СНБМ - инициативи - 21 част

  • 14 869
  • 382
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 6 260
Сия, мога да те взема с Ади, ако нямаш транспорт. ...

Супер!!!  Heart Eyes

# 376
За събота все още не знам, но в петък пращам нашата психоложка . Тя води обучението и така ще е най-добре със сигурност.
Саня, за събота ще се обадя.

# 377
  • Мнения: 1 828
Да напомня на момичетата, които няма да могат да дойдат в събота, че е силно желателно да помислят и упълномощят някой да гласува вместо тях, като разбира се кажат на този някой за кого да гласува. Упълномощаването става в писмен вид и е най-лесно да се прати на пощата. Също важно е да кажете в кои дейности да бъдете включени  Hug

# 378
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
По отношение на политическите сили, никога не сме търсили контакти с дадена политическа сила. Просто работим с хора, които са проявили интерес към дейността ни и ни подкпрепят. Имаме контакти с депутати от БСП, НДСВ, СДС, ДСБ. Което не означава пак казвам, че сме установявали някакви официални контакти с политическите сили или парламентарните групи, просто имаме контакти с представители на тези групи  Peace
Затова казвам, такива контакти винаги са от полза  Peace

 

Разбира се от полза са контактите. Само май с останалите са позаглъхнали.

# 379
  • Мнения: 2 388
Доли, по повод пълномощните - нямам идея как ще се гласува по този начин, като не сме стигали до конкретика?
Например аз съм писала 7 имена, но не съм посочвала кой за какво предлагам(защото лично аз не съм решила). Никой от тях не си е направил отвод. Как си го представяш?

# 380
  • Мнения: 1 828
Доли, по повод пълномощните - нямам идея как ще се гласува по този начин, като не сме стигали до конкретика?
Например аз съм писала 7 имена, но не съм посочвала кой за какво предлагам(защото лично аз не съм решила). Никой от тях не си е направил отвод. Как си го представяш?
Както се случи миналата година. Казваш на човека, който си упълномощил какво мислиш и се разбирате как да гласува той - дали с конкретните имена, които ти си му казал или му гласуваш доверие той да прецени на място. Така например миналата година, упълномощавайки ме ти ми беша казала за кого да гласувам само за Председател и Зам; за УС аз гласувах по усмотрение и вместо теб. Разбира се за предпочитане е първи вариант.

# 381
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз искам  Mr. Green. Ама не съм ти по път. Все пак може да си затътря задника до вас ако много ме желаеш  Mr. Green

На мен си ми по път, мога да те подбера ако речеш за събота. Утре ще се уговорим. Чета, че офиц откриване 12.30ч. Да се чакаме 12.20ч. отпред? Дай и № на мобилен, да се търсим ако се наложи.

Ок, утре ще се разберем. За чакането, ще ви чакам  Mr. Green Тел пращам на лични.

# 382

Общи условия

Активация на акаунт