Плодове и чай с мед - 27 част

  • 19 764
  • 490
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 488
Тука съм, но не плодувам само ви чета.  Crazy
Скоро няма да казвам кога. Но повярвайте този път наистина.

Обичам ви всичко до една!!!!   bouquet

# 481
  • Мнения: 2 199
Успех момичета, събуждам се със страшно главоболие   Rolling Eyes

# 482
  • Мнения: 4 451
Момичета, толкова съм доволна от резултата! Току що се намъкнах в още един панталон, който не ми ставаше изобщо и много се харесвам. А Бюстието, което едва навирах, сега пък ми е широко и трябва да го нося на шивач. Laughing
Захранването върви чудесно, надявам се с него да смъкна още малко.  Grinning Обаче голям резил, все още не мога да кажа колко килца съм свалила, нямам кантар. ooooh!
rali4ka, аз вярвам в теб! Hug

# 483
  • Мнения: 2 199
 Rolling Eyes
хей къде сте, между другото днес имах страшно главоболие казаха ми, че е от гладуването - така излизали токсините  Rolling Eyes  Tired
Ама мен силно ме съмнява да е от това по скоро от безсънните нощи които съм прекарвала за да уча Sad
Днес си хапнах аз лично не виждам да съм свалила още не се побирам в онези дънки  Crazy  Crossing Arms
утре ще плодувам, реших дори и главата да ми се спука от главоболие няма да хапвам, но умората днес си каза думата и аз не издържах и си хапнах. Изплаших се  Cry
имам още 2 седмици до края на сесията  Sad
 ooooh!

# 484
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug

Днес бях на работа и съм много изморена и ще Ви пусна новата тема утре  Hug Hug Hug

И още нещо... писна ми да се тъпча, писна ми да дебелея, писна ми да нямам воля да плодувам отново...  #2gunfire

Ами пооплаках Ви се...  Embarassed

Спокойна нощ  Heart Eyes

# 485
  • Мнения: 488
Хей сладки мои.

Успешен плодов ден!!!   bouquet

# 486
  • Мнения: 2 199
Добър ден  Laughing
Днес съм на вода  Crazy  Whistling
Лек ден мацки  Hug

# 487
  • Мнения: 71
Трети ден захранване, не съм мръднала от килцата  Sad
 Една позната си залепи гола снимка на хладилника и всеки път като посегне към него, вижда снимката и отскача 2 метра назад. Така отслабна 40 кг !

# 488
  • Мнения: 2 199
Трети ден захранване, не съм мръднала от килцата  Sad
 Една позната си залепи гола снимка на хладилника и всеки път като посегне към него, вижда снимката и отскача 2 метра назад. Така отслабна 40 кг !

 Shocked
Това съм го чела като тактика  Crazy
но не вярвах в ефекта Simple Smile
И как отслабна с 40 кг не вярвам от подскачането назад да е било само  Hug  Mr. Green

# 489
  • Мнения: 6 958
Здравейте прекрасни  Hug




Някаква диета е правила все пак, знаеш ли каква точно?  Rolling Eyes

# 490

Общи условия

Активация на акаунт