Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 429
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 10 800
  • София
  • Мнения: 5 289
Сина ми в детската градина установи, че момичетата имат "цепка". Crazy

# 10 801
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849

 hahaha ей от къде е дошло цункането на жабите  Whistling
Хм, Добри, молИм те... недей така! То, хубаво - ще се цункат жабите, ама нали, таковата.... принц се пръквал след това  Joy. Направо ще си объркам понятията  Joy

# 10 802
  • Мнения: X
Сина ми в детската градина установи, че момичетата имат "цепка". Crazy
На един пикник с приятелско семейство, след като пишкаха заедно в храстите с момченцето на приятелите, дъщеря ми дотърча с възторжен вик:"Мамо! Мамо! Разбрах с какво са различни от нас момчетата! Те си имат ЧУШКАААААА!" Цяла Витоша разбра за момчетата и чушките. Laughing

# 10 803
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
При нас е "дуда". То на малко момиченце иди обяснявай за вагина... Но "мими", "шоши" и "мунка" са култови. Явно във всеки край на на България умалителното е различно. Досега бях чувала само "шунда", "катеричка" и "пичка". Човек винаги може да научи нещо ново от подобни теми  Joy

# 10 804
  • Мнения: 22 036
При нас е "дуда". То на малко момиченце иди обяснявай за вагина... Но "мими", "шоши" и "мунка" са култови. Явно във всеки край на на България умалителното е различно. Досега бях чувала само "шунда", "катеричка" и "пичка". Човек винаги може да научи нещо ново от подобни теми  Joy

Ами за мен "дуда" е също толкова нелепо, както и останалите  Tired.

# 10 805
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Лепо, нелепо това е положението. Дупе и дуда и толкоз.

# 10 806
  • Мнения: 22 036
Лепо, нелепо това е положението. Дупе и дуда и толкоз.

 Tired, какво точно се опитваш да кажеш? Може би, че твоето нелепо обръщение към интимните части на дъщеря ти е по-приемливо от останалите?

# 10 807
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Опитвам се да кажа, това че ти мислиш, че е нелепо не променя нищо. За дъщеря ми не се безпокой чак толкова.

# 10 808
  • Мнения: 22 036
Спри да се опитваш. каза, че другите обръщения са смешни, а твоето е не по-малко нелепо. Не ме вълнува дъщеря ти. Ти си я мисли и "дудата" и  Joy. Дано поне в някакъв момент разбере, че има всъщност вагина, а не дуда, за да не изпада в смешна ситуация  Tired

# 10 809
  • Мнения: 621
На един пикник с приятелско семейство, след като пишкаха заедно в храстите с момченцето на приятелите, дъщеря ми дотърча с възторжен вик:"Мамо! Мамо! Разбрах с какво са различни от нас момчетата! Те си имат ЧУШКАААААА!" Цяла Витоша разбра за момчетата и чушките. Laughing
На една приятелка момиченцето, на 6г., един ден се оплакало, че в детската градина едно момченце я напишкало. "Ама как така"? - пита тя, имайки предвид как се е случило такова нещо, а малката отговаря: - Ами ей така, с месото!
 Joy

# 10 810
  • София
  • Мнения: 10 825
Като чуя "дума" и направо се изприщтвам. Толкова грозно да ми звучи. Всички останали наименования по ги приемам, включително и "мунка"😁
Ние ли сме единствените, които го наричат "пише"?

# 10 811
  • Пловдив
  • Мнения: 13 500
При мен е била пупа... Laughing ама верно какъв богат език и колко изобритателни майки...сигурно вагината е нещото, което има най-много наименования  Rolling Eyes

# 10 812
  • Мнения: 22 036
Добре де, толкова ли е трудно да кажете на момченцата си, че имат пенис, а на момиченцата, че имат вагина. Що за нелепост е кръщаването на нормална част от тялото с някакви имена. Не си казвам на коляното кольо все пак.
Не виждам и причина да измислям странни названия за органите на детето си.

# 10 813
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
С "дуда" съм израснала аз, ама като отидох за сефте на гинеколог, не съм му споделила нищо за това. Както и да я наричаш онази работа, изцепиш ли се пред доктора или гаджето си в един момент, понятието става култово  Mr. Green
Аз имам две момичета, имаме си наше си наименование. Голямата вече прекрасно знае кое как се нарича реално, така че няма шанс да съм подействала на психическото им развитие с използването на умалително за вагините им!

# 10 814
  • Мнения: 9 712
Аз казвам 'отпред и отдолу', 'нежните части'. Детето ме сюрпризира, че имало и друга дума за това Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт