Рицарки на Великденското кантарче 21.04.2008 - ...

  • 16 456
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 8 348
абе кой работи днес бе
то не е работно
докато се събудиш и започнеш
а и е сряда
и тамън се настроиш и наканиш и айде петък

# 721
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419

Че кой нормален и уважаващ се човек няма плюсове след 10 дни празници Rolling Eyes

Аз  Embarassed . Ама то е защото не съм нормална  Rolling Eyes Имах +1 , но то е защото моториста ми се караше като пия много вода и го карам да спира  hahaha След връщането ни веднага го "разкарах " с водопиене.
За пътеписи хич ме няма - аз съм по сухите цифри  Mr. Green
Километри - с точност 1964 ( вчера си изчислих по картата )
Обиколени красоти - Трявна , Банско , Драма , Кавала , Ковачевица , Котел, Жеравна , Бакаджика край Ямбол , Габровци ( до Килифарево )
Екстремни изживявания - Мотосъбор в Ямбол
Впечатления - Гърция - много чисто и никой не кара като ненормален
България - няма по красиво нещо от планината след дъжд и по време на дъжд  Mr. Green ( Мотористът се постара с оборудването и карахме в дъжда без да се намокрим . За уханията няма да ви разказвам - то трябва да се усети . И който не се е возил на мотор не знае какво е изгубил    Mr. Green
Снимки - давам линк към албума - утре го махам http://www.snimka.bg/album.php?album_id=243547


Последна редакция: ср, 07 май 2008, 13:34 от рак пустинник

# 722
  • София
  • Мнения: 8 348
аууууу разгледах
част от тия места баш по това годишно време съм ги посещавала, много е красиво
и ти красива, и мъжа готин и мотора и той
а за природата да не приказвам
направо ти завиждам Росенце
че и слаба, не като някои

# 723
  • Мнения: 13 770
Намерих четката. Тя била при комшийките, бе Mr. Green Добре, че само 3-4 "къщи" понаобикалям, че иначе става неспасяемо...

Ето: http://images25.snimka.bg/005784685.jpg

Само не знам тези бубуни дали са добре закрепени!? Преди време гледах едни подобни в ТСМ, но им бяха изпопадали половината топчета и се отказах да купувам


Че кой нормален и уважаващ се човек няма плюсове след 10 дни празници Rolling Eyes
Аз  Embarassed  Ама то е защото не съм нормална  Rolling Eyes Имах +1 , но то е защотото моториста ми се караше като пия много вода и го карам да спира  hahaha
.

При теб моторът е издухал плюсовете Stop ветровито, щото Mr. Green

Страхотно пътуване сте си направили Peace Отивам да зяпкам снимки и да завиждам

# 724
  • Мнения: 1 279
Росе съвсем до моето село сте били - Медвен...Така ми домиля...

Честито на рожденичката!Много и само хубави неща и желая!!!

# 725
  • Мнения: 13 770
Били, как са нещата при вас? майка ти?

Още нещо щях да казвам, ама ко беше newsm78 Като не помня вече Tired

Пуки пак се е маскирала Wink

И аз не съм качила тези дни, всъщност, нищо че говоря глупости. Качила съм си ги отдавна.

Аааа, Евич, не е хубаво да правиш повече от 5 ударни дни Дюкан. А ти и нямаш много за сваляне! Почвай със зеленчуците вече!

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 14:29 от птица

# 726
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Роси, Моториста много се е вталил, тебе си те знам ....  Heart Eyes

 hahaha Видях се до Евича, и Дудин с мама  ooooh! леле колко е пораснал, а пък тогава бебенце......

Айде чао за сега, отивам да пия вода. Ако сте забравили да напомня и вие да пиете.

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 14:24 от Арбанашка кокона

# 727
  • Мнения: 2 897
Момичетаааааааааааа, живот и здраве, да чукна на дърво, мина последният ми бакалавърски изпит!
Ако не ми мине черна котка път и ако всичко е наред - другата сряда - дипломиране  bouquet!

# 728
  • Мнения: 13 770
Браво, Дени Peace
Другата сряда - с капата

# 729
  • Мнения: 1 479
Първо - честит взет изпит на Деничката!
Петъчна - аз съм с редовен стомах и не вземам нищо разхлабително, а триците са много полезни за метаболизма и за други неща!
Роси - снимките ти са супер и вие двамата изглеждате супер!
От празниците съм в лек минус, но това не се дължи на желязната ми воля, ами просто агнешко и козунак не понасям от дете и не съм близнала!
Отивам да готвя!

# 730
  • Мнения: 2 897
Евич, чакай - вторник се разбира как е взет Mr. Green!

# 731
  • Мнения: 2 331
Били, как са нещата при вас? майка ти?
Закучиха се много нещата. Cry Този петък заминават. Cry Благодаря ти, Пиле! Hug
Дени,  Hug честити ти взети изпити.  Peace Аз моя изпит за пореден път го отлагам ooooh!

# 732
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Я да видя има ли  мераклийки за проверка. Grinning

От мен имате изпити 2 л. вода, 2 кафета, изядени 3 ягоди, един зеленчуков омлет, цедено кисело мляко с лен, сусам, трици, малко телешко сварено, два домата и консерва риба тон.......ако прегладнея до довечера ще пия още вода и ще правя зелена салата........Чакам да ми свърши МЦ-то и кантара да покаже някое нищожно намаление и евентуално да сигнализира в зелен цвят намаление на мазнините........

# 733
  • Мнения: 1 369
Я да видя има ли  мераклийки за проверка. Grinning
...
има, имааа, ама ще го свърша след малко в новата тема Wink
Били  Hug
Дени, поздравления   bouquet

# 734
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Я да видя има ли  мераклийки за проверка. Grinning
...
има, имааа, ама ще го свърша след малко в новата тема Wink

Ами, има то, нищо няма още - само едни коне си пуснала да пасат там и един запис от мене.

Общи условия

Активация на акаунт