СНБМ - инициативи - 21 част

  • 14 899
  • 382
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 517
happy_mom, как ти е ника в Скайпа, ще те добавя

# 346
# 347
  • Мнения: 3 336
Мен включихте ли ме или пак нещо не съм в час?

# 348
  • Мнения: 3 336
Момичета, след като сте ни избрали за членове на УС, смятам че като се провежда чат не е лошо да ни включвате, та ако не можем да се включим да видим поне какво сте писали и решавали в наше отсъствие. Или в наше присъствие, тъй като се оказа, че тази вечер си бях вкъщи например, а поради факта, че не бях включена не успях да прочета нищо и съотвено да се включа в дискусиите. Моля ви друг път да не стават такива недоразумения Praynig

# 349
  • София
  • Мнения: 737
И аз се опитах поне да ви прочета в скайпа, но нещо не ми се получи. Моля някой да ми изпрати информация  Praynig

# 350
  • Мнения: 4 970
Снощи май н е е имало чат Rolling Eyes.Съжалявам че отсъствам тези дни, но малката се тръшна с ангина ooooh!  и  си имах притеснения около нея........
За събота- много ми се иска да дойда и по принцип мога да  мина в уреченото време, но...... ще бъда с малката и не знам дали е удачно Rolling Eyes

Също така да попитам- някой от Сдружението ще  ходи ли на кръглата маса за ясленския персонал newsm78

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 08:14 от velmar

# 351
  • Мнения: 3 336
Пускам ви линк към тема от нашите деца в която се дискутират предложения за приема за 2009 г. за ясли и градини - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=299875.0

# 352
  • Мнения: 4 181
Момичета, върнете се и ми прочетете поста. Скайп срещата беше само за да се уточни кой ще ходи на дискусионния форум и по кои теми. Включих всички, които бяха на линия, защото Алекс беше в ужасно настроение и ревеше. Само Ели и Ради писаха, като се уточнихме с Радето. Темите са формулирани доста общо, така че няма как да имаме някаква конкретна позиция. Ради е достатъчно в течение на всичко, което сме обсъждали по тема хранене през миналата година.

Нищо друго не сме говорили

Happy mom, писах ти лично, защото ти нямам скайпа  Rolling Eyes

# 353
  • Мнения: 4 181
Момичета, аз сега разбирам за тази кръгла маса  Confused

Много е важно да иде някой, ще имате ли възможност?

Там спокойно можете да идете и с дете според мен.

Ако имате въпроси пишете лични на Касандра, защото дори не знам къде е този хотел

# 354
  • Мнения: 4 970
За съжаление  съм на работа и нямам възможност да ида Rolling Eyes .Наистина  ще е хубаво да има наш представител.Сега сме набрали инерция по темите с ДЗ и смятам че трябва до край да гоним целите си...!
Дано някоя мама успее да иде.

# 355
  • Мнения: 4 181
За съжаление  съм на работа и нямам възможност да ида Rolling Eyes .Наистина  ще е хубаво да има наш представител.Сега сме набрали инерция по темите с ДЗ и смятам че трябва до край да гоним целите си...!
Дано някоя мама успее да иде.

Направих каквото можах, звъннах на Куки, тя няма на кой да остави децата.Падна ми батерията на телефона и няма как да се обадя на Томасе  Sad

Обадих се на нашата директорка на ОДЗ-то, ако могат да изпратят някого,

# 356
  • Мнения: 4 970
След малко ще с е обадя на Томасе Peace Някакви идеи кой друг можем да прозвъним newsm78

# 357
# 358
  • София
  • Мнения: 2 708
И Томасе не може да отиде

# 359
  • Мнения: 4 970
Звънях и на Доли.И тя няма да може да отиде.....

Общи условия

Активация на акаунт