Режимите на Ипократис 7

  • 21 657
  • 413
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 599
Здравейте!
Вчера бях режимна,но вечерта пак се издъних,дано за морето по отслабна че положението е ужасно,ще изплаша народа.
Aia, и аз от ядене съм +2 кг,дано ги разкараме бързо.
Лек ден!  bouquet

Аз от вчера съм на режим... и вече е +1 кг.  Grinning днес пак съм на режим... стриктна...  bouquet

# 61
  • Мнения: 6 029
 Embarassed

Мразя празници. Не смея да се премеря, но днес съм режимна, на режима на Карол съм в момента, после пак на Пуки на режима ще се върна.

Пуки, виждам, че пак си тук, много се радвам да те "видя"  Grinning

# 62
  • Мнения: 195
Христос Возкресе, момичета!

Айде да се обадя и аз, срам не срам Embarassed Не съм се мерила отдавна, но днес реших, че новото начало трябва да се отбележи и се метнах на кантара...показа 58.5...по пижама...това значи, че съм качила и аз поне 2 килца... Sad

Айче, аз бях по гостита 3 дни, нямах достъп до компютър, а като се прибрахме вечерта към 6 и половина от вратата се метнах в банята да се къпя, че да се стягам за рожден ден...и като се върнах имах голямо желание да прочета форума, ама очите вече не ме слушаха  Grinning
А по тия гостита става страшно, няма какво да ви разправям, то не бяха агнета, не бяха баници, не бяха козунаци...и аз като държана на въже Sad

Браво на всички, дето си задържат килограмите тия дни!!! Това е наистина голямо постижение...в тия нечовешки условия  bouquet

Айа, днес на тренировка? Аз да не повярваш, ама се сетих да си взема екипа хохохо
Така че само кажи дали ти се ходи Simple Smile Мен ме мързи ама ще се насиля...

# 63
  • Мнения: 1 599
Embarassed

Мразя празници. Не смея да се премеря, но днес съм режимна, на режима на Карол съм в момента, после пак на Пуки на режима ще се върна.


и аз ги мразя тези празници....


Giggerotta  хубавото на бързо качените килограми е че като минеш на режим и бързо ги сваляш...за 1 ден 1 кг свалих... дано и другият кг така бързо го сваля... няма да мога да ходя на аеробика, че нашите трябва да ходят до метро а с детето не става...че днес те го гледат.... ще го оставим за след 7 май....8ми например

# 64
  • Мнения: 195
Giggerotta  хубавото на бързо качените килограми е че като минеш на режим и бързо ги сваляш...за 1 ден 1 кг свалих... дано и другият кг така бързо го сваля... няма да мога да ходя на аеробика, че нашите трябва да ходят до метро а с детето не става...че днес те го гледат.... ще го оставим за след 7 май....8ми например

Добре, айде на аеробика след празниците, мен и без това днес хич не ми се ходи  Grinning

# 65
  • Мнения: 1 599
Giggerotta  аз бих отишла, че в нас хич не мога да се концентрирам да спортувам на степера... ама няма кой да го гледа  Laughing

# 66
  • Мнения: 22 947
Режимна съм,на кантара не съм се качвала,то личи по дрехите как съм се опрасила. :0

# 67
  • Мнения: 1 599
 Днес съм много режимна закуска 1/2 активия мюсли; 2ра закуска ябълка ; обяд 2 яйца и краставица ; следобедна закуска 2 ябълки... вечеря активия натурална с 1 филия бонус

# 68
  • Мнения: 546
Браво на всички режимни   bouquet
Аз се освиних яко по празниците  Embarassed А и мъжът ми беше рожденник. И моят рожден ден е след броени дни. Утре сме на гости. С две думи - изневерявам на режимчето  Rolling Eyes Но веднага след тази поредица от пирове, се връщам на режима с нови сили  Peace
На вас успех и много свалени килца  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 1 599
Добро утро момичета,

вчера малко се изложих ...след като вечерях отидох при нашите и се почнаха салати...сирене... , но поне задържах сваленото кило...
Днес съм решила по сериозно... а вие къде се изгубихте... хайде всички на режимите си....

успешен ден Hug

# 70
  • sf
  • Мнения: 10 156
аз след малко отивам да се премеря, ама няма да има за хвалене.
Мъжо иска да ходим на палатки за празниците, та само сухо ще се набива. но после трябва яко да се стегна.
и да ви кажа- след първата консултация така и не отидох на контрола при Ипо, тия три контроли , които влизат към първата сума, имат ли давност?  newsm78

# 71
  • Мнения: 1 599
donsita просто си запиши контролно мереня няма проблем за давноста...стига да не е след 1 г

# 72
  • Мнения: 750
Я да видя какви ги вършите? Гледам доста слаби мадами оше пишат тук. Аз малко зарязах диетата, но от "хубав" живот успях да сваля 10кг. Вече съм 75кг, мисля като успокоя душата пак да се влея в редиците Simple Smile !
Лек и диетичен ден на всички   bouquet

# 73
  • Мнения: 22 947
Привет от мен,режимна съм,колкото мога.Не съм спала от 4 нощи,малкия пак е с кашлица и не спира.Точно преди 30-40 дни беше болен от бронхит.Имаммного работа,покрай ремонта на майка ми и нямам време да пиша.Поздрави и весели празници,ако се затрия пак.Браво на всички за свалените килограми.

# 74
  • Мнения: 1 599
а аз пък от вчера вечерта се дъна само... днес малко шоколад... и 1 парче баница ужас...


ДесиХ2 бързо оправяне на малкия...

Общи условия

Активация на акаунт