Как разделихте приятелите

  • 2 095
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Когато преди осем години се разделих с бившата си половинка,бях загърбила своите приятели за което Banghead.Следтова общите ни приятели дапочнаха да ме гледат с недобро око,за това че съм се разделила с такова добро момче.С течение на времето започнах да ги срещам тук там и гледам,че са си променили отношението към мен.Не сме ги делили приятелите ,просто неговите си останаха негови а аз се върнах към моите и сега имам нови общи приятели с новата си половинка.

# 16
  • Мнения: 651
Имахме много малко общи приятели, които след раздялата останаха мои приятели по причина, че той намираше за скучно всичко в съвместния ни живот, включително и общите ни приятели и не е полагал никакви усилия да поддържа контакт с тях. Виждам се с тези хора често и отношенията ни не са се променили.
А, забравих да кажа, че веднъж имаше възможност да се засече у нас с едни от тях и той неловко се измъкна....според мене го е срам и му е неудобно от тях! newsm78

# 17
  • Мнения: 2 336
Бях пускала подобна тема.
Сега над 9 месеца по-късно мога да кажа, че нещата идват от самосебе си. Най-близките семейни приятели общуват само с мен. Други уж са общи, ама контактите с ЕРД са минимални. Всъщност онова нещо не поддржа почти никакви контакти с тях.
Имам приятелки, които даже не искат да го виждат.

# 18
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Да, много е тъжно като предишната Нова година сте я посрещали две семейства с децата заедно, а тази приемат новата  му половинка с огромна лекота, сякаш те е нямало никога! И тъжно е слаба дума!
На мен не ми изглежда тьжно,напротив ,даже много цивилизовано,бих се радвала и се радвам когато моето дете е при баЩа си и се 4увства добре сьс жената на баЩа му.Предпо4итам да се 4увства добре с нея отколкото да се 4увства нежелан в кьЩата на баЩа си.И се радвам ,4е бивШите ни обЩи познати приеха жена му и бяха приятели с нея......По семейно си излизаха hahaha,пьк аз си излизах по сами4ка hahahaс детето тук ,с детето там Confused.

ОбЩо взето ние малкото приятели които имахме след раздялата си останаха пак приятели и на двамата.

# 19

Общи условия

Активация на акаунт