Режимите на Ипократис 7

  • 21 672
  • 413
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 599
ей момичета стягайте се.... никакви такива  Naughty !!! Направете един шопинг и почвайте режимни.... че веднъж отпуснете ли се край... вървиме все на горе...  ето аз съм примера след Великден 49 ...сега 52 кг. вече 3 ден съм режимна и няма да правя дори и потоп...не съм заслужила

 Hug  Hug на всички

# 361
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Стягам се вече и никакво отпускане. Уредихме вече морето и ще трябва да се отслабва здраво. Няма начин просто, поне да си облека миналогодишния бански. Аз все още съм в застой на 88кг., но то големи потопи бяха голямо чудо. Айде успех на всички в начинанието.

# 362
  • Мнения: 147
Giggerotta аз ходя в една зала на бул. Мария Луиза - сряда от 8 до 9 вечерта. Има часове и в неделя, но предпочитам да съм с малкия тогава  Laughing
mama_V лелееее Ипо направо те е изцедил...ама ти спазваш ли го???какво са тези +
+ е, защото не спазвам на 100%. Като си бях вкъщи с малкия хрупах зрънчо и солети. Мислех си, че като започна работа ще ми е по-лесно, но уви Rolling Eyes. С колегите ходим да обядваме заедно, опитвам се да не се предавам (и в повечето случаи успявам), но имам и издънки Sick
Вече ми включи месо 3 пъти в седмицата, но каза, ако не ми се яде да го пропускам. До сега обаче нямам такъв случай  Whistling
Иначе снощи съгреших с 4 бадема  Blush. Но като цяло съм режимна.

# 363
  • Мнения: 195
Джулс, още ли си в бойно настроение? Щото аз съм за бой, пу първа в редичката, моля останалите да не се предреждат!  Stop
Вчера хубаво ви се хвалих, ама накрая се издъних яко... Embarassed Тука някой спомена за 4 бадема...аз ако съм с такова отклонение само ще съм супер Simple Smile Ама не...Айче, тва за децата нямат спирачки и за мене явно важи в пълна сила...хапваш малко, става ти гузно, хапваш още повече, става ти още по-гузно и така...по нанадолнището...Та днес реших да повторя вчерашното меню, макар че Ипо не го препоръчва...и така, засега съм ок, само дето преди обед случайно пуснах капучино от една машина вместо кафе...ама тва са бели кахъри...
Тарталетке и при мен същото се случва, мотивацията пада от време на време, в началото си супер ентусиаст, после кво ти става... Crazy А при тебе какви са тия сатурнови дупки, нямаш ли час при Ипо скоро? Той бързо бързо ще те измъкне от всякакви дупки, кво прави тоя човек, магии ли, ама много надъхва Simple Smile

# 364
  • Мнения: 6 029
Giggerotta, и теб, и мен ще бия. Аз сега хапнах няколко лъжици от манджата на децата. Срам, срам.

# 365
  • Мнения: 241
хей...нали затова сме тук..да се подкрепяме! По-добре да се забравят прегрешенията дотук и да се отвори нова страница.
Да се тюхка човек за нещо дет не може да промени е Абсолютно Непозволено  Crossing Arms Stop

Снежка , браво!!! Страхотен дух!   bouquet coolcool

При мен... 3та седмица, 2ри ден съм. Чувствам се страхотно физически... замалко и да се напъхам в една мечтана блузка днес, ама реших да я пооставя за по-нататък (бързаме бавно, нали така)

Купих си череши, праскови, банани и ябълки за идните дни... и така. Животът продължава в този дух, макар и леко гладна и жадно гледаща мазните дюнери на Графа, само като си помисля какво ще ми е ако хапна и се отказвам...преди все ми беше един подут корема, едно гадну такова...сега поне с корема сме в мир и Са Обичааааме. Момичета, където и да сте, присъединете се към това чувство sohappy dancing и да ходим на море Simple Smile) travel

# 366
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Днес без да искам съм на лунната. Реших да изкарам на течности, за да прочистя малко от потопите. Утре обаче си почвам стриктно режима.

# 367
  • Мнения: 1 599
За днес да се отчета хапнах от любимата шунка...  Laughing  Laughing отдавна не бях яла .... и краставица.... закуските ми бяха ябълки.

mama_V  еми честно казано от месо се убедих , че не се пълнее...особено ако е пилешко или риба на скара .... а преди не хапвах , за да не напълнея Laughing А за солетките и зрънчото  Naughty ги избягвай  не че и аз не хапвам ама гледам малко и рядко


Giggerotta  милата недей да опитваш нищо забранено, че после няма спиране  Naughty хапвай си по режима и това е... аз тази седмица съм решила без потоп ... ще се само наказвам  Joy ! Ще взема да стана   chef готвач... на диетични храни.. добре , че мъжът ми го няма да не ме изкушава...иначе се почват едни семки едни вкусотийки... ужас #Crazy


 
Julie  милата ти нямаш право на издънки  Laughing нали ти направи сегашната тема и трябва да ни даваш пример  Crossing Arms ще ви се карам


По повод на поста на SharenaSol  , защо не пуснем Режимите на Ипократис 8  (или режимите на Ипо ти почни и фиданка ти стани...)
SharenaSol  ти си нашата гордост ...вече 3та седмица режимна ... браво  smile3501


И като за финал то без издънки не може ... така, че каквото било било ... от утре никакви издънки

# 368
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Туй с фиданките много ще се повторим в заглавията. Предлагам да е
"Режим на Ипо ти почни и мацка за морето стани"

# 369
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Тарталетке и при мен същото се случва, мотивацията пада от време на време, в началото си супер ентусиаст, после кво ти става... Crazy А при тебе какви са тия сатурнови дупки, нямаш ли час при Ипо скоро? Той бързо бързо ще те измъкне от всякакви дупки, кво прави тоя човек, магии ли, ама много надъхва Simple Smile

Аз ще ти кажа какво ми става на мен- отслабнах 12 кг. Всички ми казват колко добре изглеждам, особено сега с по- леките дрехи. И аз нали съм овца- ок, добре изглеждам, мога да се предам  #Cussing out
Аз при Ипо никога не съм ходила, не смятам и да го правя  Laughing

# 370
  • Мнения: 241
Тарталета   Peace ентусиазма и да си мотивиран...мда, трябва си. И много си права, като се успокоиш, че вече си отслабнала, че вече си по добре, и си казваш, е, какво пък, мога да му отпусна края само...Тази Вечер. И после, айде и днес, никой няма да разбере, още съм поотслабнала. И хайде пак...
И така докато пак не се окаже човек със Старите Добри Тлъстинки и Нелюбими Дрешки. И айде пак...
От днес на диета...или поне при някои мои познати така става.

Затова си имам цел... някакви определени кила и да ги задържа поне половин година. Той и Ипократис давал нещо за хора завършили режима и постигнали целта, насоки как да се храни човек. Надявам се да стигна рано или късно и до този етап Ипократис да ми дава такова нещо.
И не че Ипократис, или в тая линия и Байкова, Емилова и тн, предлагат някаква Панацея, принципът е ясен, няма някакво 'чудо' тук. Постоянство му е майката, дори когато никак ама никак не ти е до диета и цяяяялата фамилия се е събрала да яде страшна баница, а на теб днес ти е 2ри ден и още 4 преди потоп/свободен.

Само...почнеш ли веднъж, не се отказвай newsm34 ,  ако мислиш че ще се откажеш по средата, не почвай...така си мисля аз. Една -две 'грешни' вечери не са страшни, страшно е да се откажеш вътре в себе си и после пак да почваш и спираш в омагьосан кръг.
 
Пък то усилията ще ти се отплатят, рано или късно ще се видиш по слаб, по здрав , и ще си продължиш напред...  babydust7

днес съм голяма философка обче, еййй набиийте ме  #Crazy Heart Eyes

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 18:50 от SharenaSol

# 371
  • Мнения: 1 599
Тарталета  е и аз така като отидох за 1 ви път при Ипо отслабнах станах мис фиданка и като всеки ми каза  колко съм станала слаба .. и аз и това мога да ям и онова... и качих....  Naughty но вече няма да се дам толкова лесно... издънка - после стриктна... пак издънка - пак стриктна, че аз отпусна ли му края  Rolling Eyes  Twisted Evil край!!!

Снежка а за името ок... само да не е просто режимите на Ипократис...

# 372
  • Мнения: 23 119
Привеееет от мен.Почти съм здрава вече,ама съм изтощена до Н-та степен.Бях при Ипо,не съм мръднала на килограми и мерки,от понеделник пак съм в редиците ви с нова диета,защото ми поомръзна старата.Каза да пия витамини заради болестта и да съм стриктна с количествата и вида на храната за деня,а не да карам наизуст.Туй то...

# 373
  • Мнения: 1 599

Добро утро сладки
Да почерпя с едно 

успешен ден

# 374
  • Мнения: 147
SharenaSol, последния ти пост ми подейства мотивиращо. Благодаря   bouquet
Тъкмо щях да се похваля колко съм режимна тези дни и един колега почерпи с шоколадови бонбони за РД на детето си. Как да откажеш  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт