Замъка на граф Дракула

  • 41 221
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 219
Да, заради ИКЕЯ си струва и разни от сорта.

# 61
  • Мнения: 2 175
Абе... всеки месец ходя до румънско как не съм забелязала да е са цените като у нас?? newsm78

Верно, не скиторя много по магазините, ама хотелите и кръчмите са двойни..
И като ги гледам всеки уикенд как изпълват Свищов - разграбват всичко от магазините, в хотелите вечно няма места заради тях..щото всичко им е много евтино, а и с ежедневната корабна линия България-Румъния им е супер  удобно.. Sunglasses

# 62
  • Мнения: 3 219
Точно това имах предвид Peace.

# 63
  • Мнения: 2 631
Аз говорех за Брашов!  Tired
То е все едно да сравняваш цените в Перник и София! (Извинявам се за тъпото сравнение, но рано сутрин преди кафето...  Rolling Eyes)
Брашов не е близо нито до корабната линия, нито до Русе...
Когато заговоря за Букурещ - моля, нека сравняваме  bowuu
Но! Аз и не съм споменавала бутикови и известни марки, а хранителни стоки и бири! В Брашов!

# 64
  • Мнения: 3 094
Снимките от линка на първа страница много ми харесаха, но изобщо не разбрах кое какво е Grinning.

# 65
  • Мнения: 2 175
Аз говорех за Брашов!  Tired
То е все едно да сравняваш цените в Перник и София! (Извинявам се за тъпото сравнение, но рано сутрин преди кафето...  Rolling Eyes)
Брашов не е близо нито до корабната линия, нито до Русе...
Когато заговоря за Букурещ - моля, нека сравняваме  bowuu
Но! Аз и не съм споменавала бутикови и известни марки, а хранителни стоки и бири! В Брашов!

Не споря.. в Брашов не съм била..
Впечатленията са ми от Букурещ, Констанца, Александрия и Крайова..

# 66
  • Според сезона
  • Мнения: 297
А снимки няма ли да пуснете, момичета?
Ето снимки от мен : Бран,Брашов,Синая и Рашнов
http://nestinarka.multiply.com/photos/album/247/247
Кафето по бензиностансиите им е по-скъпо , но в Синая - в парка на замъка е само 2.80 леи  или около 1.50. Толкова струваха и еклири,саварини и др. Като ги сравних с някой наш зимен курорт ........

# 67
  • Мнения: 3 219
Нещо се е бъгясал сайта и не може да се види нищо в момента, за съжаление Confused

# 68
# 69
  • Мнения: 3 094
Много е красив този замък в Пелеш - направо като изваден от приказките на братя Грим. Simple Smile

# 70
  • Според сезона
  • Мнения: 297
Много е красив този замък в Пелеш - направо като изваден от приказките на братя Грим. Simple Smile
Въобще Синая е като от приказките!

# 71
  • Мнения: 231
Харесала съм я аз тази дестинацийка страхотните ви снимки ме навиха още повече Hug
Но си мисля да отида през пролетта, сега вече ми се струва кофти заради времето Wear Umbrella
Бях писала и в темата за Букурещ, но никой не отговори и ще питам и тук - има ли някой който е ходил с туристическа агенция? Като гледам офертите на повечето агенции са много ниски към 200-250лв за 3-4 дни, та се чудя дали не е някаква уловка Thinking

# 72
  • Мнения: 3 094
Цените за близките "автобусни" дестинации са толкова от около 250 до около 350 лева. На тия цени съм ходила до Солун, Охрид и Истамбул. Знам от пътували познати, че и до Белград и Букурещ е подобна сума Peace.

# 73
  • Мнения: 1 243
Момичета, организиримае си с приятелки пътуване до Румъния, т.е. си търсим подходяща оферта за една или две нощувки.За сега сме се спрели за 6 декември, една нощувка. Има и оферти за 2 нощувки,като това, което ще се види е почти едно и също-Синая, Бран, Пелеш и Букурещ. Въпросът ми е на какво да акцентираме?Какво си заслужава да се види?
Скоро се върнах от МАдрид и благодарение на съвети от форума успях, с предварително написани забележителности на едно листче, да видя неща, които ако не бах ориентирана щяха да ми отнемат седмица да разгледам, а ние се справихме за дени половина LaughingВсичко беше малко на бързи обороти, но така успях да съчетая приятното с полезното!
Предварително ви благодаря за отговорите  bouquet

# 74
  • Мнения: 2 631
Момичета, организиримае си с приятелки пътуване до Румъния, т.е. си търсим подходяща оферта за една или две нощувки.За сега сме се спрели за 6 декември, една нощувка. Има и оферти за 2 нощувки,като това, което ще се види е почти едно и също-Синая, Бран, Пелеш и Букурещ. Въпросът ми е на какво да акцентираме?Какво си заслужава да се види?
Скоро се върнах от МАдрид и благодарение на съвети от форума успях, с предварително написани забележителности на едно листче, да видя неща, които ако не бах ориентирана щяха да ми отнемат седмица да разгледам, а ние се справихме за дени половина LaughingВсичко беше малко на бързи обороти, но така успях да съчетая приятното с полезното!
Предварително ви благодаря за отговорите  bouquet

Аз имам цял тефтер със забележителности в Румъния, който си направих преди да тръгна.  Mr. Green
Непременно трябва да видиш Черната църква в гр. Брашов!  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт