Отговори
# 195
  • Мнения: 55
Отговорът се съдържа в това АКО...То само по себе си казва всичко; просто обстоятелствмата не са позволили да стане така.А също ми напомня и за един мой принцип:Нещата трябва да се изживяват ,и то навреме...Никога не съжалявай за неслучилото се!

# 196
  • ES
  • Мнения: 2 172
Един ужасно добър филм по темата е Before Sunset (http://www.imdb.com/title/tt0381681/). Препоръчвам го.


Гледах го, тъпичък...

# 197
  • Мнения: 604
Хе хе интересна темичка Mr. Green!
Имах такъв господин някога
но никога не съм страдала от подобни
желания защото за мен семейството е преди всичко!!

# 198
  • Мнения: 4 965
Поразмишлявайте: кое е по лошо - съвсем емоционално да ти се иска да убиеш някого или да го убиеш физически?
Физическия акт винаги носи по-големи последствия и засяга повече от един човек, докато емоционалния може да си остане само в главата на човека и да няма други засегнати.



Само дето точно в този случай нещата са наопаки. Защото аз лично правя разлика между това да изневеря физически /т.е. само "чист" секс, дори и нееднократен/ и това постоянно в мислите, чувствата ми, фантазиите ми, емоциите ми, в душата ми и т.н. да бъде друг човек, а не този, с когото живея и реално деля дом, хляб и легло.
А и емоционалната изневяра е много по-себеразрушаваща от физическата такава и много повече наранява другия човек /защото е едно е "половинката" ти да се ... веднъж с някой, а съвсем друго е да игнорира съществуването ти, обзет от желание към друг човек/. Peace

# 199
  • Мнения: 1 325
Ана и мама, все едно описваш всичко приживяно от мен Simple Smile Но отговор още не мога да си дам newsm78

# 200
  • Мнения: 356
обичам един човек, повече от всичко на света, но той не е тук и не знам дали ще го видя пак някога, но ако се появи, най-вероятно ще откажа, защото обожавам детето си и не бих го наранила, като сменям мъжете ...

поне за сега това е мнението ми, ако се случи - не знам

# 201
  • Мнения: 3 092
......по някакви причини, вземе, че след години неочаквано ви потърси отново !
Какво ще правите, ако в миналото този човек е бил всичко за вас?
вече ми се е случвало не ми беше лесно , но той си е в някаква друга графа - миналото си е минало , толкова ....

# 202
  • Мнения: 4 447
Нямам такъв неизживян пеперудо-попърхващо-възбудителен елемент.
Този, който ми разби пеперудника все още е с мен  Rolling Eyes

# 203
  • Мнения: 528
Да случи м исе наскоро .С предишната м илюбов се разделихме без някаква причина .Два месеца след наща раздяла разбрах че следващата седмица след като сме се разделили се е сгодил идо месец се еоженил.Демек ходил е с мене и още една мацка.Едновременно на едната прави бебе а на мене предлага брак.Разбирасе по късно разбрал какво направил на мацката и се разделихме без грам обяснение да мидадеДва месеца след като се разделихме неговия нй добър приятел го видях случайно и ми каза ,а моя уж възлюбен не ми дигаше телефона..Виждала съм го засекохме се случайно на скайпа той ме намерил .ИСкал с някой да си чати.Като си изпратихе снимки ми трепна сърчицето ,но той се чудеше от къде ме познава.След извесно време му разясних, а през това извесно време се влюби в мен.Като попитах за причината за раздялата той ми я обясни,но няколко месеца след като сме се разделили  жена му направила спонтанен аборт и се сетил за мене но ми нямал кординатие.Сега  той ме търси по скайпа,даже неволно и жена му разбра за моето съществуване,но аз си отмъщавам.Демек за дето едва ли не пред олтара ме остави без грам обяснние.1 месец след като ми предложи щяхме да се жениме но това е друга тема.За радост при мене птичето на щастието кацна два пъти.Със сегашния си партньор който е и баща на детето ни се обичаме лудо и мислиме вече да се ожениме щото е крайно време.Еми това е

# 204
  • Мнения: 550
Представи си, че си щастлив със семейството си, но някъде в душата ти една искрица тлее...
Ще запалиш ли огъня отново без да му мислиш или ще оставиш искрицата форевер
бих запалила огъня и изчакала да изгори (това мисля, че ще стане учудващо бързо)...
бих последвала сърцето си само за да си докажа, че това не е ТОЙ.
другият вариант е цял живот искрицата да те пече на бавен огън:)

# 205
  • Мнения: 1 350
всичко ,което сте изписали е много истинско ,много вярно ,прекалено реално за мен...
аз съм омъжена отскоро,за човек ,който не обичам.как се е стугнало дотам е дълга и неприятна история ,която не искам да разказвам.Моята голяма истинска любов е винаги до мен,той изплува като призрак от миналото.бяхме заедно 3 години ,а от 4 сме разделени.Няма ден в който да не помисля за него,няма нощо ,в която без да искам протягам ръка за да го намеря на леглото до мен,няма щастлив момент ,който да не съм искала да споделя с него.През всичките тези години не спряхме да поддържаме контакт ,обичах го ,мразех го силно и в крайна сметка не мога не без него ,а без представата за него.Той е там ,в мечтите ми ,като малко бягство от реалността.Това ми е достатъчно !
Но честно казано не бих събрала смелост да се видим отново,не сме се срещало от около година вече и мисля ,че последната ни среща беше достатъчно показателна ,че всичко е измислица ,той вижда в мен тов а,което иска да види - жена ,която не може да има  и затова така силно желае!
Някои казват ,миналото си е минало...ами като сърцето не пита?Как да постъпим тогава?

# 206
  • Мнения: 12
ЗА "Данчето с трабантчето"
Всичко е много истинско, всичко е много вярно, ако не го изживееш с него/истинския, ще го изживяваш през годините с  други мъже/независимо от мъжа ти/ - неговите копия и негова противополжност ( пак зависи от съзнанието ти в момента/ и винаги ще има такива, защото не обичаш истински човека с когото си.

# 207
  • Мнения: 1 350
така е ,щом не обичам съпруга си ,винаги ще има някой по-добър ,без значение дали той е стара тръпка или нещо ново и свежо.Но никой не може да избяга от съдбата си !

# 208
Настоящият ми мъж е ТОЗИ,за когото плаках по цели нощи Blush
Преди него имах една "любов"-при която не бих се върнала и пари да ми дават!!!!
Обаче един ден ,ровейки се в атол.бг се натъкнах на голяматаучиническа любов,сърцето ми подскочи,но докато общувахме със смс-и и чат ми стана ясно,че ТОЙ не е помръднал на сантиметър от развитието си!!! ooooh!
В една от разделите ми с настоящия ми мъж ,срещнах ,мил,чаровн,обичащ ме или по-скоро влюбен в мен човек.Беше ми хубаво,спокойно...но само толкова.
В момента в който ми се обади -случайно-настоящият-се втурнах през глава към него.И не съжалявам-ЗАЕДНОН СМЕ!!! Heart Eyes

# 209
  • Мнения: X
Настоящият ми мъж е ТОЗИ,за когото плаках по цели нощи Blush
Преди него имах една "любов"-при която не бих се върнала и пари да ми дават!!!!
Обаче един ден ,ровейки се в атол.бг се натъкнах на голяматаучиническа любов,сърцето ми подскочи,но докато общувахме със смс-и и чат ми стана ясно,че ТОЙ не е помръднал на сантиметър от развитието си!!! ooooh!
В една от разделите ми с настоящия ми мъж ,срещнах ,мил,чаровн,обичащ ме или по-скоро влюбен в мен човек.Беше ми хубаво,спокойно...но само толкова.
В момента в който ми се обади -случайно-настоящият-се втурнах през глава към него.И не съжалявам-ЗАЕДНОН СМЕ!!! Heart Eyes
Joy

Общи условия

Активация на акаунт