Моля дайте ми съвет!

  • 3 046
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Angel Dust - Благодаря ти за загрижеността и за това , че си се сетила за нас !Много мило и приятно ми става , когато във форума има такива като теб! Hug
Днес на моята половинка му се объркаха плановете и отложихме часа за утре - сряда Sad!Най - лошото от цялата ситуация за сега е , че резултатите в такъв случай ще излезнат чак другата седмица и аз ще имам още безсъни нощи!Малко съм по-спокойна , защото мина инкубационния период даже и в аванс, в който можех да се заразя , а аз съм напълно здрава, но да си пуснем и изледвания за всеки случай!Ще пиша когато разбера резултатите!Още веднъж ти благодаря и  Hug


Stelt 77 и Red Fox - Благодаря  Cry  { Грешен ематикон } Sorry !!! - Верни -  Simple Smile Laughing Wink Joy

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Миличка, днес e вторник,надявам се да се похвалиш с хубави новини и всичко да е наред Praynig Praynig Praynig



Днес пуснах изследвания за варицела!Почти са на 90 % сигурни , че няма проблем /това обаче е само клинично- след преглед и щателно обяснение на ситуацията/!Инкубационния период мина , аз съм на 90 % сигурна, че съм я карала и нямам никакви симптоми-пъпки , температура и т.н.!Резултатите ще излязат след празниците т.е. сряда най-късно четвъртък! Praynig и се надяваме всичко да е наред !Ще пиша и тогава!

# 93
  • София
  • Мнения: 44 127
 Peace дано 90% станат на 100%  bouquet

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Peace дано 90% станат на 100%  bouquet

Дано дай боже!Благодаря за подкрепата още веднъж  Hug!

Общи условия

Активация на акаунт