Днес съм щастлив(а) / тъжен(на), защото... 8

  • 12 078
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 723
Аз пък съм бясна, ама не ми се разказва, че ще се надъхам още повече...
Разхождам се като шимпанзе в клетка, плочките изтрих... гаси живота ooooh!
Аман Twisted Evil

# 271
  • Мнения: 446
Не се връзвай Hug Hug Hug

# 272
  • Мнения: 2 723
Оххх опитвам се, опитвам се...
Ама тоя път подмина всички граници Sick
Добрата новина е, че това вече не ме прави тъжна Mr. Green
Ама треперя от бяс... гррррррррр

# 273
  • Мнения: 446
И аз съм така...
Ама в такъв случай обяснавам на въпросния че е ебаси нещастника, наредбите продължават доста време като не спестявам нищо и така ... минава ми...

# 274
  • Мнения: 2 723
Нямам какво да казвам.
Каквото съм искала да кажа, казано е вече десетки пъти, писна ми, да не съм латерна ooooh!
Тая работа незнам как точно ще ми мине, ама още се надявам на чудо Sick

# 275
  • Мнения: 446
Ами и аз не съм латерна ама на няколко месеца ставам, вбесяват ме Sick
Никси Hug
Лягам си, приятни сънища на всички Hug

# 276
  • София
  • Мнения: 17 283
Ники, странно нещо е и времето и човешката памет, и сърце, и емоции - а най-важното е, че работят в наша полза  Hug Може и да не можеш да си го представиш, но, повярвай ми, ще мине всичко.
Споко и горе главата, да нагушкаш Ивака, че ми е слабост с това име Wink

# 277
  • Мнения: 2 723
Е това дето ме вади от равновесие няма как да мине, щото... абе не ми се разказва сега.
Отивам да си легна до синеокия дундьо, тази терапия при мен работи безотказно, за съжаление временно  Tired

# 278
  • София
  • Мнения: 1 752
и аз съм бясна и тъжна (пуснах тема за това)

и докато БНД ми пилеше нервите по скайпа, Малчо се бе гушнал при мен и спеше. И като никога не ми подейства успокояващо, както е написала Никси. Напротив, вероятно афектирана от 2-часовата виртуална грозна разправия, си гушнах детето и безпаметно ревнах. И затова го занесох в неговото легло, да не го събудя и разстроя. Може ли да съм такава патица безумна - след толкова години да продължавам да се връзвам и страдам щот' някой е с диагноза "егоист, неспособен да проумее, че може да се мисли и действа заради детето единствено, а не уж заради детето, ама щот аз така го искам".  smile3511 smile3514

# 279
  • Мнения: 2 336
Миленита, как така занесе детенце без да го събудиш? Аз Ицко и на един метър на мога да го помръдна, когато е отпуснат.
Най-хубавото на тези гадни настроения (след подобни конфронтации) е, че минават.

# 280
  • София
  • Мнения: 1 752
Моят Гльоджо е само 25кг и макар и рядко успявам да го нося още...

# 281
  • Мнения: 446
Щастлива, щастлива, щастлива... Wink

# 282
  • Мнения: 402
Щастлива, щастлива, щастлива... Wink

Ауууу, усещам,че като дойда лятото няма да имаш време за мене  Crazy Ама ще ти е простено,де  Wink Кога ще разкажеш за знойния батко?

# 283
  • Мнения: 446
Щастлива, щастлива, щастлива... Wink

Ауууу, усещам,че като дойда лятото няма да имаш време за мене  Crazy Ама ще ти е простено,де  Wink Кога ще разкажеш за знойния батко?
Ти ела, аз време ще намеря Hug

Общи условия

Активация на акаунт