За здравето на СЕПТЕМВРИйските деца, ще боядисваме червените яйца!

  • 11 573
  • 310
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 133
Днес май сме заформили розова тема  stork-girl Честито на мамите на принцеси  Hug
Григчо, честит рожден ден (то май се пада на патерици вече  Embarassed) Много здраве за теб, бебока и цялото ти семейство  Hug
За колиграмите въобще не искам да говоря, че покрай Великден се сдобих с кило и половина smile3511. Направо ми се плаче, ...но пък и продължава да ми се яде неистово  smile3511 Кажете какво да направя с тоя апетит? Sad
С тези матки направо ме убихте  Shocked Аз за сефте го чувам  Shocked Искам да питам обаче КАК и КОГА се мери недостатъчност на шийката?
За кафето - аз бях голяма кафеджийка, но от както забременях спрях кафето изцяло. Сега си го позволявам най-много 1-2 пъти в месеца. Знам, че няма категорично мнение дали е вредно или не, но нещо ме хвана шубето и го спрях.
Петка, и аз съм ходила само в тези магазини, които Бора ти е написала Simple Smile Аааа и в Овиесе може да погледнеш  Hug
Айде и аз да се понасям към страната на Сънчо  Hug Сладки сънища, милички  Hug

# 271
  • София
  • Мнения: 7 673
petka80, честито за добрите новини на прегледа.
vilistar, на същото мнение съм за Гърция. Ходили сме до Солун и Катерини, Тасос, Волос. Още не сме стигнали до Атина, но и това ще стане някой ден Wink, живи и здрави. Ако ходим сега, ще е на Халкидики. Работното време наистина им е странно, но не ни пречи много. Иначе като цени е по-евтино от нашето черноморие/спането имам предвид/!

# 272
  • Мнения: 166
bora мерси много zа иz4ерпателния отговор. Ще раzгледам какво има. Аz сигурно и беz това сега няма да успея да видя пове4е, но след 10тина дена като съм пак в София Ще имам време zа пове4е Шопинг.
лек и приятен ден от мен. Надявам се да е толкова слан4ево колкото е при нас. 

# 273
  • Мнения: 1 226
Ирини мерси за инфото.
Уандичка в Плевен отивам на ФМ в ин-витро клиниката на Конова.Но, ако не съм доволна имам време да дойда до Варна  smile3534
Да ви кажа ли, тази нощ спах. newsm44 newsm68 Имаше присъствие на болка, но не беше страшно.Никога не съм мислила по въпроса, какво нещо е съня.Приемаш го за даденост.

Абе от години зная, че няма да е лесно, но ш` съ спра`им.
Муца си е на Пазарджик. Покри се при мама.Тъз Врачанска мома. Whistling
А Софи хич не ви и трябва.Не искам да бъда лоша, ама кви ги плещи в чата - не е истина просто.Няма да коментирам повече.Момичето е малко, ш` пУраснИ ш съ Упрай.НЪдяЪм съ.
Хубав ден момичета  Hug  bouquet

# 274
  • София
  • Мнения: 7 673
Стелче,  Hug, радвам се, че тази нощ си била добре Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 57
Добро утро сладурани!!! Grinning
Честито на всички дето са си разбрали цвета на гащите,а така нека и малко момиченца Wink
Аз за дрехите за бременни като си ходя до Бургас май месец ще разгледам,че майка ми ми каза,че имало страхотни неща на доста ниски цени спрямо тук в София,пък и тука едни чували само като гледам хич не ми харесват.
Айде лек ден пожелавам на всички и дано слънчицето грее цял ден Hug Hug Hug Hug

# 276
  • Мнения: 45
добро утро, мамчета Simple Smile

исках по именца да се обръщам , но ве4е забравих кой какво е писал  Blush спорд доки още един бонус на бременността  Crazy
за кафето - никога не съм го понасяла, защото ми беше силна миризмата, но откакто забрмнях така ми се пие и понеже съм с ниско кръвно имам и оправдание да го правя, но по  на ден и обикновено или със сладолед, или със бита сметана, 4е много ми горчи Mr. Green
за ФМ аз ще ходя след 1-2 седмици, когато ще съм 21-22 г.с.
някой спомена, че е 160 и 57 кг - аз съм същата, но намерих начин да смъкна поне килцето и нещо от великден - вечерям по-стабилно до към 17 ч. и после, ако съм много гладна, както се случва често хапвам салатка и/или кисело мляко и ми минава.
честито за госпожиците - пожлайте ми и на мен, че вече й харесах име и ако излезе момченце както исках в началото голямо чуден ще бъде   #Crazy  Blush

и последно - вие как разбрахте, че бебето рита? newsm78 аз нищо не усещам и понякога не мога да разбера дали усещанто е от корма ми или от бебето. възможно ли е да съм пропуснала нещо Flushed :smile3557:

# 277
  • Мнения: 1 226
Стелче,  Hug, радвам се, че тази нощ си била добре Heart Eyes
Ооооооооо сватя  Hug Heart Eyes
Хубав ден.   bouquet Като те видя, че си тук и ми се вдига настроението, като се сетя за онази женица, дето те помислих за нея. Много притеснена беше нещо, горкичката.
Почвам да се хиля сама.Луда работа, кво да ти разправям. Hug

# 278
  • Мнения: 45
пак съм аз  Blush
singing_girl, ако имаш желание и възможност, може да направим една разходка щом ще идваш към Бургас, ще ми е мн приятно да се запозная с някоя от вас  Hug

# 279
  • Мнения: 11 327
Стела, браво, че си успяла да поспиш! Хич не е шега работа.
Аз не мога да разбера мен що ме гони през седмица невралгията на гърба дето ми е хронична. Снощи пак не съм спала от болки. Сега съм си сложила торбичката с черешови костилки да ми топли.
Като споменах тази торбичка, та да ви дам съвет. Използвайте сега сезона, събирайте костилките от черешите и като ги изварите да падне месото от тях, ги оставете на слънце да изсъхнат и ги съберете в малки платнени торбички (15х15 см примерно) и си ги пригответе за след раждането. Страхотна работа вършат в борбата срещу коликите! Помагат по-добре от всякакви капки - личен опит.
Новичка, пробвай да легнеш по корем и да видиш как бързо ще усетиш движенията на бебето. Поне при мен така най-добре се усеща.

# 280
  • София
  • Мнения: 7 673
Стелче, по размери аз вече я настигнах Joy Joy Joy Joy Joy
А иначе, то и ние бяхме притеснени Hug

# 281
  • Мнения: 2 658
Добро утро,айде на кафенцето Wink
честито на всички,раzбрали пола,аz след малко отивам,дано се потвърди мойта мома  Praynig .Сега ме рита ли рита..
Да ви кажа,това момчетата са си беснотии,който няма да се готви(е сигурно има иzключения).Моят снощи го търсихме блиzо 3часа иz квартала,след като беzследно иzчеzна след таекуон до.До сега не беше го правил,но трябва да ви кажа,че такова нещо да почувстваш е ...нямам думи.А какви каринин си представих няма нужда да ви каzвам..Както и да е,баща му го намери,точно когато вzе снимка от къщи и тръгна към полицията.Не мога да ви опиша..,важното е,че всичко е наред,но...Играел си с "негови приятели",така и не раzбрах къде точно,но явно преz цялото време сме се раzминавали.Е,раzкаzах си..
Петка,приятно иzкарване в БГ,ако няма от къде там,като се прибереш да пишеш веднага Sunglasses
Стелка,що така бе,душа,zа Софи и аz искам да се върне,zабавна беше,а то нали хората каzват,всеки си е башка луд  Wink  Joy
Айде оставям ви zа сега,че трябва да тръгвам Hug

# 282
  • Мнения: 0
Добро утро момичета!
Лелееее, още ми се спиии ooooh! Blush
Вчера заспах по никое време и се пробуждам и гледам - милото ми бърше, мие и ми стана едно миличко.  Heart Eyes
Честито на всички разбрали гащите на бебета си! Добре, че се понапълни малко с девойки, че вече се бях разтревожила за избора на моя малък мъж Party
Гледам някои от вас са се запътили към Гърция. На мен ми е от любимите морски дестинации, но на юг - Атина и още по на юг даже.
Асе, как да не говорим за килограми като аз сутрин като стана и почна да се мажа и като ги видя тея баджаци и  ooooh! ooooh! ooooh! #2gunfire
Стелче, ти в София ли беше или не. Съжалявам ама не си спомням, но идеята ми е ако си в София в центъра където ходя на гимнастика правят и масаж за бременни. Ако искаш мога да питам за какво точно и да ти кажа.

# 283
  • София
  • Мнения: 7 673
desi manova, лелее, миличка, какво си преживяла Sad Съчувствам ти напълно, и аз съм имала такива и какви ли не други преживявания с моя големия ooooh! Crazy
С другите, да са живи и здрави, кой знае какво ме чака също ooooh!
Така сме майките Heart Eyes

# 284
  • Мнения: 57
novi4ka вярно че си от Бургас Wink аз сега погледнах,на мен така ми липсват главната,морската градина абе целият град.Ние сигурно към края на май месец ще идваме и ще е хубаво да се видя с някой от моя роден град Flutter

Общи условия

Активация на акаунт