Казвате ли?

  • 3 763
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 521
Не. Има шанс човекът така и да не разбере, че ципът му е разкопчан и съответно да не се почувства конфузно. Ако му кажа, при всички положения ще се притесни.
Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 289
Казвам само на близки за мен хора.
На непознати - не.
Не ми пречат, нито ме притесняват.
Може пък нарочно някой така да си ходи. /с разкопчан цип например/  Какво да му кажа ?

# 47
  • Мнения: 620
И аз на познати ще кажа без всякакво притеснение.Но на случаен човек едва ли.
На младини го правех понякога,но сега ми се струва,че ще ме вземат за луда newsm78 Joy

# 48
  • Мнения: 919
Може пък нарочно някой така да си ходи. /с разкопчан цип например/  Какво да му кажа ?
Ааааааа,ама чакайте сега!Аз имах предвид ако е жена,да и кажа.Ако е мъж естествено че няма да му кажа,че му е разкопчан ципа! Joy Joy Joy Joy Joy

# 49
  • Мнения: 4 740
колежката влачи лента тоалетна хартия на токчето на обувката...
Умирам да видя шефа така. Със сигурност ще му кажа с огромно удоволствие Mr. Green
Иначе казвам ако видя че пиле е наакало някого по косата или че дюкяна е разкопчан. Бих искала и на мен да ми казват, че да не се разхождам като кукумицин.

# 50
  • София
  • Мнения: 289
Може пък нарочно някой така да си ходи. /с разкопчан цип например/  Какво да му кажа ?
Ааааааа,ама чакайте сега!Аз имах предвид ако е жена,да и кажа.Ако е мъж естествено че няма да му кажа,че му е разкопчан ципа! Joy Joy Joy Joy Joy

Виждате човек на улицата с разкопчан цип...

Не се оправдавай.  Wink Не пише, че става въпрос за жена.

# 51
  • Мнения: 367
Да,ако е мине  достатъчно близо до мен!
Сетих се нещо по темета Joy Преди 10-12 години си стоя на една спирка.Пристига автобус,едно момиче тича да го хване,през това време нещо й се смъква по краката #Crazy и що е то???? newsm78 Бикините й!!!!!!!Забързана само си разтърси качетата,едно по едно,да се освободи от спъващият капан и славно се качи в автобуса(успя newsm62 ),той отпътува,а бикините останаха самотни на спирката,пред изумения поглед,на всички които останахме там rotfImbo rotfImao Joy hahaha

# 52
  • Мнения: 163
Да, казвам и бих искала и на мен да ми казват, ако нещо не е както трябва.

# 53
  • Мнения: 186
Казвам всичко-на всички.

# 54
  • Мнения: 27 524
Казвам. Винаги. Макар че невинаги реагират адекватно - т.е. с усмивка и самоирония, както всеки некомплексиран човек би го сторил   Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 849
Много рядко казвам ,според случая .

# 56
  • София
  • Мнения: 2 435
Казвам. Винаги. Макар че невинаги реагират адекватно - т.е. с усмивка и самоирония, както всеки некомплексиран човек би го сторил   Simple Smile

и аз винаги казвам. Гледам да не излагам хората - казвам им тактично. Повечето реагират положително,  само някоис е дървят, ама аз съм перде и не ми дреме.....

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Някога казвам, някога не. Вчера в автобуса видях девойка с обърната на обратно блузка. Не си личеше много, аз първо видях етикетчето да се ветрее, слет това забелязах шевовете. Момичето беше толкова красиво, че сигурна съм никой не би обърнал внимание на обрътната булзка  Grinning

# 58
  • Мнения: 224
Не си личеше много, аз първо видях етикетчето да се ветрее, слет това забелязах шевовете.
Да,ако е мине  достатъчно близо до мен!
Сетих се нещо по темета Joy Преди 10-12 години си стоя на една спирка.Пристига автобус,едно момиче тича да го хване,през това време нещо й се смъква по краката #Crazy и що е то???? newsm78 Бикините й!!!!!!!Забързана само си разтърси качетата,едно по едно,да се освободи от спъващият капан и славно се качи в автобуса(успя newsm62 ),той отпътува,а бикините останаха самотни на спирката,пред изумения поглед,на всички които останахме там rotfImbo rotfImao Joy hahaha
колежката влачи лента тоалетна хартия на токчето на обувката...
Умирам да видя шефа така. Със сигурност ще му кажа с огромно удоволствие Mr. Green

Joy Joy Joy Joyдоста се посмях . Аз казвам на познати  винаги  Peace ,на непознати преценям ситуацията на място .

# 59
  • Мнения: 17 546
Казвам. Няма значение познат или непознат. Какво, да гледам и аз сеир и да се подхилквам отстрани, та да видя конфуза на човека като се усети, че нещо не е наред!? Бих искала и на мен да ми кажат, ако има нещо подобно.

Общи условия

Активация на акаунт