Има ли изключително кърмени бебета на режим, а не на поискване

  • 2 176
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 423
Моят син сам си направи режима на кърмене през 3 часа.Сучеше мощно и чак след 3 часа отново искаше,така от как се роди.Наддаваше здраво Peace
Чак, след като навърши година и нещо и ядеше доста и друга храна ,почна да суче без режим,когато му хрумне.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Не виждам нищо лошо в това бебето да има някакъв режим на хранене, на сън, на игра, на почивка ... Според мен така не само майката, ами и детето се чувстват по-добре.
Първите 3 месеца я кърмих на около 3 часа.
Този, четвърти месец тя си промени режима, като отказа да яде по 6 пъти, а яде по 5.
Приблизително - 7, 10.30, 14, 17.30, 21
Никога не съм я оставяла да реве от глад  Peace 

# 32
  • Варна
  • Мнения: 974
И ние сме на режим, който той сам си напарви, но си е на около 3 часа. Нощем различно, но вече повече от 7-8 часа прави паузи.

# 33
  • Мнения: 11 004
Дъщеря ми сама си изгради режим - искаше си на 3-4 часа през деня, а нощем 1 път. Така хем я кърмех на поискване, хем поискването си беше горе-долу в равномерни интервали от време. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 85
В началото и аз кърмих изключително под режим.Бебо ревеше та се късаше от глад, но аз бях изчела доста книги, в които се казваше, че трябва да се кърми през 3 часа (плюс минус не повече от 15 минути) и така и правех smile3538.Бебо спи и дори и не помисля за ядене, но аз го будя, защото е дошло време smile3538За съжаление все още не се бях прочела почти нищо по тази тема във форума.С всеки изминал ден обаче кърмя на все по-свободен режим (Стефко е на месец и 27 дни).Понякога огладнява през 2 часа, а когато сме на разходка и през 4.Иначе нощната пауза си я спазваме, но той още от самото начало не се будеше през ноща.Според мен при всяко бебе е индивидуално.Те бебоците сами си изграждат режима.

Общи условия

Активация на акаунт