене.
Издържах и днес, с цената на много усилия и воля. А у дома ухае вкусно. Tired

# 452
  • Мнения: 6 958
Здравейте мацки  Flutter

Аз днес много плЮщях  baby_neutral В МЦ съм и яко ям  #2gunfire

МариАнка не си ми дала още мерки. Чакам те спокойно  Hug

Раличка много сме зле... аз си мисля дори за неща от рода на вид булимия и т.н. при мен, това ядене не е нормално...  Confused

Хепи Уиш     Heart Eyes

На всички момичета  Hug  bouquet Hug

Нова тема ще ви пусна в събота когато почивам, сега ми се отвори работа тия дни  Peace

# 453
  • Мнения: 488
Мари_Анка  аз издържах 5 дни. И на петия ден ми нямаше нищо цял ден, сутринта ми дойде МЦ-то/ и вечерта какво ми стана незнам някакъв неописуем глад. Трябваше да хапна нещо. И от тогава не съм спряла да ям. Бездънна дупка ми е стомаха, колкото повече слагам толкова по празен е. Ужас. Необяснимо за мен. Нещо не съм добре с главата, освен всичко останало. Много нерви напоследък и може и това да има някакво влияние. Незнам, но се чувствам ужасно.  Weary smile3518

Миранди   newsm51 и при мен яденето ме притеснява. Няма да давам мерки аз, няма да съм срам за темата няма нужда от таква като мен  #2gunfire

# 454
  • Мнения: 216
Здравейте от мен!Днес лунувах и сега хапнах един банан.Тази сутрин бях -1 ,ще видим утре.Лошото е само че от 3 дни не съм ходила до тоалетна.Успех на всички  bouquet!

# 455
  • Мнения: 4 451
Mиранди, разгледах табличката, за да видя какви мерки е нужно да дам. Значи стартирах диетата на 65кг., висока съм 171см. , а целта ми е да достигна 55кг. Само не ми стана ясно тези обиколки на талия, ханш, бедро, прасец след диетата ли са?
rali44ka, като ти свърши МЦ-то, започни отново. Ще се справиш! Hug

# 456
  • Мнения: 6 958
Раличка и нашето време за успех ще дойде, само не трябва да се отказваме  Hug Heart Eyes Hug

МариАнка мерките са сега в момента и кг. преди и сега и цел и в по следващата тема ще са пък други след диетата и т.н.  Wink

Жаба Жабурана браво на теб  Hug

# 457
  • Мнения: 101
 #Cussing out #Cussing out :bad-words

От понеделник не плодувам ....

Това гадното парти обърка нещата... ooooh!
Като сервираха порция на всеки и така гледах иначе гледах и тъй като всички мен гледаха и ... започнах от салатата и т.н. чак до алкохола ...

Та тези дни пак намирам воля на порции всеки ден и от утре пак ще стартирам ...

Целувки на всииички ви и утре ще рапортуван !

# 458
  • Мнения: 101
Миранди, миличка ето ти мерки да ме включиш в таблицата.
Мерките са от днес -
Ръст- 176
Тегло в момента-63
Цел - 57
Ханш-96
Талия-65
Гръдна обиколка- 90

# 459
  • Мнения: 4 451
Добро утро, мацки! Grinning
Аз набързичко да се разпиша с чаша билков чай с мед в ръка. Днес ми е 12-ти ден. Моля се да издържа, че през уикенда се задава празника на града и изкушенията ще са големи. Confused
Пуффи, при тези мерки ти се чудя защо изобщо се опитваш да плодуваш. Та ти си като манекенка. Heart Eyes

# 460
  • Мнения: 71
И аз и завидях на Пуффи  newsm78
Иначе си купих кантарче вчера и вече е по-успокояващо. За 10 дена плодуване имах усещането, че визуално няма голяма промяна, ама днес съм с - 1.2кг от вчера.
Иначе съм 1.65м 62.7кг в момента, цел:55-56  (като бях 51 бях грозно слаба, на повечето момичета пък такава им е целта  Rolling Eyes )
Пак ви пожелавам много воля и сили да издържите на изкушенията.

# 461
  • Мнения: 216
Аз пък ще се гръмна #2gunfire!!!Днес съм +400!!!Толкова глад за нищо!Имам предположение защо е така.Или задържам течности ,защото вчера изпих около 3л. ,а ходих до тоалетна само 3 пъти ,или е от един студен чай ,който се оказа доста калоричен.А може би и от двете заедно ,не знам ,ама ми е кофти Sad.Venilove и Мари-Анка вие колко свалихте за 10 дни момичета?Успех на всички  bouquet!

# 462
  • Мнения: 71
за 10 дена някъде към 3кг  Embarassed очаквах да е повечко, ама не губя търпение

# 463
  • Мнения: 168
Привет, привет от мен! Пак започвам да плодувам, надявам се не само аз  Wink и пожелавам много успех на другите плодчета!!!  Hug
Специални поздрави за всички, които са постигнали успехи и пожелания за още по-големи такива!  Hug
 Жабче, не се притеснявай, може да е от захарта, която е в чая или, както при мен се получава при пиене на повече течности от нормално, на следващия ден съм с 1-2кг повече. Не съм много наясно защо ги задържам, но така се получава. Несе притеснявай. На пълнолунието другата седмица не пий толкова много, само ако си жадна или да залъжеш глада и всичко ще е наред.  Peace  Hug

# 464
  • Мнения: 488
Ей сладури какво правите без мен?!  Mr. Green

Плодувате ли, плодувайте, нооооооооооо не без мен-аз съм с вас всички заедно.

Имам една идея, ще я споделя с Миранди и тогава ще кажа и на вас!!!

А сега леко плодуване до после   bouquet Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт