Не приеха Детелинка на градина

  • 4 304
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 2 133
А във Варна има ли частни ясли? Или градини?

# 61
  • Мнения: 672
А във Варна има ли частни ясли? Или градини?
Има частни градини- Черепаха , Малкият принц. Сигурно има и много други, но не съм се интересувала. Цената е около 15лв. на ден( това е за Малкият принц ) .

П.С. Деси, какво стана със септемврийския прием? Ще има ли късмет Детелинка?

# 62
  • Варна
  • Мнения: 2 133
А във Варна има ли частни ясли? Или градини?
Има частни градини- Черепаха , Малкият принц. Сигурно има и много други, но не съм се интересувала. Цената е около 15лв. на ден( това е за Малкият принц ) .


Помислих, че има свободна ниша за собствен бизнес. Ако имах способностите и някакъв капитал, би се получило много хубава и достъпна градина... Мечти

# 63
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Много гадно, чакали са някой лев да бутнете  сигурно Close , аман от подобни...

# 64
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Деси, препълнена ти е пощенската кутия.
Надявам се, че Детелинка не е много разочарована и че ще намерите вариант за ДГ!

# 65
  • София
  • Мнения: 3 421
 Да Ви кажа няма никакъв ефект от оплакване където и да било.
 "Нашата" директорка на 55 ОДЗ в Люлин, я даваха по "Искрено и Лично" - обаждаха се майки в ефир и казваха как им искала пари и т.н. , тя само си мълчеше и ......................още си е директорка на същата градина.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 5 529
А във Варна има ли частни ясли? Или градини?
Има частни градини- Черепаха , Малкият принц. Сигурно има и много други, но не съм се интересувала. Цената е около 15лв. на ден( това е за Малкият принц ) .

П.С. Деси, какво стана със септемврийския прием? Ще има ли късмет Детелинка?
Утре ще имаме резултат от единственото място за където ни дадоха евентуално надежда за място. Стискайте палци.
Да добавя за Малкият приц, че по последни данни на принципа "една жена каза" сумата е станала 20 лв. на ден.

# 67
  • Мнения: 1 413
Etia, ти направо ме разби с вашия случай, въпреки, че и аз се сбълсках с една подобна директорка, но накрая реших, че такъв човек не бива да припарва до детето ми и го записах другаде...както и ти...

# 68
  • Мнения: 4 473
Despina, ако това ще те успокои, ще ти кажа, че аз имам подадени молби в 3! детски градини от преди 2 г.!!! и още не са приели детето ми!Бюрокрацията е огромна, да не кажа, че вече и със "сухо" трудно се урежда място! Twisted Evil

# 69
  • Мнения: 672
Деси, посиняха ми палците да стискам! Praynig PraynigДа давам ли свободно вече?

# 70
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Деси, посиняха ми палците да стискам! Praynig PraynigДа давам ли свободно вече?
Можеш да даваш свободно. Joy
ПРИЕХА Я!
Най-после мога да спра да се притеснявам, че няма да ходи на градина, или че ще трябва да си отивам с децата на Русе.
Сега започвам да се притеснявам какво ще става като тръгне, как ще се чувства там, ще боледува ли и т.н.
Абе шантава работа, да се радвам, че ще си дам детето при чужди хора. Май нещо ми хлопа. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Браво!  Grinning
Е, то на майките никога не може да се угоди Simple Smile
Дано да се приспособи бързо, да е здравичка и най-важното да й харесва, а ти да виждаш как малкото момиченце става все по-весело и независимо девойче  Grinning

# 72
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Деси, посиняха ми палците да стискам! Praynig PraynigДа давам ли свободно вече?
Можеш да даваш свободно. Joy
ПРИЕХА Я!
Най-после мога да спра да се притеснявам, че няма да ходи на градина, или че ще трябва да си отивам с децата на Русе.
Сега започвам да се притеснявам какво ще става като тръгне, как ще се чувства там, ще боледува ли и т.н.
Абе шантава работа, да се радвам, че ще си дам детето при чужди хора. Май нещо ми хлопа. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Еееее,честита ти ученичка,тогава!  bouquet  bouquet  bouquet
Желая ви бързо да се адаптирате-и двете Mr. Green Hug

# 73
  • Мнения: 672
Честито! Grinning Grinning Grinning
Сега, когато нещата се нареждат май започва "предизпитната треска" , но за теб. Много здраве на Детелина през учебната година Hug!

Общи условия

Активация на акаунт