ИЗВЪНМАТОЧНА БРЕМЕННОСТ - тема 2

  • 71 446
  • 714
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Мужду другото Александров и Яков са много големи приятели, така че спокойно можеш да си кажеш на Яков, че Александров е видял извънматочната и те  е насочил към майчин дом.
Мисля обаче че Скарлет ни послуша веднага и вече тръгна, щом не пише.Браво на момичето.После ще разбере каква е ползата да не чака.Съжалявам че не се сетих да й взема име и телефон и довечера да й звънна в болницата да разбера как е и да пиша тука. Като сестрички сте ми всички,които преживяваме едно и също. Praynig
Дано мине и замине всичко около Скарлет днес, да я оперират и да й олекне, защото напрежението й беше ужасно много и това да не знае какво е също. Хубаво е също че няма да преживее и ужасната, съдираща болка от пукането на тръбата,че това остава спомен и травма за цял живот.

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 16:20 от ПуканкаZ

# 91
  • Мнения: 989
Още съм на работа, момичета. Трябваше да направя заплатите и да пусна ДДС, че не знам дали ще мога да се върна на работа преди 14. Сега си тръгвам и ще мина през Майчин Дом да видя дали ще се съгласят да ме оперират. Не можах да се свържа с д-р Козовски, но благодаря на всички, които се опитаха да ми даадт координати  Hug  Много ви благодаря, милички, на всички  Hug  Тел. ми е 0887/699411 - Стелияна се казвам. Пуканка, пусни ми твоя тел. на СМС и аз ще ти пиша, когато имам новини. Сега тръгвам и дано всичко е наред.

# 92
  • Мнения: 3 010
Скарлет успех мила!  Аз утре ще пътувам извън страната, и няма да ме има 5 дена, но ти записах тел. и ще ти пратя смс, да разбера как си! Моля се за теб всичко да се развие възможно най-добре!

# 93
  • Мнения: 4 589
Scarlet мила, много съжалявам, за това което се случва с теб. Прегръщам те и стискам палци всички да е наред. Успех ти желая от сърце.

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Скрлет,ще се моля много за теб!

# 95
  • Мнения: 989
Момичета, биха ми Метотрексат. Ходих в Майчин Дом и д-р Яков старши, като видя снимката от д-р Александров, ме прегледа пак на 4Д и потвърди диагнозата. Според него обаче сакчето в тръбата е много малко и ЧХГ все още не е чак толкова високо, затова ме посъветва да пробвам с Метотрексат. Той смята, че това ще е най-доброто решение и ще реши проблема най-неинвазивно. Господи, надявам се да е прав и да не стане по-зле.  Praynig
Искам за пореден път да благодаря на всички вас - страшно много ми помогнахте  Hug  Светли, Денди, Пуканка, Хри, Мартина75, Александра75, zabche, Цецинка, Николина всички вие сте страхотни жени и невероятни приятелки! Толкова се радвам, че ви има и че този форум го има! Обичам ви!   bouquet

# 96
  • Мнения: 862
Скарлет дано се разминеш с операцията, стискам палци  Praynig

# 97
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Щом е толкова малко, имаш голям шанс с Метотрексата. И въобще имаш голям късмет за Метотрексата, защото преди 2 години нямаше и трябваше да го търся в Турция.докато го намерих и вече не ми трябваше.Кога те викат за  преглед дали има ефект от лекарството.

# 98
  • Мнения: 989
Д-р Яков препоръча да пусна ЧХГ в петък вечерта за да е готов резултата до събота сутрин и да ида при него с изследването. Запазих си час за 11 часа в събота. Обаче сега съм малко на тръни. Ами ако все пак не подейства? Ами ако ми се спука тръбата въпреки лекарството? Боже, имам чувството, че ще се побъркам до събота.

# 99
  • Мнения: 1 284
Скарлет съжалявам за това,през което трябва да минеш.
Ще се моля за теб Praynig Praynig Praynig

# 100
  • Варна
  • Мнения: 3 887
Скарлет, ще стискам палци до събота  Praynig! Ако междувременно нещо те заболи звъниш в Майчин дом и отиваш при дежурния, независимо кое време на денонощието е. Казваш, че си пациентка на д-р Яков и ще те приемат, ако трябва ще го извикат.

# 101
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Скарлет, ще стискам палци до събота  Praynig! Ако междувременно нещо те заболи звъниш в Майчин дом и отиваш при дежурния, независимо кое време на денонощието е. Казваш, че си пациентка на д-р Яков и ще те приемат, ако трябва ще го извикат.
Peace Peace Peace

# 102
  • Мнения: 2 382
О,Скарлет Praynig Praynig Praynig
Сега се прибирам и изчетох цялата ти одисея Sad.Ще се моля за теб.Прегръщам те.

# 103
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Скарлет, Hug Нямаше ме и не бях влизала във форума, но си мислех за теб и ми е много тъжно да прочета как са се развили нещата при теб.  Дано лекарството помогне и да не се налага да изпиташ още болка. Тази, която преживя, ти е повече от достатъчна. Ще се моля за теб, мила Praynig

# 104
  • Мнения: 989
Благодаря ви, момичета!  Hug
Повярвайте ми, никога не съм се чувствала толкова странно - хем знам, че нямаше начин и все пак ми е толкова мъчно  Cry  В един момент изпитвам облекчение, че неизвестността приключи, в следващия ме залива мъката и потъвам в сълзи, след още миг страхът се показва иззад далечния ъгъл на съзнанието ми, където се опитвам да го заключа и сякаш ми шепне:"Ами ако е било късно, ако хапчето не подейства?"
Боже, помогни ми да не се побъркам съвсем!

Общи условия

Активация на акаунт