Летни ботуши?

  • 28 039
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 289
Някой от показаните модели хич не ми изглеждат летни.
Аз имам  велурени на дупки, но съм ги носила само няколко пъти  и то вечер. Носила съм ги с дънкова пола.
За през деня не се виждам с такива ботуши.

# 16
  • Мнения: 2 388
Момичета с какво ги съчетавате? Интересно ще ми бъде да споделите идеи.  GrinningДънки, дън. поли, по-спортни рокли, може би. А друго...? newsm78
Аз моите ги носех с дънкови работи ( полички, якенце, сако). Но пак зависи от конкретния модел.

# 17
  • Мнения: 123
Аз много харесвам такива ботушки,имам един чифт да малко запаряват,но са ми едни от най удобните.

# 18
  • Мнения: X
Преди 2 години бях на море в Италия и забелязах, че вечер мацките бяха облечени с къси поли, най-често дънкови и летни ботуши тип каубойски. Не видях нито една с чехли или сандали.

# 19
  • Мнения: 337
Много ме радват тези ботушки , имам и си ги нося с удоволствие .Дори няколко пъти получавам комплименти за тях от  непознати на улицата ...

# 20
  • Мнения: 824
Няма да е зле да се сдобия с едни.Все ще се намери подходящо време да ги нося.През лятото има и по-прохладни дни/вечери.

# 21
  • Мнения: 4 076
Летните ботуши са по-скоро пролетно-есенни.В момента могат да се носят,май месец също,ако пролетта е по-хладна,но ако пак стане  40 градуса,са кошмар,колкото и да се проветриви.Но след като съм виждала хора в жегите с кубинки... Sick

# 22
  • Мнения: 1 418
http://obuvkibg.com/prod_details.php?id=410&subcat=9
Аз на тези съм метнала око,дори и само вечер да ги обувам.
Много ми харесват.Леля ми преди години ми носеше от
Венесуела,там има невероятни.

# 23
  • Мнения: 1 165
И аз имам и да ви призная не ми се запарват краката. Вярно е ,че не ги слагам в много горещи дни/вечери , но пък много ги харесвам и определено е ефектно допълнение към облеклото.

# 24
  • Мнения: 757
http://obuvkibg.com/prod_details.php?id=410&subcat=9
Аз на тези съм метнала око,дори и само вечер да ги обувам.
Много ми харесват.Леля ми преди години ми носеше от
Венесуела,там има невероятни.
аз имам тези,не съм ги слагала още защото съм накупила 20 чифта обувки и на тези още не им е дошъл реда

# 25
  • Мнения: 2 926
Имам летни червени ботуши с висок ток.
Въпреки,че преобладава мрежата пред кожата,пак не се чувствам добре лятото с ботуши.

# 26
  • Мнения: 1 378
аз имам желание да си купя летни боти за изпращането и да ги съчетая с няква рокличка, като имам намерение и след това да си ги нося, но само вечер Simple Smile дано да намеря нещо хубавпо и незапарващо  Grinning

# 27
  • Мнения: 1 418
аз имам тези,не съм ги слагала още защото съм накупила 20 чифта обувки и на тези още не им е дошъл реда
А удобни ли са,поне си ги пробвала,надявам се... Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 38 539
Аз имам нещо подобно на тези, но целите на дупчици. Нося ги по-скоро пролетта.



# 29
  • Мнения: 639
И на мен много ми харесват летните ботушки,донесох си от Италия едни платнени,като кецове но с висок ток и остри.Сега пък ме терзае това ,че са остри.  newsm78 Дали не са демоде вече?А ма съм една комплексарка  Embarassed  Rolling EyesИначе са в много летни цветове,оранжево и лилаво.

Общи условия

Активация на акаунт