захар във водата

  • 3 650
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 46 517
никол,би ли погледнала постингите ми ,и ми посочи къде съм казала ,че водата със захар е необходима.затова си се пообъркала нещо ,така ,че какви доказателства търсиш newsm78

Ок, не е необходима, не трябва да се дава, на едно мнение сме Grinning

# 61
  • Мнения: 421
никол,би ли погледнала постингите ми ,и ми посочи къде съм казала ,че водата със захар е необходима.затова си се пообъркала нещо ,така ,че какви доказателства търсиш newsm78

Ок, не е необходима, не трябва да се дава, на едно мнение сме Grinning

 Grinning иееееееееееее най - после някой ме разбра

# 62
  • Мнения: 1 006
Никога не съм слагала захар във водата,дори и заради жълтеничката.

# 63
  • Мнения: 668
Мила не давам съвет и не казвам,че е задължително.Жената пита имали такива които са давали и аз и отговарям.Тя ще си прецени.Тук става явно тема като флуора.По добре 2 месеца водата,отколкото 1 година таблетки уж помагащи

# 64
  • Мнения: 4 335
Слагах захар вьв водата пьрвият месец и след това спрях,но той изпива много малко вода-20-30мл. на денонощие

# 65
  • Мнения: 1 062
Не съм слагала и не слагам и до сега. Все още избягвам захарта под всякаква форма.

# 66
  • Мнения: 814
Да ти е живо и здраво бебчето   bouquet!
В никакъв случай недей да слагаш захар във водата - няма смисъл, а дори и да отказва да пие вода сега - значи сега не се нуждае и ще започне след време  Peace

# 67
  • Мнения: 84
Слагах захар до края на 1-вия месец. Не се слага за да пие детето вода, а именно заради жълтеницата, след като спрях захарта си пиеше вода без никакъв проблем. И аз не смятам, че детето няма нужда от вода, а си я набавя само с млякото, ти му предложи, а ако то не иска значи наистина няма нужда, но ако си пие не виждам защо да се лишава. За едно се казва детето само си определяло... например грамажа на млякото, а защо да не си определя и само дали има нужда от вода.
 
 Toва е правилният подход!

# 68
  • Мнения: 814
Аз знам, че жълтеницата се лекува със светлина...

Общи условия

Активация на акаунт