Великден иде, шарим пъстри яйчица, а в креватчетата греят априлски личица!

  • 11 539
  • 175
  •   1
Отговори
# 105
Sunni22,за кърмата- опитай с хомеопатия.
Лекарството за увеличаване на кърмата се казва Racinis communis -30CH. Струва си да опиташ Peace

# 106
t ilieva,гледам че вашия батко е долу горе на същата възраст като при нас. Сподели как прие бебчо, има ли ревност, помага ли? Simple Smile

# 107
  • Русе
  • Мнения: 154
Sunni22,за кърмата- опитай с хомеопатия.
Лекарството за увеличаване на кърмата се казва Racinis communis -30CH. Струва си да опиташ Peace


Благодаря за инфото  Peace .Обезателно ще гопробвам и      него.На опаковката пише ли как трябва да се взема  newsm78 ???

# 108
  • Мнения: 21
И аз точно това си мислех,че към края трябва да се кротват,ама НЕ!!!
За пъпната връв-преди месец се бяхме омотали веднъж,но преди десетина дни се беше отмотало.В петък се гледахме на УЗ и нямаше пъпна връв,та дано не се оплете в последния момент Praynig!!!Сега малко се поуспокоих като разбрах,че и вие сте така.
Barbie^girl,и ние още не сме слезнали в малкия таз,причините са две-по-голяма ни е главичката и сме заели неправилна позиция,т.е. със задно-тилно предлежание сме!!!А това ще ни усложни раждането/така каза доки/и може да се наложи секцио,но след проба за нормално раждане!Е,каквото дойде,по принцип не ми се иска да ме режат,но за доброто на бебче ще се дам Joy!

# 109
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Здравейте априлки!

Честито на новите мами - Flying, krasitka, Анабана,weselina,Tikvichka,Rocobaroco и Siska_r! Много щастливи моменти с малките слънца им пожелавам!

Ние днес направихме първата си разходка. На Невена много й хареса, спа през цялото време. От сега нататък видя ли хубаво време съм навън. Още не мога да кърмя навън обаче, защото много ми тече от другата гърда, пък и понякога се налага да ползвам помпа след хранене. НО се надявам скоро и това да се регулира и да откарваме повече време навън.

milenag И моите гърди се втвърдяват  и стават на буци с наближаването на времето за кърмене и най-вече вечер, когато малката прави по-големи паузи между храненията. Изцеждам малко преди да кърмя и след това ако е останала някоя буца, доизцеждам с помпата. По време на кърменето също масажирам бучкосания участък - много помага.

за тапата Аз пак не я видях тая тапа. Срамота, след трето раждане. Предполагам обаче, че е била розовеникава, защото когато ми изтичаха водите в началото имаха бледорозов оттенък.

Като слушам за третите раждания на veni_b, Пролетната фея, ВаняМ и като знам моето какво беше не мога да не направя заключението, че три носи щастие и третото раждане е най-леко. Това е специално за мамите с две деца!  Wink

# 110
  • Мнения: 354
Привет и от нас!
Бяхме на разходка, обаче времето се развали ииии... трябваше да се приберем, че ще ни издуха вятърът.
Сисе, тъкмо щях да кажа, че откакто започнахте разходкитес Дани нещо се загуби. А то вие хайманосвате ли, хайманосвате  Mr. Green
Стефинка, и от мен, честито на патерици!  bouquet И на мен нещо Голди ми се изгуби  newsm78
Ние нямаме особено силни колики - давам Саб симплекс, защото Инфакол-а ни свърши, но си е добре мушмурока, съвсем леко се нерви вечер. Може би зарази АМ, защото е хипоалергенна формула, която помага за намалянето на коликите.
Аз не забелязвам да ми намалява кърмата, защото само цедя- заковава си 20мл на един път и това си е... Добре че има АМ
Утре ще ходим на ортопед за профилактика, някой от вас вече ходил ли е?
Добре дошли на новите мами!
Емма, моля, моля, нашите момци също не са за изхвърляне  Mr. Green
Ясмина, ще се разпишат, няма как, то след такава положителна реклама Peace Дай Боже и ние след някоя друга година. Аз винаги съм искала 3 деца.
Хайде до после, че малко да си почина, тъкмо бебо заспа.  Crazy

# 111
  • Мнения: 6 274
Момичета, влизам да ви се похваля Hug : една от вас, априлските мами и моя приятелка - Мама Ави  има бебче  newsm44!!!
Момиченце е , тежи 3.050кг. и има коса !!! Роди се сутринта в 9.30ч. в "Шейново"
. Наложило се е секцио в последния момент . Вече и Мама Ави и бебка са добре !!!
Късмет на всички вас, леко раждане и най - хубавите бебоци на финала !!! Много съм щастлива !!!  Grinning
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 112
  • Мнения: 410
честито на новите мами!  bouquetднес бяхме на разходка,че са последни топли дни и използваме момента.после ще се врем из шопингите.днес купих нови капки против колики и ако заболи-давам.били по-силни от нормалните,които давам.днес още не я е боляло коремчето-пу-пу......дано че много гадно.лек ден и до после мами.  bouquet

# 113
  • варна
  • Мнения: 147
Честито на новите мамчета!Да са им живи и здрави дечицата!
Емма,добре дошла,липсваше ни! Hug Надявам се тия дни да включа още една варненка в надпреварата за твоя пич Wink
Haliotis,и аз се надявах,че ще ти се размине!Пожелавам ти всичко да се нареди по най-добрия начин и да няма последствия за теб и бебо!Стискам палци,всичко ще е наред! Praynig

# 114
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честито на обебилите се с пожелания за радост със съкровищата им
Емма Добре дошла   bouquet

Да се оплача днес разбрах , че вече си имаме колики  Confused Горкичката храня я , даже я дохранвам с АМ и тя пак не заспива и така от вчера , направо в ужас се видях , плаче милото и свива крачата и днес като дадох капки Еспумизан заспа за около 2 минути. Не е ли още много рано за колики , само на 7 дена сме? newsm78
За бучките за сега нямам проблем , но мисля , че е защото се доизцеждам след хранене , много ми е мъзеливичка и поспалива .
Вие кога започнахте да изкарвате бебоците навън , имам предвид на кой ден?
Haliotis Всичко ще е наред и с теб и с бебо ще видиш.

# 115
  • Варна
  • Мнения: 289
Честито на новите мамчета!Да са им живи и здрави дечицата!
Емма,добре дошла,липсваше ни! Hug Надявам се тия дни да включа още една варненка в надпреварата за твоя пич Wink
Haliotis,и аз се надявах,че ще ти се размине!Пожелавам ти всичко да се нареди по най-добрия начин и да няма последствия за теб и бебо!Стискам палци,всичко ще е наред! Praynig

Благодаря ти Hug Praynig

# 116
  • Мнения: 200
Здравейте мамчетаа, много ми липсвате, ама направо нямам време за нищо. ooooh! Честито на всички нови мами, да са им живи и здрави бебоците!
Майка ми е при мен, свекито си тръгна и си ми е много хубаво, нали знаете че с мама е най-добре  Mr. Green
Иначе Габи е добре, има колики горката, напъва се и докато не се изпръцка или изака не и минава......ама Инфакола помага много, просто е чудо!
И аз съм добре, дидимора на мен педито ми каза да не ям фъстъци, предизвиквали колики, забрани ми и цитруси, мляко-краве, овче и биволско може, ягоди-не, шоколад само на сън ям вече, ама съм свалила още 3 килограма за   2 седмици и съм доволна   Laughing
Липсвате ми много! Надявам се тази седмица да се сдобием с компютър за хола и да съм си тука вече  Praynig
Много целувки на всичкииии ви и на бебоците и на тумбаците! Hug Heart Eyes
Момичета със секцио кажете колко време имахте лохии, моите вече спират имам само 1-2 капки на ден, а съм чувала че колкото повече текат по-добре, ама секциото по-принцип имали по-малко лохии. Вие как сте? Ето аз вече 16 дена от секциото и спират?

# 117
  • София
  • Мнения: 7


Haliotis, какви са тези обриви  newsm78 че моя корем е целия в едни бели и червени ситни пъпчици и ме е страх  #Crazy #Crazy #Crazy



Барби, варицела е това  Sad Малкия се разболя на 10ти април, а днес аз....утре ми беше планирано секциото, сега остана за 29-ти...очаквано е, защото не съм боледувала, но пък се надявах да ми се размине... Cry

А какви са другите симптоми ? Защото аз имам само пъпки на корема... но не ме сърбят или нещо newsm78 пък и майка ми каза, че съм я изкарала като малка  newsm78 newsm78 newsm78

# 118
  • Варна
  • Мнения: 289


Haliotis, какви са тези обриви  newsm78 че моя корем е целия в едни бели и червени ситни пъпчици и ме е страх  #Crazy #Crazy #Crazy



Барби, варицела е това  Sad Малкия се разболя на 10ти април, а днес аз....утре ми беше планирано секциото, сега остана за 29-ти...очаквано е, защото не съм боледувала, но пък се надявах да ми се размине... Cry

А какви са другите симптоми ? Защото аз имам само пъпки на корема... но не ме сърбят или нещо newsm78 пък и майка ми каза, че съм я изкарала като малка  newsm78 newsm78 newsm78

Щом казва, значи си я изкарала Peace Не се затормозявай излишно, ами си изкарай бременността спокойно до края Praynig

# 119
  • Мнения: 97
Да взема и аз да се разпиша...все още бременна. И аз си ходя с контракции, днес дори са по-силни, ама нищо засега. Аз нещо сериозно се притесних, че ще раждам по празниците, лекарката ми каза че на Великден няма да е в София, но ще е на близо...а на мен ми стана криво нещо- само си представям как я викам, тя и без това почти не почива, има си малко детенце... Sad

Ох, дано се роди това маймунче до петък, ако не да изчака да мине неделя  Laughing

Haliotis, всичко ще се нареди  Hug

Общи условия

Активация на акаунт