Рицарки на Великденското кантарче 21.04.2008 - ...

  • 16 458
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 806


Таня, ЧРД! Здраве, усмивки, добро!

# 706
  • София
  • Мнения: 8 348
Асса ти и шпионстваш ааааааааа
скрита лимонка си начи

ако са само прогнозираните + килограми - лесно ще ги разкараш
не си като мен несюрьозна
ама аз още съм си на воде де

Петъчна, то една от допълнителните вреди на очистителните е, че организма привиква и не знае просле как да се справи без тях

# 707
  • Мнения: 396
Много благодаря на evich и Арбанашка кокона. Тази вечер съм нощна и няма да мога да ходя за трици, но утре ще запратя мъжа ми да ми купи.
А каква е идеята на тези семена и трици? Ако е само "очистителна" не знам дали ми трябват, понеже аз съм като с право черво Laughing

# 708
  • Мнения: 4 806
О, Мими, привет. Ти що да си несериозна? Цял ден отводняваш ... всъщност колко ти е +?

Всъщност, сравнително добре си влизам в дънките, с които тръгнах, та се надявам да не надхвърля 2. Иначе я карах - 1-2-3 дни излишества, 1 ден хубаво. Само че се получи омазняне, не просто окилограмяване. Което е кофти. Което води пак в посока Дюки - е, не мога с друго така добре да чистя мазно. Нямам време за него в момента, за огромно мое съжаление. Ще трябва цели 10 дни да чакам, а дотогава - салатен режим и много ленено с трици. Така съм намислила, дано се получи.

А има ли изобщо Рицарки без плюс? Наистина минах почти трайно в категорията на "писатель, не читатель", за което Птичето справедливо ме кълве напоследък Simple Smile

# 709
  • Мнения: 4 806
Лора, трици и ленено семе - не е само за "очистване". Омеги в лененото и хигиена на храносмилането на триците. Просто са "добри" храни. Лененото е супер нещо - това коса, това кожа, това енергия и добър сън ... много +, никакви -. Даже цената му е плюс Simple Smile

# 710
  • Мнения: 13 770
 Ей, ме bowuu Кой ме спомена Flutter

# 711
  • София
  • Мнения: 8 348
освен това са подходящия въглехидрат
триците това

миииииии, тооооооооо, аз таковата...
не знам къкъв е плюса щото ме е срам да погледна
ама към края на седмицата ще се възкача на кантара и ще си призная
обаче изпих много литри

# 712
  • Мнения: 175
Асса, за съжаление след празниците и аз съм плюс:(((( Като знам с колко труд съм ги сваляла и ми иде да се гръмна. Сега на обед бяло пилешко месо, салата краставици и домат, без мазинина. Това е.....дано си върна постигнатото.

# 713
  • Мнения: 175
птица, ах ти Птицо, аз те споменах:)
Четох че нещо си писала из Симеоновската диета, моя близка приятелка ще ходи при Симеонов, та затова разгледах.....Ти имаш ли плюсове или минуси през почивните дни?

# 714
  • Мнения: 4 806
аз ... без бой признавам Simple Smile Не те очаквах  Mr. Green 

Мими, глей кви са различни хората. Аз пък нямам търпение да си видя плюса, че да знам какво и как ще правя.  Mr. Green  Ама Птичето (дето все я споменавам) отдавна ме нарочи за мазохистка. Може и да е права. И не "може", а си е направо "права" (освен, ако не е седнала  Mr. Green ).
Днес си подновявам всички потягащи - стягащи - тормозещи процедури. Това фитнес, това бой под душа (масаж му викат някои) - няма лабаво. Гадно ми е, като ми е отпуснато. А кога ще идва топлото време? Не съм гледала прогнози ...

# 715
  • Мнения: 175
Ох бееееееееееееее, извинявайте за въпроса, ама щото все приказвате за триците и семето......всеки ден ли ходите до тоалетна.....що съм такова сбъркано същество аз и не могааааааа, така се чувствам зле и не ми е ни до диети, ни до нищо Sad

# 716
  • Мнения: 13 770
Добре сте се завърнали Laughing Ади, бе, пренадах се. По едно време си висях сам-самичка във форума.

Пътешественичките да разказват и показват снимки оттам, където са били Peace

Миракъл,  Hug Оправяй се по-бързо!

Коконата, ко станА Shocked Не ще да си пазарувала тихо и кротко у Метрото, щом са те забелязали Joy

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТАНЧЕТО!   

Че кой нормален и уважаващ се човек няма плюсове след 10 дни празници Rolling Eyes

Току що видях много хубава четка за масаж. Ама къде беше newsm78

Вчера си подреждах гардероба (Favorites в компютъра) и сега нищо не намирам. И форума не можах да намеря. Къде съм го забутала newsm78 Абе, знам си аз, че шетането не води до нищо добро Mr. Green

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 13:19 от птица

# 717
  • Мнения: 4 806
ми, нищо не станА. Припознала съм се била.   Sad

А, добре заварила, значи Simple Smile Нямам кой знае какво за разказване, честно. Спах и ядох, малко разходки, малко пътуване, много четене, много време на малката ... друго няма.

хи-хи, аз такива акции по почистване направо избягвам. Много са страшни откъм последствия.

До Арбанаси не ходихме, а трябваше - не заради балоните (макар си е струвало) , а просто така ... има си причини. Съжалявам много за което.  Sad

# 718
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Коконата, ко станА Shocked Не ще да си пазарувала тихо и кротко у Метрото, щом са те забелязали


Не съм била аз , Асето на става за шпионин......Виж , ако е била в Арбанаси и е видяла една къща цялата в хиляда и сто балона, другият път направо да влиза и няма да сбърка къде е купона  Grinning.....

Ей я,  тя пак писала докато се наканя.......  Grinning

# 719
  • Мнения: 4 806
Айде, Рицарки, аз се оттеглям за повечко време, че много ми се е струпало. Радостно ми беше да се видим и да побъбрим, но няма начин.
И лека полека - всички в коловоза. Успех! Да има "лабаво" само по талията.

Общи условия

Активация на акаунт