За здравето на СЕПТЕМВРИйските деца, ще боядисваме червените яйца!

  • 11 554
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 0

Вижте какво открих:

http://museum.thetech.org/ugenetics/eyeCalc/eyecalculator.html

Любопитно, а? Party

# 301
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Хей, Мамчета, Весели празници и от мен. Аз тези дни не смогнах, ама сега ви изчетох.

ЧЕСТИТИ гащи на всички!
Ще пускаме ли нова тема?  Embarassed

# 302
  • Мнения: 571
Мамита здравейте!
Много съм притеснена от снощи не усещам бебето!!! CryИма ли опасност да звъня ли на доки да ходя ли в болницата какво да правя!!!!!Толкова съм притеснена!!!!Какво да правя!!!!ДОки каза ако не го усещам повече от 6 часа значи да с епритеснявам и да ходя а са минали поне 12 и не го усешам!!! Praynig Cry

# 303
# 304
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Мамита здравейте!
Много съм притеснена от снощи не усещам бебето!!! CryИма ли опасност да звъня ли на доки да ходя ли в болницата какво да правя!!!!!Толкова съм притеснена!!!!Какво да правя!!!!ДОки каза ако не го усещам повече от 6 часа значи да с епритеснявам и да ходя а са минали поне 12 и не го усешам!!! Praynig Cry

Mirkata, ne se шашкай. Аз от личен опит ще ти дам съвет. Легни (по груб или настрани), отпусни се истински, и ако бебето не спи, ще го усетиш. Поне при мен само така става. Затова най-често вечер като си лягам го усещам. А и някъде четох, че бебето сега спи по 15-16 часа в денонощието.

Според мен, спокойно и ще го усетиш. (И аз съм същата и много се плаша като не го усещам, но се надявам поне на теб да вдъхнах малко вяра Wink )

# 305
  • Мнения: 57
Мирка спокойно бе мила Hug нищо му няма на бебето.Нормално е да не го усещаш нон стоп то си зависи как е застанало,плюс това
nelinacheva ти го е казала те спят доста още е много малко и до колкото аз знам е нормално да се редуват периоди на активност и на спокойствие.Ще видиш как след малко ще те удари един шут голям Wink
Момичета някоя може ли да пусне нова тема че май прекалихме с тази newsm78

# 306
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
...Момичета някоя може ли да пусне нова тема че май прекалихме с тази newsm78

Аз още не знам как става..........  newsm12 smile3511 smile3514

# 307
  • Мнения: 57
И аз така не знам.Тоест видях от къде се пуска ама не знам тия работи със щъркелите и термините как се правят,май трябва да минем един курс защото сега го закъсахме Joy

# 308
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
нещо забавно............ http://www.margaritta.dir.bg/2007/mart/06zada4ka.htm

# 309
  • Мнения: 93
Здравейте сладурани Simple Smile.
ЧЕСТИТИ ДЕВОЙКИ  newsm51! Явно последните 2-3 дни са розови.

Ех девойки, ако знаете и аз как искам да си отида до Бургас и да видя моренцето.... ама чак в началото на юни евентуално.
Поне вие тамошните девойки може да си разходите коремчетата и заради мене  smile3503.

Като ви зачетох как сте се притенили с килцата, рекох и аз да се метна на кантара. СлаваБогу, по празницие не съм качила, ама съм си пухче отвсякъде и без това. Почнах на 63кг при 168см  Embarassed и вече се докарах до 67.... Rolling Eyes Ама се успокоявам, че после ще взимам пример от Шейла и от Люси, ще ме вдъхновяват така да се каже и ще се вкарам във форма.

# 310

Общи условия

Активация на акаунт