трябва ли да будя детето в 24.00ч.

  • 2 235
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 296
И моятсъвет е да не го будиш.
Първо му разстройваш съня,след това стомахчето му е в стрес,като го храниш
нощем,по-добре да се събуди само към 4ч.,и да гохраниш тогава,ако е гладно.
 Peace

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не го буди. Щом спи, значи не е гладен. Най- добрият режим за бебето е този, който то само си създаде.
напълно съм съгласна  Peace

# 47
  • Мнения: 9 814
Не го буди, ако е гладен сам ще поиска да яде.

# 48
  • Мнения: 728
Не го буди!И аз бях така с дъщеря ми,точно на секундата е будех да яде и за какво.Детето като огладнее си се събужда самичко голяма работа,че примерно няма да яде в 9,а в 9:30.Но според мен е по добре да му махнеш яденето в 24:00 и да възстановиш това от 6 часа сутринта.

И аз така мисля, сутрешното е по важно от вечерното. А и все си мисля че ако спреш нощното той сам ще си се буди за сутрешното.

# 49
  • Мнения: 1 008
Не го буди. По-горе са ти казали,че за ядене е необходимо да се будят само недоносени и проблемни дечица.
Защо? Все едно мен да събудят в най-сладкия ми сън, за да ме карат да ям боб с наденица.

# 50
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не го буди. Щом спи, значи не е гладен. Най- добрият режим за бебето е този, който то само си създаде.

АБСОЛЮТНО  Peace

# 51
  • Мнения: 4 753
Моят е на режим откакто се е родил... И аз доскоро го будех в 24 часа и после сутрин в 8... Обаче и моя се будеше трудно в 24, за това му направих часовете през три часа и половина и сега е по-добре.... Това са ни часовете: 8.00 - 11.30 - 15.00 - 18.30 - 22.00

# 52
  • Разград
  • Мнения: 2 102
По-добре не го буди. И аз искам така моето да не се буди, ама то освен в тези часове и през нощта се събужда веднъж да яде. Докога ще продължи това не знам.

# 53
  • Мнения: 472
ами аз спрях да го будя вече въпреки че не беше точно будене а му давахме млякото  в в сънено състояние сега вече го чакаме той да си го потърси и той като по часовник точно в 24.00 си го иска и си го изцоква

# 54
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
не го буди, може детенца да е решило на друг режим да мине

# 55
  • Мнения: 795
Не съм будила детето си за хранене  Naughty Тя сама си променяше режима, насила не съм й давала, децата не са роботи да вършат всичко под час!
Ако не му дадеш в 12 ще се събуди по-рано и по-гладно, не се притеснявай!

# 56
  • Мнения: 640
Аз не го будех. Ядеше в 21ч и после в 3ч. Постепенно отказа и това в 3

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Ние сме на 5 хранения, последното от които в 24ч. и я будя, защото иначе тя ще ме събуди  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт