И през лятото на ясла

  • 6 648
  • 203
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 121
И Никол вече цяла седмица е болна Cry
Мама на работа, тати в болнични Laughing.
Нещо разменихме ролите, ама няма лошо.
Надявам се до понеделнк да се опрви Laughing

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 903
83 лева струва коластрата за 120 капсули  Shocked, като обикновено се пият по 2 на ден, значи за два месеца. По долу го е написала Marqarita. От другите майки разбрах, че някой засилвали дозата като им били болни дечицата. Само, че неразбрах дали правят паузи между приемите.
Silveto 5 дано се оправите бързо. Когато Сиси изкара ангината и аз и тати бяхме по 5 дни в болнични. Дано при вас не се случи така.

Последна редакция: пт, 24 юни 2005, 17:26 от mama V

# 152
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте и от нас!
 Силве сега вие ли? Уф, край няма! Sad

Женя а Поли как е, ще я пускаш ли от понеделник на ясла?

Деничка днес я водих на лекар и всичко вече е О.К.! От понеделник на ясла! Joy Незнам от кога не я бях виждала без сополки и сега така и се радвам, ама да видим до кога ще изкара!

Поздрави!  bouquet

# 153
  • Мнения: 5 140
Ние май пак подновяваме гадната алергична кашлица #Onfire
Ще гледам да я потушим до понеделник.

Днес бяхме в Борисовата градина,където е картинга и Ния беше много въодушевена и щастлива,от това че имаше деца и скачаше по батута,замъка надуваем (всичко ни беше за сефте).СПОРЕД МЕН И ХАРЕСА МНОГО.

Хайде малчовци оздравявайте бързо!  bouquet

Ирка кога ще се видим,най накрая,а също и Женя и Силвето.
Хайде чакам оферта!

# 154
  • Мнения: 673
И ние направихме дълга пауза от една седмица. Толкова се надявам да е здравичък вече  Praynig и в понеделник на ясла.

# 155
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636


Ирка кога ще се видим,най накрая,а също и Женя и Силвето.
Хайде чакам оферта!



Хайде да е тази седмица ама не в понеделник! Нали Дени не е била на ясла 2 седмици и незнам как ще ни тръгне! Та в понеделник след като видя как стоят нещата можем да се уговорим кога да се видим! Аз предлагам следобед - преди или след като вземем дечицата!
Поздрави!

# 156
  • Мнения: 5 140
Мога сутринта след като оставя Нийката,мога и преди да я взема.
Ирка измисли го,реши и си кажи тежката дума,трябва да се съобразим с теб(вие сте мнозинство) Joy Joy Joy

Чакам предложение!Кога,къде,как!  bouquet  bouquet

# 157
  • Мнения: 597
Ето ни и нас-миналата седмица си бяхме вкъщи-и ние изкарахме конюктивита.Давам една бабешка рецепта,която ползвах,осван капките разбира се-две пликчета черен чай се сварява в една кафена чашка и се държат пликчетата докато изстине-става една много гъста и черна отвара-с нея и с памучета се трият очичките колкото пъти на ден се сетите-отвън навътре и с отделни памуци за двете очета.
Вече като изкарахме вируса и конюктивита,надявам се да се спрем с болестите-пупу.
Сутринта Владето плака в яслата-представям си наесен с песен как съвсем ще е отвикнал-че тия наште ще почиват цели два месеца...
Бързо оздравяване на всички още болнички малчовци.

# 158
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте и от нас! Simple Smile
Деничка днес пак е на ясла след 2 седмична почивка! Мислех си, че ще плаче сутринта но лелката я гушна а тя съвсем усмихната ми каза "Тао, тао" и си влезна вътре! Ще видя как ще е като отида да я взема следобед!
Как са другите дечковци през първия ден от новата седмичка?

Поздрави!  bouquet

# 159
  • Мнения: 5 140
Ния я оставих в къщи днес,защото от петък пак се върна алергичната ни кашлица-ама че гадна работа,пием пак сиропите и утре ,други ден ще видим как ще сме.

АМАН ОТ ГРИПОВЕ И ВИРУСИ И КОНЮКТИВИТИ И ТЕМ ПОДОБНИ МОРИТЕЛИ НА ДЕЦА!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

е,ХАЙДЕ лек ви ден от нас!  bouquet Heart Eyes

# 160
  • София
  • Мнения: 3 679
Ох, с тия болести край няма. таня вчера не беше нещо добре и спа неспокойно. Сутринта нямаше температура и я заведох на ясла, но...дано не се разболее. Малко и текна носа SadА остават само 3 дни до ваканцията.

# 161
  • Мнения: 5 140
Мами,какво става с вас!
Къде се губите,никоя от вас не пише. newsm78

# 162
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Тук сме ама нещо май ни понамързява! Wink

Как е Ния тръгна ли на ясла пак?
Деничка си ходи с удоволствие!

# 163
  • Мнения: 597
Момичета,ние и утре сме на ясла и излизаме във ваканция.Чак наесен с песен.А от събота,живот и здраве махаме памперса-стискайте палци бързо да свикнем с гърнето и стискането.Ще падне пикане и сране....Simple Smile))))))))))))))
Целувки на всички.

# 164
  • Мнения: 5 140
Аз нещо я спирам,защото сополите неспират и са едни такива гадни,а пък и покашляваме.Утре или други ден ще прескочим до педито,да си каже и той тежката дума.
И накрая съм решила да я заведа на хомеопат,барем ни помогне.
Нищо друго и няма само кашлянето,като стар пушач Joy и мърсолите (ама са гадни),сигурно и те ще са на алергична основа,аман #Onfire #Onfire #Onfire

А на детето как му се ходи на ясла newsm45

Ани късмет с махането на пампата,ще ти е нужен Grinning

Общи условия

Активация на акаунт