Първият Великден дойде за АВГУСТинското дете!

  • 8 843
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 835
Здравейте Hug.
Иви, а ако го оставиш само по памперс за 10 - 15 мин, дали ще има ефект newsm78? Дано скоро да я свали и да не се мъчи детенцето Praynig.

Който си има село си ходи ан село,който няма да го ............ ще си седи у гръдъ Laughing
И ние сме така. А как ми се ходи някъде Whistling.
На всички заминаващи лек път и приятна почивка.

Честита месечинка на бебчовците, порастващи с още един месец!

# 16
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте и честити месечета  bouquet!

Съвсем съм кратка, че ще ми отидат козунаците Crazy...довечера ще ви ги покажа.

За аптечка питахте - ако почна да изброявам...направо си имам цяла денонощна аптека вкъщи  ooooh! - една кутия за нас, една за Калоян, една за Андриан.
Като ми остане време ще се опитам да синтезирам най-необходимите лекарства...

Щях да забравя - снощи ни проби и второто зъбче Party! А иначе вече сме 10 кг/80 см Mr. Green.

Чао за сега и лек път на пътуващите Peace.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 733
Иви,дано се оправи бързичко! Praynig Hug

Ира,и тук е един вятър..... бррр.. но ще поизлезнем с Райън малко на Шопинг  Partyако не ме набият вече  Mr. Green

Мариета,чакаме козунаците  Crazy
Моя е купешки  Mr. Green

Лек път и весело изкаарване на пътешествениците Crazy Party Hug

Тиги и Весела В нещо ги няма,защо така  Thinking
Дано всичко при тях е добре  Praynig

# 18
# 19
  • Мнения: 564
Честити месечинки на всички бебоци,които празнуват...
Приятно изкарване на празника на всички Ви...(и да не преядете с кузунацити  Joy )
Аз се разкрасявам малко сега 4470   ladyuu   и като дойде таткото ще излзиаме,макар да гледам,че замрачня яко ..  Cry

Ирка и тук дууууха та се къса   Rolling Eyes Wink
За разкрасяването БРАВО и аз трябва да се заема  Crazy
А за кузуначитата аз вече я свърших работата със преяждането  Blush Купих от фурната до нас 2 броя големи кузунака и единия го ометохме с мъжО мммммммм много вкусно  eat

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Здравейте днес!

С Танти сега ще боядисваме яйца, а щом ще е с Танти, значи всичките ще са с ваденки и въобще шарении  Crazy До тук от 30бр. само едно има счупено  bowuu

Козунаците-купешки, много бързо и сигурно е  Mr. Green

Тиги не я мислете, има си важни задачи. Само стискам палци на края всичко да е както искат да бъде.

# 21
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте  Hug
И ние с Йоан боядисахме яйцата /Рошлето проспа процеса  Mr. Green/.
С Танти сега ще боядисваме яйца, а щом ще е с Танти, значи всичките ще са с ваденки и въобще шарении  Crazy
hahaha У нас е същото, само че лепящите истории са с Гъбата Боб /Sponge Bob/ и приятели  ooooh! Едвам го озаптих поне яйцата за майка да не са налепени  Laughing
Що се отнася до козунацИтИ - мама направи и донесе Flutter + някой друг и от магазина  Whistling

Иви, как е Боби сега?
За аптечката - много съм зле откъм запасяването  ooooh! Гледам да имам винаги температуропонижаващи /Нурофен за Йоан и свещички Ефералган за Ния/, иначе ако се наложи нещо - мъжът ми бяга до аптеката... Пу-пу, то и много не ни се налага /да не ме чуе дявола/.
Димяни, как е баба ти?

Лек път на всички заминаващи  Hug И ние ще сме от тях, но от 1-ви май за 3 дни с компанията  Sunglasses

Честито на месечинките    bouquet Ето и по едно бонбонче за 9-те месеца на Рошлето:

# 22
  • Мнения: 79
За домашната аптечка питате...
Погледнах току-що...Моята съдържа неща, които са ми трябвали още с каката и гледам винаги да имаме налични у дома...

Ентерол
Дефламол
Гентамицин пудра
Дуфалак
Биопарокс
Нурофен
Капки за уши
Бяла микстура
Банка физиологичен разтвор
Бусколизин
Ампула Калциев глюконат
Ампула Деган
Ампула Алергозан
Ампула Аналгин /като крайна мярка за температура/
Vit.С

# 23
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
....
С Танти сега ще боядисваме яйца, а щом ще е с Танти, значи всичките ще са с ваденки и въобще шарении  Crazy
hahaha У нас е същото, само че лепящите истории са с Гъбата Боб /Sponge Bob/ и приятели  ooooh! Едвам го озаптих поне яйцата за майка да не са налепени  Laughing
.....

Спондж Боб+Барби е при нас. Баща й й купи 2комплекта с въпросните, които съдържат чорапчета и ваденки с героите  Mr. Green Има и за догодина  Crazy Нацвъкахме ги и сега и за малки, и за големи яйцата ще са с ваденки или чорапчета с анимационни герои. Сега чакам баща ми да ни донесе козунаците

# 24
  • Мнения: 1 458
Здравейте от нас  Hug
Отдавна не съм писала, ама не ни забравяйте  Grinning
Ето скромна почерпка за 8-ия месец но моето синче




Curlicue Честита месечинка и на астралната ни близначка  Heart Eyes

Пожелавам ви Весели великденски празници и здрави яйца  Grinning  bouquet

# 25
  • Мнения: 514
Привет! Hug
Много полезен списък Кърли!В къщи има 1/2 от нещата сега ще се запася и с другата част! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ето на който му се гледат мойте произведения :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=212736&view=1&photo=73
/Не са толкова красиви като на Мариета и Мимсат ,но се постарах доста, а и това е първия ми козунак-/

# 26
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Айде на топлите козунаци  Party :

# 27
  • Мнения: 79
Много полезен списък Кърли!В къщи има 1/2 от нещата сега ще се запася и с другата част! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ето на който му се гледат мойте произведения :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=212736&view=1&photo=73
/Не са толкова красиви като на Мариета и Мимсат ,но се постарах доста, а и това е първия ми козунак-/

Ооо, той няма претенции за пълнота... Simple SmileПросто това ми е трябвало и така...
Основните състояния са покрити /температура, болно гърло, разтройство, запек, повръщане, болка, наранено, изгорено.../
Не че няма аптеки в близост и не ми се случва неизползвани да си ги изхвърлям, защото междувременно са излезли от годност, но пък се чувствам спокойна, когато ги имам подръка...

Браво на ентусиазма и желанието ви да творите кулинарни чудеса!  bouquet
Аз, признавам, не съм голям фен... Embarassed
С Гери боядисахме едва 12-тина, а козунаците са ни от готовите, но затова пък ще сме все на гости утре, та колкото да занесем ще има...



Мариета, ммммм...Хайде, млякото от мен... Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 222
Привет и от мен, от зелената, цветна и замечтана Елена, сгушила се в Балкана!  Laughing Wink Wink
Тук е страхотно, невероятно спокойно и празнично!

Мариета-още един път, възхитена съм от твоето творчество. Прекрасни неща успяваш за правиш, само се чудя леле, кой успява да изяде всичките тези лакомства????????????????????? Party Hug Hug

Ние също направихме нашия цветен Великден представен в красиви яйца. Утре ще ви пратя снимки!  Laughing Laughing

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hugна всичики от мен и Перси!

# 29
  • Мнения: 745
Ау,че чевръсти домакини има тук!!!!Браво!!!
Аз като знам как трудно се майстори домашен козунак и съм възхитена от способностите ви.Чак ми се доядеМа ко да праиш,който си го може го може.Пък аз от магазина купих и изобщо не ми се види толкова вкусен,колкото вашите Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт