Любители на КОТКИ тема 2

  • 34 103
  • 480
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 812
Тоя Тончо незнамкъвси е за разстрел. Майко мила! Горката писана. Само като си представих и косата ми се изправи. Горкото животинче да умре в адски мъки. Добре, че купувам само от ВЕТ. Много рядко ми се налага да купя каква да е храна, ако е неделя и ВЕТ не работи. Но след прочетеното просто забравям!

# 376
  • София
  • Мнения: 1 951
Направо  ужас.Май  се   сещам  за    етикета  на  тази  храна.Тя  е  в   по малки  пакетчета,нали?Не  беше  ли  марката  Съни или нещо  подобно?Има  я в   Пикадили,Нали?

# 377
  • Мнения: 5 173
Доживях да си покажа котаците: have fun

# 378
  • София
  • Мнения: 708
а това е моят мъркащ лигльо: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=243599&photo=8

# 379
  • DE
  • Мнения: 521
Доживях да си покажа котаците: have fun

Мамина златна Шели, как си загуби оченцето? Какво се оказа, бременна ли е в крайна сметка?

# 380
  • Мнения: 5 173
Аз съм казвала, май. Есента 3 дена я нямаше, появи се отслабнала, болна и... с подуто око. Чак страшна беше. Извикахме ветеринаря, чудесен човек, ПРОФЕСИОНАЛИСТ!!! Би й инжекция, но каза, че за окото нищо не може да направи. Не беше сиг дали е увредено. След 2-3 седмици окото падна.
Само Шели си знае какво й се е случило. Опасявам се, че съседите са я били, понеже по-миналата година вуйчо ми беше пребил Джеси (кучето), тя ходи свободно из двора. Имаше малки кученца и очевидно кърмеше, ама на оня не му попречи да я пребие. Той отрича, но кучето види ли го, му се спуска и лае като подивяло. Е, ако не я е бил той, едва ли ще се спуска така (тя на никого не се е спускала досега, само лае!)?
другият ми съсед пък ги тровеше. Отрови ни 1 котка. Прекрасна животинка, МИШКАРКА. Беше бременна, котенцата са започнали да се разлагат в нея, не успяхме да я спасим Sad

# 381
  • Мнения: 5 001
Аз съм казвала, май. Есента 3 дена я нямаше, появи се отслабнала, болна и... с подуто око. Чак страшна беше. Извикахме ветеринаря, чудесен човек, ПРОФЕСИОНАЛИСТ!!! Би й инжекция, но каза, че за окото нищо не може да направи. Не беше сиг дали е увредено. След 2-3 седмици окото падна.
Само Шели си знае какво й се е случило. Опасявам се, че съседите са я били, понеже по-миналата година вуйчо ми беше пребил Джеси (кучето), тя ходи свободно из двора. Имаше малки кученца и очевидно кърмеше, ама на оня не му попречи да я пребие. Той отрича, но кучето види ли го, му се спуска и лае като подивяло. Е, ако не я е бил той, едва ли ще се спуска така (тя на никого не се е спускала досега, само лае!)?
другият ми съсед пък ги тровеше. Отрови ни 1 котка. Прекрасна животинка, МИШКАРКА. Беше бременна, котенцата са започнали да се разлагат в нея, не успяхме да я спасим Sad
ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Ама как може да има такива изроди бееее.Ужас!

# 382
  • Мнения: 5 173
Оф, айде спрете се малко, че трябва да правя нова тема, а днес няма да имам време. Утре ще направя.
Ооо, има има. Имам съученик, който е разказвал как е убивал котки по какви ли не садистични начини. На 1 бременна й заковал лапичките за дъска и й разрязал корема, после... не си спомням, а и не искам.
Изроди всякакви

# 383
  • София
  • Мнения: 39 812
Да не сме колежки ?
За мене тая приказка "Като знам какъв съм инженерин, ме е страх да ида на доктор " важи с пълна сила  Mr. Green
И за мен важи с пълна сила Simple Smile Като инж. май само в преддипломния стаж работих.
Завърших 96та. По-дърта съм  Joy И в УНСС учих, но след 2г (а ми трябваха 3 за дипломиране) реших, че не ставам за икономист Simple Smile

Ох, не отваряйте тема за лошите садистични деца. И аз имах такива познати като бяхме малки. Не искам да си спомням.

# 384
  • Мнения: 812
Шушулче няма да цитирам последния ти пост, защото съм ужасена. В тази тема сме събрани любители на мъркоти и това ми прозвуча като филм на ужасите. Нямам нерви да чета за садизъм причинен на коте, все едно някой е посегнал на детето ми.

# 385
  • DE
  • Мнения: 521

Беше споменавала само, че се е случило при инцидент. Много ми е мъчно за милинкото животинче, както и за другите пострадали... За съжаление съществуват наистина жестоки хора, които са способни на какви ли не гадости, не само към животните, но и към други хора, а за още по-голямо съжаление тези индивиди далеч не са малко...  Tired

# 386
  • София
  • Мнения: 708
Ох, моите съседи какви неща са правили пред очите ми.. просто садисти е меко казано!  Sick

# 387
  • Мнения: 1 745
Шушулче,много са сладки котетата.На свекърва ми котака е мъжки и прилича на Шели,а гаджето му е същото като Рижко и без оче също.  Confused Ама те живеят навън и не съм ги снимала.Но като гледах твойте снимки много ми стана смешно-голямо съвпадение.  Hug
Аз на Връбница веднъж видях един ром как ритна много силно едно котенче,което минаваше покрай него и се развиках от прозореца-направих го на 2 стотинки. #Cussing out Много се нервя на такива тъпанари.  Close

# 388
  • Мнения: 3 050
Ето нови снимки -току що докато си игра на прозореца Grinning
http://firesea.multiply.com/photos/album/73
Кръстихме го Буда  Mr. Green Heart Eyes имаше в 1 филм едно кученце с такова име  Heart Eyes

# 389
  • Мнения: 1 568
Айде и аз да се запиша!Това е момчето Цимба на 7 месеца bowuu

Общи условия

Активация на акаунт