Отговори
# 210
  • Мнения: 12
Не бих пропуснала такава среща,може би защото от позицията на "помъдряването" ми с годините, смятам,че каквото и да съм оставила в миналото не си е струвало.Имам късмета да съм омъжена за "половинката" си в живота,да се радвам на две прекрасни деца и никакъв недоизживян блян не би ме накарал да разруша всичко това!Сигурна съм,че при срещата с тази бивша любов ще се убедя, че просто ми е бил даден шанс да имам всичко,което съм търсила и желала.И с удоволствие бих позлорадствала над човека,който ме е наранил навремето!!! Mr. Green

# 211
  • Мнения: 6 164
Не, каквото било - било. Безотговорно е да захвърля семейството, за да гоня някакви минали трепети, разбъркани хормони и т.н.

# 212
  • Варна
  • Мнения: 289
Побут... Peace

# 213
така е ,щом не обичам съпруга си ,винаги ще има някой по-добър ,без значение дали той е стара тръпка или нещо ново и свежо.Но никой не може да избяга от съдбата си !

Виж,Дани,миличка,четох те и в темата за Муньовците,стана ми много жал за теб. Sad
Каква е тази абсурдна причина,която те държи при човек,когото не обичаш!!??!! newsm78
Не искаш да споделяш,ОК -ти си знаеш защо-Но обичай живота си,моля те!Не се превръщай в робоиня на някакви обстоятелства!
Пожелавам ти много смелост и мъдрост,които са ти необходими,за да оцелеш ,когато си в капана на съжителството с човек ,когото не обичаш! Казвам ти го от горчив опит.. Sad
Извинявай,ако си позволих прекалено!  bouquet

# 214
  • Мнения: 2 161
Има такъв човек-Слави Трифонов.Обичам го от няколко години,но без отговор.

# 215
  • Мнения: 3 268
Chanel,от сърце ти пожелавам да се запознаеш със Слави Трифонов.Сигурна съм обаче,че арогантното му държание и божествен комплекс много бърза ще отрезвят хубавата ти главица.Няма да искаш да имаш нищо общо с него само след ден познанство,но пък най-после ще се оттървеш от една заблуда.

# 216
  • Мнения: 2 161
То не се знае кой ще бъде по-арогантен,защото аз хич не съм научена да припадам по известните.Поглеждам на тях само като полови същества,портфейлите и медалите им изобщо не ме трогват.Не искам да се запознавам с него,стефани,защото много ми допада да имам една несподелена любов.По-полезно и здравословно за мен ще бъде да си остане такава.Ако ме разбираш какво намеквам.

# 217
  • Мнения: 4 451
При мен нещата винаги са стояли и стоят много категорично. Нямам неизживяна любов и няма за какво да се обръщам назад. Дори хипотетично не бих могла да си представя ситуацията.

# 218
  • Мнения: 3 268
То не се знае кой ще бъде по-арогантен,защото аз хич не съм научена да припадам по известните.Поглеждам на тях само като полови същества,портфейлите и медалите им изобщо не ме трогват.Не искам да се запознавам с него,стефани,защото много ми допада да имам една несподелена любов.По-полезно и здравословно за мен ще бъде да си остане такава.Ако ме разбираш какво намеквам.
Напълно те разбирам и бях сигурна,че така ще ми отговориш.Съгласна съм с теб и ти желая да бъдеш обичана!!!

# 219
  • Мнения: 2 161
Благодаря.

# 220
  • Мнения: 139
Несподелената любов в твоя случай, Шанел, следователно не е опасна, такава щеше да бъде обаче, ако беше забранена Simple Smile
Но за да стане забранена, значи на по-ранен етап е била позволена Wink
Позволяваме ли си или не, да преминем всички фази на една любов Rolling Eyes Какво мислите?
Несподелена-незабранена? Споделена, но забранена? Здравословна-семейна Wink и т.н.
Как бихте определили вашата най-голяма любов?
Моята е страстна, опасна и прекрасна! И никога няма да умре Heart Eyes
 

# 221
  • Мнения: 2 161
Не си позволявам повече от това, да се полаская от нечие внимание.И понякога лек флирт,обаче не за всеки мъж си заслужава да си изхабиш приятните емоции.Само когато чувствам,че мъжът няма да сбърка флирта с хотелска стая,само тогава ми е приятно да пофлиртувам.И когато и другият ти е равностоен партньор,чувството е прекрасно.

# 222
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не бих правила опити да се върна в миналото- не е възможно.
Това аз ли съм го писала? Shocked
Понякога живота направо се гаври с нас. И няма нищо невъзможно!

# 223
  • Мнения: 836
Не бих правила опити да се върна в миналото- не е възможно.
Това аз ли съм го писала? Shocked
Понякога живота направо се гаври с нас. И няма нищо невъзможно!
Никога не казвай "Никога!"  Wink

# 224
Човекът, който силно обичах и още обичам е мъртъв. От раздялата ни до днес са минали двадесет години. Той имаше семейство, аз също. За тези години той беше човекът за който знаех, че винаги ще ме желае/не че ще се разведе заради мен, това не съм го и искала/. Просто знаехме, че един за друг значим много в живота си.
Никога не говорих с него. Подминавахме се като непознати, но погледите казваха друго. Осмели се да говори с мен през последните две години, малко преди да почине, но аз просто избягвах темата, правех се на луда и т.н. Навремето се разделихме
без да разберем кой точно сложи край на три годишна връзка и от глупав инат и гордост не седнахме да се разберем.
Ако можех да върна времето назад сега бих говорила с него и дори щях да бъда с него. Сега пак се разминаваме без да си говорим и той пак ме гледа жадно.Само че от некролога.
СБОГОМ МОЯ ЛЮБОВ! ПОЧИВАЙ В МИР! ЩЕ ТЕ ОБИЧАМ ВЕЧНО!

Общи условия

Активация на акаунт