Номинации за най-голяма муня

  • 3 513 148
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 10 785
  • Мнения: 5 008
Преди години имаше една култова тема за шундите.  Laughing

# 10 786
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 165
Преди години имаше една култова тема за шундите.  Laughing

да не забравяме минките Peace

# 10 787
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Нищо не ми говори, изтървала съм ги. Crossing Arms

# 10 788
  • Мнения: 22
Беше нещо от рода на " с минка под ръка ( между крака ) август бебето ще си родя ".
Ахахаххаха Минка вече е хай левел. Освен да пробвам гинеколога на следващата консултация, да му споделя че минка ме нопаболява  Joy Как ли ще реагира?  newsm78

# 10 789
  • Мнения: 2 102
 newsm20 newsm20 newsm20

Не мога  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Муня...,викаш к'ва е тая тема, а ти си си точно на мястото в нея  bouquet

dancing dancing dancing

# 10 790
  • Пловдив
  • Мнения: 13 532
След последните истории съм абсолютно девета глуха, но да ви споделя тазсутрешната си мунювщина.
Снощи женска вечер, 2 часа сън и трябва да ходя на работа...до тук нищо шокиращо стотици пъти съм го правила. Баня, обличане и отивам да правя кафе в кубинката...викам си докато стане да отида да си сложа крем на лицето. През това време моя приятел идва и ми вика "Кафето..." и аз "Добре, че го спря котлона, че изключих за него"..."Аз го изключих, ама не си сложила кафе, а само вода"  Whistling
И понеже закъснявах, днес съм с 2 пакетчета 2в1.

# 10 791
  • Мнения: 6 417
Беше нещо от рода на " с минка под ръка ( между крака ) август бебето ще си родя ".
Ахахаххаха Минка вече е хай левел. Освен да пробвам гинеколога на следващата консултация, да му споделя че минка ме нопаболява  Joy Как ли ще реагира?  newsm78
Ако е пак същият, не знам.  Joy

# 10 792
  • Мнения: 496
Муня, значи така съм се хилила  hahaha

Аз като малка бях научена, че на това се казва "чонка", но в 5-ти клас бях грубо поправена от една съученичка, която смеейки се с глас каза, че не съм разбрала правилно и всъщност се казва "чочка".  newsm78

Една приятелка пък знае, че е "мими" и сега така вика и на мими-то на нейната дъщеря  Joy

# 10 793
  • Мнения: 22
Ще ме уморите хахаха.  Joy
Определено българският език е много богат и цветущ. Или майките ни са били и те страшни Муни  newsm78
Моите познати, които имат дъщерички ги учат на дуда, дудка. Това по съм го чувала, ама чочки, мимита вече хахах...
Имах в гимназията един съученик Милен, а майка му нагалено му викаше Мими (явно несбъдната мечта да има момиче хаха). Много се караха и той се ядосваше, че му вика така, макар и само у тях. Беше ми обяснил, че на някакъм език това значело мунка  Embarassed Joy

# 10 794
  • София
  • Мнения: 4 358
Аз като бях малка викаха "чоча", сега и аз така на дъщеря ми. Докато порасне, де Simple Smile
Муня, специлно за теб:
http://www.zdrave.ws/104972/%d0%b0%d1%81%d0%bf%d0%b8%d1%80%d0%b8%d0%bd-10/

Утре чакаме забавна случка  Joy

# 10 795
  • София
  • Мнения: 5 289
Мунка, шунда, чочка, дуда, катеричка.... Crazy Ето един линк, по темата: Mr. Green

http://www.maikomila.bg/dialozi-vagina/

# 10 796
  • Sofia
  • Мнения: 26 514
При нас е жабка Mr. Green

# 10 797
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 165

 hahaha ей от къде е дошло цункането на жабите  Whistling

# 10 798
  • Мнения: 4 186
Муня, от много време не се бях смяла така, за което ти благодаря.
 Joy

# 10 799
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

 hahaha ей от къде е дошло цункането на жабите  Whistling
Хаааааааа  Joy Joy Joy

Може и 'китка'.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт