Отговори
# 225
  • Мнения: 1 350
последната история ме потресе,много жалко наистина.
Искрено съжалявам  Cry

# 226
  • Мнения: 917
Няма да му отговоря

# 227
  • Мнения: 120
Ще ми бъде интересно да го видя , но за по-нататък само времето ще покаже

# 228
  • Мнения: 74
Ами   изборът беше мой!

# 229
  • Мнения: 94
Мисля че няма да искам да го видя,просто ще ме е страх да не се върне старата тръпка.Той е този който ще съжалява че ме е загубил,просто връщане назад няма,а пък и детенцето ми и мъжа ми са всичко за мен и не бих ги заменила,дори и за несподелена любов Crossing Arms

# 230
  • Мнения: 553
аз не бих се срещнала с него, бих си запазила хубавия спомен и тръпката, бих си запазила нещо съвършено за което да мога да помечтавя в стила "ами ако"..
тове само по себе си е голямо богатсво може би един ден ще го оцениш. мечтите затова са толкова примамливи, защото не са се отъркали още в реалнпостта, след това са ... често пъти просто едно нищо...

понякога живота ти идва до зъбите и емного хубаво просто да има на света един човек с когото е останало нещо недоизречено, нещо истинско което да крепи вярата ти в съвършената любов, в това че не си безразлична на някого, скътана дълбоко в сърцето му...



# 231
  • София
  • Мнения: 2 430
човека,който силно обичах,обичаше и  мен,но преди мен алкохола.......след много рездели и събирания,реших,че повече ще се мъча с него,отколкото без......но наистина го обичах
П.П.сега с човека,който съм също го обичам,пак има тръпката,но винаги остава въпроса,който те мъчи,а ако бяхме заедно,какво щеше да е сега?..

# 232
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


Хм интересна тема-връщам се в миналото и си спомням за онзи ,който беше всичко за мен . Но е минало толкова много време - не искам да изпадам точно в таи ситауция , нека някои неща останат неразгадани .Нека не рискувам всичко постигнато СЕГА

# 233
  • Мнения: 167
Случва ми се в момента. Щастливо омъжена съм, той също живее с жена, има син, аз дъщеря, но ме моли да се върна.... Няма такава сага...

# 234
  • Попово
  • Мнения: 687
бих се видяла с него, но... до там, до срещата и после пито платено, има достатъчно неща за които да мисля освен за несподелената си любов Mr. Green освен това нищо не може и няма да е същото Naughty

Общи условия

Активация на акаунт