Любители на КОТКИ тема 2

  • 34 110
  • 480
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 812
И аз вчера взех хапче, но не знам марката. ВЕТ ме пита евтино или скъпо, и аз взех скъпото. В една опаковка като фолио е, ама и на мен ми се вижда голямо. Сега съм на работа, но довечера като се прибера ще кажа какво е. Утре ще давам, Алина определено няма да е съгласна и ще падне яко преследване на котка.  ooooh!
Djindjari според мен привикват към определени фрази. И аз като я взема пухла и като и кажа "дай гушка" и вдига главата да я цунтят по гушката. Отначало, нали беше улична ровеше из саксиите, в пръста. Пишка в тоалетната си и после отива и разравя саксията. Аз все я питах "ти беля направи ли" И до ден днешен като и кажа така, и се скрива зад дивана hahaha Без да викам, тихичко и го казвам и пак...

# 361
  • Мнения: 3 050
Хе-хе тед кет вашето наистина е голямо беби, много сладко и пухенко и си представям как ти гризе носа Laughing Ама явно му допада тази тактика Grinning
Ние понеже имаме и други животинки, нали сме на вила, имаме и папагал Корела и сега котето само ходи далеч от него(въпреки че е в клетка) и го е страх... а аз му викам че един ден ще стане по-голямо и от него и няма да го е страх, но сега са майтап-коте бяга от папагал Laughing

# 362
  • София
  • Мнения: 5 754
На 3 месеца се дава по едно хапче .
Моето хапче струваше 2 лева , стори ми се доста евтино , но имали само такива .

# 363
  • Мнения: 4 116
Игуанке, снимай ги с камера. Определено ще е майтап как бяга котето от папагала.
Аз още се тревожа. Много се скубе това коте.
Я , кажете стопаните на дългокосместите, от бебета ли се скубеха?
Други котета като съм имала  чак към годинката почваха да пускат косми.
А сега като го взема това дребното и цялата ми тениска сатава в косми и на децата дрехите и те така.
Днес ходихме до ветеринарката, да я питам и нея, но не работеше.

# 364
  • Мнения: 532
Ето го и моето сладурче,което ми бе подарено от една добра мама от форума.
http://jini.cosmopolitan.bg/gallery/?gall=Album&g=20&a=8 … &f=3&fr=0

# 365
  • Мнения: 3 050
фейт много е сладко  Heart Eyes
тед кет ще се опитам да ги щракна  Mr. Green

# 366
  • Мнения: 1 218
Feit ма какво е това бубче малко и сладко бе  Hug Hug Ма очите ми останах в него, много сладко бебе  Hug

Бе в тая тема станах разногледа вече  Crazy

Ted_cat за космичките  newsm78 ми моето си ги пуска от как сме го взели. В началото много се дразнехме, ма вече толкова го обичам, че ако нямам косъм нейде из мен направо се чувставам дискомфортно  Crazy

А тая Алина на Lebeduna   направо ще я изпапкам  Hug Хубво е това , че не му се караш и не му викаш на детето, а то милото веднага да се скрие  Joy Милинката душичка  Hug

# 367
  • Мнения: 4 116
Feit , много ти е готино котето. Колко е голямо. И каже дали пуска косми  Mr. Green
Djindjari, успокоих се малко като каза, че и вашето от малко се скубе. може би наистина по -пухкавите котета са така.
А и аз го къпах преди 2 дни и май от тогава почна са космоотделя повече. да не би от шампоана  newsm78 ползвах детски, поради липса на котешки.

# 368
  • Мнения: 532
delight ми го подари.В темата пишеше че е родено на 28.02
ами за сега не хвърчат косми от него, но и тоя момент ще дойде,от опит знам:) 
Наистина е много слдко и игриво Heart Eyes

# 369
  • Мнения: 812
Пухла в момента много се скуби. Сменя зимната козина с лятна. На места даже крайчетата са добили странен цвят. Вчера чистих килима в хола...ужас  ooooh!. Аз все я подигравам като я реша: "Оооо, маце, сменяш зимния гардероб с летен..." До месец ще е с нова, маркова дрешка  Peace



Последна редакция: вт, 06 май 2008, 13:54 от Lebeduna

# 370
  • Мнения: 1 218
Пухла е бомбончето на леля си Джинджари   love001

Ние днес ще правим опит да видим да запишем час за кастрация на Гугумънгито. Вчера като ми се заклатил на крака и хапе гадинката  hahaha
А ако набара бутилка от минерална вода леле, къФ секс пада   Crazy
Яко го пере хормона, само го мъчиме детето и най-накрая се реших . Даже ако има начин ще го оставим за 2 дена при вет на хотел, той да го оправи и после ще си го вземем когато всичко ще е ок. Само не знам дали няма да му дойде в множко този стрес, след операцията да е на чуждо място  newsm78
Ще видим вет какво ще каже , ако и вие имате някаква идея по въпроса свиркайте  newsm78

# 371
  • София
  • Мнения: 39 848
ХМ  newsm12,т.е. на кратко, както пишеше на вратата на кабинета на един даскал от Техническия университет "Надежда всякаква ...тука оставете "  Joy
Туй значи ли, че си питомник на ТУ? Simple Smile

Вчера като ми се заклатил на крака и хапе гадинката  hahaha
Харитон това започна да го прави на 5месечна възраст, УжасТ. Лягам да спя, и той ми скача на крака Simple Smile

Харо също сменя гардероба. Не е с дълга козина, но пак е неприятно.

# 372
  • Мнения: 1 218
Туй значи ли, че си питомник на ТУ? Simple Smile

Ъхъ  smile3521  От 1994-1999 (леле колко съм стара  Crazy) ми разказаха играта в ТУ-то  ooooh!
Да не сме колежки ?
За мене тая приказка "Като знам какъв съм инженерин, ме е страх да ида на доктор " важи с пълна сила  Mr. Green

# 373
# 374
  • DE
  • Мнения: 521
Джиндж, не бих оставила гугумънгито само след кастрацията. Пусана при всичките й операции си я взимахме веднага щом излезеше от упойка и се видеше, че няма усложнения. Сигурна съм, че грижите, които сме полагали за нея, както и нашата близост са й помогнали да се съвземе бързо след тежките интервенции. Освен това той е момченце, при тях нещата минават много по-леко. Бях с приятелка, когато взимахме нейуния пич след кастрацията, поспа ми в скута, напишка ме веднъж и след 3 часа вече си търсеше ядене и водичка. Не си го оставяй, ще му е мъчно!

Божееее, сега виждам публикуваното мнение с умрялото коте от дир, какви са тия хора бе!!!

Общи условия

Активация на акаунт