И през лятото на ясла

  • 6 656
  • 203
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Скъпи мамчета, ние бяхме в болница - Мони изкара една бронхопневмония... Вчера ни изписаха. Казаха да не ходи на ясла два месеца, докато се възстанови напълно. Така че лятото ще сме си двечките и от септември - с пълна сила! Дано тогава не ни се случи нещо подобно!

# 166
  • Мнения: 6 315
Скъпи мамчета, ние бяхме в болница - Мони изкара една бронхопневмония... Вчера ни изписаха. Казаха да не ходи на ясла два месеца, докато се възстанови напълно. Така че лятото ще сме си двечките и от септември - с пълна сила! Дано тогава не ни се случи нещо подобно!


Миличката Мони! Много ми домъчня  Cry, чак в болница сте били! Бързо възстановяване на малката буба!  Hug Heart Eyes

# 167
  • Мнения: 121
Чоколина бързо се оправяйте и навън. Неприятно е това с болестите, но както казва мойта майка ТАКА РАСТЪТ ДЕЦАТА

# 168
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Чоколина бързо оправяне на Мони! Ама как се стигна чак до бронхопневмония!? Много неприятно!  Sad

sineo4ka  а ти ще спираш Ния до ккрая на яслата и от септември пак, или само за 1-2 седмици?

# 169
  • София
  • Мнения: 3 679
Скъпи мамчета, ние бяхме в болница - Мони изкара една бронхопневмония... Вчера ни изписаха. Казаха да не ходи на ясла два месеца, докато се възстанови напълно. Така че лятото ще сме си двечките и от септември - с пълна сила! Дано тогава не ни се случи нещо подобно!

Бързо възстановяване на Мони! Сигурно много сте се измъчили и двете Sad
Дано от септември месец да нямате никакви проблеми. И ни чакайте на море - идваме с Таня на 21 юли Simple Smile

# 170
  • Мнения: 5 140

sineo4ka  а ти ще спираш Ния до ккрая на яслата и от септември пак, или само за 1-2 седмици?

Не, от понеделник ще я пусна пак ако е добре и не кашля.
Утре отиваме до педито.

Аз се чудех къде изчезна Чоколина,а то защо било.Горката Мони,сега по добре ли е?

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 171
  • Мнения: 2 534
ЧОКО , лоши емоции сте имали с Мони  , душички . Добре , че вече всички е наред .
Ние от този понеделник сме на ясла , ама видях , че вчера вечерта е с температура . Май зъбче ни мъчи , по точно четири зъбчета . Днес в яслата , след като се е събудила от сън , пак е била с Т. Няма сополи , няма кашлица ...дано наистина да е от зъбчетата

Поздрави на всички мами и малките шушонки !

# 172
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря ви за съчувствието, момичета!
Честно казано, и аз не разбрах как се стигна до бронхопневмония! Както си спомняте, преди повече от 2 седмици Мони вдигна висока Т - пи един антибиотик (заради "леко зачервено гърло" - по думите на Джи Пи-то), един ден след спирането му - пак вдигна 40 градуса, хайде нов антибиотик, на петия ден от приема му - пак същата работа. Никакви други симптоми нямаше, миличкото - само висока Т и зачервено гърло. Миналата сряда отидохме да й направят рентгенова снимка - и се оказа, че е с бронхопневмония. Направо кошмарна история! Престоят в болницата беше нещо ужасяващо - и за Мони, и за мен. Все още се опитвам да проумея къде сбъркахме, защо се стигна до там - при положение, че реагирахме още при първите симптоми! Не може ей така, при адекватно лечение, да се стигне до пневмония, поне аз така мисля...
Пожелавам на всички мъничета да са много здрави и НИКОГА да не им се налага да влизат в болница!

# 173
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Чоколина - не се обвинявай  Naughty. Аз също преживах подобно положение с дъщеря ми. Оказа се вирусна пневмонията и просто нямаше как да спре. Лежах 21 дни с нея в 5-та Градска Болница. АД, кошмар и т.н. В началото беше на 2 венозни антибиотика и когато след 7 дни направиха контролна рентгенова снимка, пневмонията й не бе "помръднала". Включиха и 3-ти венозен, после още 4 перорални и накрая, след 1м и половина. лечение започна да се възстановява. През 1м. й пусках кръвни изследвания, за да се уверя, че РУЕ-то й добива нормални стойности. Беше 127 в началото на болестта й. Та знам какъв кошмар и ужас си преживяла. Съчувствам ти най-искренно  Heart Eyes и дано  Praynig никога повече не ти се налага подобна преживелица да имаш.
Поздрави на малката сладуранка Мони и дано  Praynig на есен старта й в детско заведение е друг!!!

Сега и аз да си кажа:
Нашата ДГ от утре излиза в лятна ваканция. Синът ми ще посещава дежурна ДГ и от сега се чудя  newsm78 - как ще е??? Дали ще свикне и ще разбере, че е на ново място. Лелките и сестрите какви ще са...обстановката...двора...?!?!?!
Оххххх  ooooh! - да ми е здрав  Heart Eyes, пък дано свикне бързо....,но ще си го мисля утре  Thinking

# 174
  • София
  • Мнения: 3 679
От днес Таня е във ваканция. Уж нашата ясла щеше да е дежурна, пък кво стана - нещо се объркаха нещата и сега почива 2 месеца. На всичко отгоре вчера като я взимах и ми казаха да я доведа на  7 септември, а не на 1-ви Shocked Shocked Shocked Тъкмо си нагласих отпуската и сега пак ще трябва да се чудя какво да правя ooooh! ooooh! ooooh!

# 175
  • Мнения: 2 534
Тази седмица бяхме на ясла , обаче в петък вече беше със сополки детето . Днес отново текат здраво , дали са от зъбките вече незнам ... Направих запарка от черен чай и ще и го промивам с него , лекарства в носа - стига ...
Juto , гаден номер , ще ги нагласиш нещата , нямаш избор .
Чоко , добре ли сте ?!
Ирка , видях те в яслата , ама бързах за работа и не ти се обадих , но следващия път , обещавам !
Силве , ти си несериозна , влезе в света на работещите майки и ни забрави , пиши де !

А пък мои приятели сега ми писаха , че ще си имат бебче януари , а пък август ще е сватбата ! Толкова съм щастлива , след две години опити , най-после ... дано всичко да е наред .

# 176
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Juto, нищо не ви остава, освен да се грабвате и към морето отсега! Wink

jenia vulova, добре сме - май се оказва, че Мони не е имала пневмония... Направо не знам вече какво да си мисля! Сигурно след две седмици ще подновим яслата!

# 177
  • Мнения: 121
Женя не съм чак толкова несериозна вчера ти пуснах ЛС
Ама не ме стряскай с тия сополи, остава пак някакъв вирус да е и ще се  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Иначе Никол още реве сутри и как няма да реве
Онзи ден ми каза, че лелката я била била  #Crazy Показа ми как ги наказват изправени до стената с вдигнати ръце #Cussing out постоянно ми говори за баба яга
Разправях се с лелката каза, че не е вярно. Мисля да ходя до директорката
Давайте съвети
Тя понякога си измисля не мога да разбера кое е истина и кое не е.
нещо не ме е логнал компа

# 178
  • Мнения: 2 534
Силве , представа нямам какво става !
Нали седмица и половина бяхме болни , та като се върнахме в яслата , вече цяла седмица реве като я оставям сутрин . Реве е силно казано , защото в момента в , в който влезе в стаята чувам , че млъква . Майка единия път като я е прибирала отново е плакала , лелката й казала , че от това , че се радвало детето , че вижда баба си , затова ревнало .
Незнам , дай да говорим и с други майки от яслата , да разберем дали и другите деца са споменавали нещо ?!

# 179
  • Мнения: 121
Мисля, че пак се разболяваме.
Женя казвай какво правиш с този конюктивит защото  #Crazy
Тъкмо реших, че й е минал събота и неделя нямаше нищо и спрях капките и сутриинта пак едното оченце залепнало,  и пак гадните сополи няма Т ама до кога Praynig
Ей омръзна ми една седмица на ясла една в къщи  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Оплаках се Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт