Режимите на Ипократис 7

  • 21 649
  • 413
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 599
а на мен пък така ми се яде нещо сладко... и само като си помислих за някой шоколад (понеже бях при майка ми а там винаги има шоколад за моя жалост) си хапнах една ябълка... за 1 път ми се видя толкова гадна... ох повече за сладко не искам да се сещам...добре, че занесох всичко сладко в офиса и колегите го изядоха

# 406
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Деси, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
Бади жива и здрава и най-лекото отърване от килограми ти желая.

# 407
  • Мнения: 1 599
Добро утро момичета,

Да ви почерпя с

За 1 седмица съм -1 кг. резултата не ми много хареса.... но явно увеличаването на яденето и онези соленки, които ядох през седмицата са си казали думата...надявам се през новата седмица всичко да е ок че отивам   sport027  grinning039 на море на 21....

 Hug Hug на всички

# 408
  • Мнения: 910
Добро утро!
Aia,благодаря за кафенцето.
И аз се надявам да посваля още някое килце до началото на юли,че ние тогава сме на море.
Лек ден!  bouquet

# 409
  • Сф
  • Мнения: 13
Здравейте на всички диетарки, и аз се присъединявам към вас от утре, просто моренцето наближава, а нещата не вървят на добре... Embarassed Embarassed Embarassed
Затова смело напред! Жив и здрав да е Ипократис!!! Hug

# 410
  • Мнения: 22 945
Благодаря за пожеланията,да ви се връшат от сърце,особено частта с килограмите/СНЕЖКЕ Simple Smile /..... Имам нова диета от утре/вече днес/.Ипо ми е махнал хляба,имам само 1/2 активия сутрин цялата седмица,както и 2 плода следобяд.Иначе останалото е предимно яйца,месо и зеленчуци.Започвам пак витамините,препоръча ми ,заради дългото боледуване и многото изпити антибиотици.Каза да спазвам стриктно дневното меню,само при нужда да разменям обяд с вечеря.Лека нощ от мен. Simple Smile

# 411
  • Мнения: 910
Добро утро,момичета!
Да почерпя с кафенце Coffee и водичка.
Joannitta,добре дошла!
Успешна седмица!  bouquet

# 412
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,


 dess76  благодаря за кафенцето и водичката


joannitta  добре дошла  Hug Hug


ДесиХ2  хубаво е да пиеш витамини... аз така съм се витаминизирала, че рядко боледувам....


Giggerotta  къде се губиш??? влизай бързо в редиците... няма кръшкане да няма бой   Mr. Green...  Rolling Eyes

# 413

Общи условия

Активация на акаунт