Кой гледа детето ви,когато е болно и не е на градина?

  • 3 702
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 133
Аз или майка ми. Бабата си има нейни занимания и не винаги се съгласява да го гледа. Тогава си взимам болични. Хубавото е, че на работа винаги съм срещала разбиране.  Peace

# 31
  • Мнения: 9 052
менкаме се с татито взимаме болни;ните поравно.

# 32
  • Мнения: 2 950
Сега съм в майчинство и аз я гледам, ако е болна. Иначе който сваря - майка ми, свекърва ми, аз, мъжа ми. Общо взето първо аз или мъжът ми си взимаме болнични и после другите, но се случва много рядко... тя по принцип не боледува много.

# 33
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Аз,баща им,детегледачка-редуваме се.  ooooh!

# 34
  • Мнения: 3 929
И мен ме притесняваше това, преди да дам детето на ясла, но постепенно нещата се наредиха. Аз го гледам. Свекърва ми работи и няма тази възможност. Майка ми е в провинцията, за да се включва. На мен работата ми позволява да си го гледам и да си вземам болнични, когато ми се налага.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз я гледам-вземам болнични.

# 36
  • Мнения: 1 237
Аз и баща й основно.Имаме и баби,на които също много разчитаме.

# 37
  • Мнения: 257
Аз- В момента съм в майчинство с малката, но изобщо не ми се мисли какво ще е като почна работа.

# 38
  • Мнения: 8 917
До преди време - гледачка. Сега основно майка ми и от време на време с мъжа ми вземаме болнични.

# 39
  • Мнения: 2 448
Ами няма кой и за това се наложи да напусна работа. А и не е само боледуването, работното време на градината - от 7 до 17.30, събота и неделя и официалните празници почива и лятото един месец задължително затварят. Просто нямаше как да се справя. Sad

# 40
  • Мнения: 4 877
Аз - детето ми е по-важно от всичко. Когато се налага, работя от вкъщи, не спя през нощта, но все пак работата ми го позволява. Ако е нещо супер важно в конкретен ден в работата ми и трябва да отида, мъжът ми поема за малко. Също сме само двамата.
Децата, поне при мен, когато са болни имат нужда най-вече от мама.

# 41
  • Мнения: 1 049
Аз я гледам. Не бих била спокойна някой друг да я гледа докато е болна, но и работата ми позволява да си остана в кьщи в такива случаи.  baby_neutral

# 42
  • Мнения: 7 201
Ами няма кой и за това се наложи да напусна работа. А и не е само боледуването, работното време на градината - от 7 до 17.30...
Аналогичен случай-само дето аз въобще не можах да започна работа,заради честото му боледуване. ooooh! И затова аз си го гледам.

# 43
  • Мнения: 636
Ох, това направо ми е болна тема. От януари досега е все болна, баби не можем да използваме. В работата нямам проблем да ползвам болнични, но вече взех толкова много, че заплата за април няма въобще да взема... Преди оставах вкъщи първите два-три дни, после я гледаше една жена, но тя се сецна и оттогава се  оправяме както можем. Сега излизам в майчинство и  ще си я гледам, но акълът ми не го побира след две-три години като тръгна пак на работа как ще се оправяме...

# 44
  • Мнения: 1 312
Аз я гледам. Не бих била спокойна някой друг да я гледа докато е болна, но и работата ми позволява да си остана в кьщи в такива случаи.  baby_neutral
И при нас е така.
Рядко,когато вече се оправя викам майка ми,но за няколко часа-ако имам нещо спешно да свърша или се налага да отида за 5-6 часа на работа.

Общи условия

Активация на акаунт